С ХАЛИТ ЕРГЕНЧ и БЕРГЮЗАР КОРЕЛ в "Любов към родината"/Vatan sevgisi/

  • 83 187
  • 740
# 405
Цитат
Резюмето на сериала на Джейда ми се струва познато.

Той сериалът не е супер оригинален, но такива истории се харесват на турската публика, така че сигурно ще се гледа.

Канал Д са сложили на сайта си резюмето на сериала и визитка на героите, кой какъв е.

Искам вече да направят нещо такова и за нашия сериал.   Praynig Praynig

Утре започва младежкият сериал на нашите продуценти. Рекламата му стартира преди 20 дни. Иска ми се нашата да започне по-рано.

На Чачковия сериал първото промо ще излезе довечера.
Виж целия пост
# 406

Виж целия пост
# 407
Това ми е любимото изпълнение на Халит! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Благодаря, че ни го припомни, Лили.   bouquet


Виж целия пост
# 408
Пускам ви трея на Чачко.

Неговият сериал е един от възможните ни конкуренти.

Те тръгват през септември.

Най-висока оценка давам на режисьора. Завиждам им за Улуч Байрактар. Ще ми липсва с.ед 3 години с него в КД.

От толкова постен като сюжет фрагман е направил все пак нещо, което хваща окото.

Много, много се моля да имаме късмет с нашите режисьори.


https://www.youtube.com/watch?v=_F5h6C32N8Q&feature=share
Виж целия пост
# 409
Лили,благодаря за клипчето. bouquet
Прекрасен избор за лека нощ!
Варна, bouquetза превода на резюмето на сериала на Джейда.
След като ти писа,че  Джанан има вероятност да играе в
сериала  с Халит започнах да гледам "Войната на розите" по Диема.
Започнах някъде от средата с намерение да видя за малко Джанан.
Още го гледам,но не заради Джанан,а заради  Серджан Бадур,
момчето което ще играе син на Джейда. Прекрасна игра.
Вчера гледах заради него и повторението на един от  епизадите. Да гледам епизод
 два пъти това ми се случва за първи път след 1001 нощ

Виж целия пост
# 410
Добро утро, приятели! Hug

Да започнем деня с усмивка и чаша кафе Grinning Grinning



Желая ви прекрасен ден и слънчево настроение! Hug Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover


Виж целия пост
# 411
Привет Hug


Нежна, бодра и справедлива,
Способна слышать всех людей.
Как Афродита ты красива,
Полна эмоций, мыслей и идей.



Виж целия пост
# 412
Това момче пусна снимката преди малко.

Един от статистите е.

Отбелязал е като заглавие Bir firtina tuttu bizi. Този път само това заглавие, никое друго от тези, които се въртяха във вестниците.

Радвам се, ако това остане окончателното заглавие. Малко трудно е да се намери хубав превод да български, но на турски звучи много хубаво. Другият плюс е, че досега това заглавие не се е появявало никъде в медиите. Освен това е име на много популярна турска народна песен, която хората свързват точно със събитията от времето на нашия сериал.



Виж целия пост
# 413
На снимката Халит за първи път ми изглежда влязъл в ролята, като човек изложен на външни влияния, като офицер бил на бойното поле.  Някакви такива асоциации ми напомня.

И аз чета редовно, но рядко пиша.  В анкетата гласувах зя домакиня. Обичайно занимание зя офицерска съпруга. Като зачетох темата обаче смятам, че може да е домакиня, много талантлива, интелигентна жена, която в определен момент възприема образованието на децата на обикновените хора, като кауза.
Виж целия пост
# 414

Вивианка, аз по тези снимки не се опитвам да съдя дали е влязъл или не в роля. Те са зад кадър. Съвсем друго е на снимачната площадка. Там и концентрацията е друга, атмосферата, обмяната на енергия с другите актьори, костюмите, декорите...

Халит е много отговорен и нямам съмнение, че ще се справи.

За Азито и аз споделям твоята версия. Предполагам, че в началото ще бъде домакиня, но след това ще бъде част от т.нар "момичета на Ататюрк", новите, модерни жени на Турция.
Виж целия пост
# 415
Това момче пусна снимката преди малко.

Един от статистите е.

Отбелязал е като заглавие Bir firtina tuttu bizi. Този път само това заглавие, никое друго от тези, които се въртяха във вестниците.

Радвам се, ако това остане окончателното заглавие. Малко трудно е да се намери хубав превод да български, но на турски звучи много хубаво. Другият плюс е, че досега това заглавие не се е появявало никъде в медиите. Освен това е име на много популярна турска народна песен, която хората свързват точно със събитията от времето на нашия сериал.





Благодаря за снимката , информацията и превода.  Съгласна съм каквото и заглавие да сложат, само да не е предател Praynigтези младежи сигурно играят войничета, какво щастие за тях да снимат с колос като Халит Peace  bowuu  Grinning


Виж целия пост
# 416

Вивианка, аз по тези снимки не се опитвам да съдя дали е влязъл или не в роля. Те са зад кадър. Съвсем друго е на снимачната площадка. Там и концентрацията е друга, атмосферата, обмяната на енергия с другите актьори, костюмите, декорите...

Изпекло го е слънцето де. Или от светлината на която е направена снимката или от друго.  Laughing
Друго се замислих тия дни. Халит как ли ще изненада Берг за РД тази година? Нямам търпение да науча. /Колкото и да достигне до нас все е нещо.
Виж целия пост
# 417
Лили, прекрасен колаж с Берг.

Това момиче Вилма е страхотно. Има невероятен талант за колажи. Изчистени и стилни.

Аз много, много искам да остане като заглавие Bir firtina tuttu bizi.  Praynig Praynig
"Изменник на родината" ми харесваше в началото. Звучи ударно, хваща ухото . Като пиша за заглавията винаги имам предвид как звучат на турски, защото това е важно. Но в тази обстановка не става. Хората в Турция са страшно политизирани, изнервени, настръхнали. Всеки ден стават атентати, армията се бие в Сирия, всеки ден се връщат ковчези. Щяха да си изкарват гнева с всевъзможни колажи и коментари на тема Халит и Берг - предатели.

"Любов към родината" и на български, и на турски е тъпо. Много банално и плоско.

Vatanim sensin звучи добре на турски, но пак е някак вяло.

Тази песен, чието име е новото заглавие на нашия сериал със сигурност ще звучи в сериала, защото тя е емблематична за онова време. А ако е с гласа на Халит, ще е супер.
Виж целия пост
# 418
Честит рожден ден, Бергюз!


Тази снимка е от рождения ден на Берг преди три години. На нея държи в прегръдка целия си свят, най-голямото щастие, тези, които обича и които осмислят живота й. Пожелавам й това щастие никога да не се изплъзва от ръцете й.

Скоро й предстои стартът на нов проект. Желая й успех от цялото си сърце.

Хубав празник днес!


Виж целия пост
# 419

Честит рожден ден на нашето слънчево момиче, Бергюзар! bouquet

Само слънце, красота и обич да изпълват дните и.
Hug



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия