С ХАЛИТ ЕРГЕНЧ и БЕРГЮЗАР КОРЕЛ в "Любов към родината"/Vatan sevgisi/

  • 83 187
  • 740
# 465
Много специален и трогателен празник, защото и рожденничката ни е специална, защото Бергюзар има  трогателно ежедневие!
Тя заслужава своите фенове.
Фенки, които не са истерични по красиви мъже с мускули, а са избрали за свой идол една толкова озаряваща личност като Бергюзар!
Има какво да научат от нея!
И тези нейни последователи ще направят света по- добър!
Защото избраха Бергюзар за своя пътеводна светлина!

Благодаря на всички за снимките, колажите, за прекрасните пожелания ! bouquet

Сърдечни благодарности за Варна без нея темата нямаше да е същата Grinning


Виж целия пост
# 466
Добро утро,приятели! Hug

Вълнуващ и специален беше рожденият ден на Берг!
Много любов и обич й подариха  и приятелите и феновете! Two Hearts Heart Eyes
Тя ги заслужава! Peace

Варна  HugГолямо Благодаря за ВСИЧКО,... за прекрасните емоции и вълнения! Two Hearts
Сърдечна прегръдка за всички вас, момичета!  Two Hearts Hug
----------------

Да започнем новия ден с красота и любов! Hug

Снимки от партито... Heart Eyes Heart Eyes




Скрит текст:

Слънчева и щастлива неделя! Hug
Виж целия пост
# 467
Добро утро и хубава неделя на всички.

Имало е парти в съвсем тесен кръг. И миналата година Берг празнува така.

Едната снимка е пусната от Неджо.

Написал е:

Бяхме малко, но специални. Имахме една торта и 4 свещички. Когато обичаш, думите винаги са едни и същи. Пожелах си да сме заедно в добри и лоши дни, в здраве и болест. Ние държим на дадената дума. В каквото и приключение да се хвърлим, каквато и буря да ни отвее, накрая винаги имаме своето пристанище. Имахме една торта и 4 свещички. Исках тя да си пожелае нещо без никой да я види. И тя си пожела. Днес е нейният рожден ден. Когато си обещаем нещо, то е завинаги. В здраве, в болест. Няма да я оставя. Имахме една торта. Това е всичко. И четири малки свещички. Тя си пожела нещо. Никой не я видя. Нека Бог приеме желанията й.

Тази снимка е от приятелката й от Консерваторията Туче Тамер. И тя е била на партито.


----------------------------

А това е пожелание от Çiğdem Yartaşı, гримьорката, с която работеше по време на фотосесиите за Пантен


Скъпа моя Бергю, каквото и да напиша за теб ще е малко. Ти си толкова специален човек. Много специален! Не е достатъчно да кажа, че имаш ангелско сърце, че си изключително скромна, че си невероятен приятел, че си искрена и сърдечна. За мен е много ценно това, че те познавам, че съм работила с теб, че имаме общи мигове заедно. Пожелавам ти щастие не само през поредната година от живота ти, а винаги. Нека светлината никога не помръква в в прекрасните ти очи. Прекрасно е, че те има, миличка моя Бергю!




..........................

Продължават да се появяват колажи и клипчета от фенове. Просто е невъзможно  всичко да бъде сложено в темата.
Виж целия пост
# 468

Желая на всички ви един весел неделен ден newsm68
Варна, благодаря за новите снимки!
Прави сте ,момичета.Тази година поздравленията са повече от всякога.
Бегюзар печели любовта на феновете не само със  своята красота и миловидност,а най-вече с
вниманието,безкрайно търпение и сърдечно отношение към всеки свой фен.Не малко от нас
са имали възможност и късмет да се уверят в това.Убедена съм,че няма друг актьор или актриса
доставил удоволствие на толкова много фенове да се снимат с тях.Невероятни са и тя и Халит.
Истински,земни,достъпни. Славата не ги  главозамая нито за миг.
"Те не идат от космоса,
те родени са тук,
но сърцата им просто са
по-кристални от звук.."
 kiss

Виж целия пост
# 469


Много хубаво видео с Берг от 2012 година от нейна среща с деца от 4-6 годинки.

Тогава беше разказвач на приказката "Тримата космонавти" от Умберто Еко.




Виж целия пост
# 470

Вчера

В кафенето, където работят младежите със синдрома на Даун.


Виж целия пост
# 471


    Да поднеса и аз своите благопожелания и светли мисли и чувства към общите такива за рождения ден на Берги!

   Толкова хубави думи прочетох в темата, че нямам какво по-хубаво да добавя. И ние сме прекрасни, но приятелите ѝ са безценни!

   И още нещо: обикновено казваме, че зад всеки успял мъж седи по една умна жена. Но при Берг я има и обратната връзка - зад нея, до нея, пред нея, но винаги С нея редом е един не само любящ, но и много мъдър мъж и съпруг!

 
 
Виж целия пост
# 472

Дали Халит няма да има снимки в Солун през следващите дни.

В резюмето  пишеше, че героят му живее в Солун.

Преминаването на града от турски в гръцки ръце през 1912 година

Виж целия пост
# 473
                                  От Хюля - Назлъ с баща си  Heart Eyes




                       
Виж целия пост
# 474
Тортата, която подготвиха  феновете, с които Берг беше вчера в кафенето на младежите със синдрома на Даун.





Момичетата от универсалния клуб уточниха, че източникът на питейна вода е в африканското селце Линия в Република Чад.
Много медии съобщиха за ценния подарък, който Берг получи от феновете си.






Още една снимка на Назлъ с баща й.
Много са хубави.
Назлъ си е скъсила косата също като леля си.
Laughing Laughing


Виж целия пост
# 475
Привет Hug

Много са хубави Назлъ и баща й Peace
Нямам спомен да съм го виждала Thinking

Да пишат медиите за чешмата- нека да се знае Peace 
нищо, че в тия времена социалните мрежи изпреварват медиите Mr. Green
Виж целия пост
# 476


    Хубав мъж е бащата на Назлъ. С интелигентна и светска физиономия. Без окосмявания. Знаете ли нещо повече за него, освен, че живее в САЩ. А Назлъ е една хубава, млада дама с духовно излъчване.
Виж целия пост
# 477
Доколкото знам е американец, занимаващ се с научна дейност!
Моля, да бъда поправена, ако греша!
Виж целия пост
# 478
Доколкото знам е американец, занимаващ се с научна дейност!
Моля, да бъда поправена, ако греша!

  Благодаря ти, Коки!
Виж целия пост
# 479
Добро утро и хубава седмица на всички!  Hug Hug

И днес медиите пишат за "Чешмата на Бергюзар".  Heart Eyes Heart Eyes

Но по отношение на достоверността на информацията положението е трагично.  Joy

Едните писали, че Берг става на 37 години.  Rolling Eyes
На едно място може да се прочете, че чешмата зарадвала афганистанските деца, на друго африканските.
Както и да е, ние си знаем фактите.





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия