Искам да кажа ... (85)

  • 71 922
  • 743
# 60
А аз искам да чуя продължението с Джон Б. Джоуви!
Виж целия пост
# 61
Мне, не плувците, в момента съм на тенис. Прибрах се уморена, защото исвен всичко днес и напазарувах, та уж да почина малко с вас.
Видях Марипоса - хубавица е 😀 Заредила съм била през телефона на различни страници темата, а се чудя що не правя връзка.

Ели, уж да те питам петричките домати от къде ги поръчваш, освен да не са от свекървата 😆
Виж целия пост
# 62
Аз не видях Марипоса.
Купих миди, калмари, риба, събирам всички сили да стана от дивана - голяма грешка, че легнах за малко да гледам олимпиадата...
Защо не я видя? Тя си е там.
Марипоса, прекрасни сте! Много!
Виж целия пост
# 63
Вася, над теб съм писала, че проблема е в моя телевизор... ъъ телефон 😆 Видях я и комплименти изказах 😘
Виж целия пост
# 64
Сега я видях и аз Марипоса. Ясно защо си била Мис, Марипоса Hug

Коте, не са от свекървата. Един колега на мъжа ми или той ходят до там по работа и купуваме щайга направо. Държат доматите. От миналото лято купуваме едни продълговати като чушка - нещо средно между консервен и розов домат. Много е вкусен.
Лошото е, че в четвъртък сещу петък ще се наложи да се отклоним през Петрич, за да заредим домати. Ще се забавим, но не харесвам гръцките...
Виж целия пост
# 65
С благоверния не сме романтични. Пълна скука. Обичам.
Виж целия пост
# 66
И при нас с ММ никаква романтика, запознахме се в кварталното барче, в което аз работех една лятна ваканция, а той редовен клиент. Редовен ама преди да заработя там хич и не го бях забелязала Simple Smile. Бях 11 за 12 клас и от тогава вече 16 години заедно, 10 от които женени. Хм то аз и друго гадже не съм и имала Simple Smile
Виж целия пост
# 67
Марипоса, прекрасни сте  bouquet
Силвия, историята за Бон Джоуви и аз я чакам  Laughing

И аз направих грешката да полегна след работа и сега тежко ме мързи...

Да се похваля, за 2 часа и срещу 85 лв. успяхме да обиколим и да подадем искания за всички листчета и листенца, които са ни необходими за кредита. Всичко ще е готово в петък. Добре, че живеем в малък град и всички 100 институции, които трябваше да посетим са на пешеходно разстояние. Не че не ми се отели вола в тази жега де... Учудващо всички чиновнички бяха много любезни и всичко стана бързо, аз се бях настроила за революция. Но все пак роптая, че в дигиталното време, в което живеем е нужна цялата тази бумащина. ( На една жена в Агенцията по вписвания и тупнаха един огромен поменник да си търси решението на съда от 19ибалканската война за някаква делба...). А и НОИ ми става любимата институция, само там не ни взеха пари за листчето  Joy Сега остава да се пазарим с банките, сведохме избора до 3  #Cussing out
Виж целия пост
# 68
НАП сигурно искаш да кажеш Simple Smile удостоверението за липса на задължения е без пари. Обаче мацката от Райфайзен ни каза, че важи 14 дни. Ние вероятно ще вадим пак.
Ние ще изчакаме ди четвъртък какво ще е предложението на сегашната ни банка. Кумиха се два месеца и днес мъжът ми като поискал документ, колко ни са задълженията, се стреснали. Да видим.
Виж целия пост
# 69
Тогава, обаче, прозрях, че съм търсела всичко, което ми дава той и с течението на времето уютът, който ми носи тази сигурност и лека предвидимост е всичко, което бих могла да искам в една връзка. При всички положения е по-добре да ти дават вярност и стабилна основа, въпреки че не я искаш, отколкото отчаяно да се нуждаеш от тях, а другият да е неспособен да ти ги даде.

Нещо такова почувствах и със съпруга ми Heart Eyes.
А съпруга ми го срещнах... в сайт за математика ooooh!, а аз мразя математиката. Той пък все постваше някакви математически глупости и четеше биографии на Ойлер, Айнщаин, Гаус и подобни. Тоооолкова ми беше скучноват. Tired И някак си на магия излезнахме, после пак и пак. Идва ми на гости, гледахме филми до 6 сутринта Heart Eyes. 4 месеца по-късно заживяхме заедно, 1 месец по-късно се сгодихме, а 2 години без 2 дена от първата ни целувка, се оженихме. Той е страхотен баща и съпруг. Много грижовен, отдаден на семейството си, носи ме на ръце и обожава децата ни.
Виж целия пост
# 70
НАП сигурно искаш да кажеш Simple Smile удостоверението за липса на задължения е без пари. Обаче мацката от Райфайзен ни каза, че важи 14 дни. Ние вероятно ще вадим пак.
Ние ще изчакаме ди четвъртък какво ще е предложението на сегашната ни банка. Кумиха се два месеца и днес мъжът ми като поискал документ, колко ни са задълженията, се стреснали. Да видим.
НАП, НАП, направо ми се омая главата от толкова институции, а и нали съм малко руса  Laughing При нас лихвата играе от 4,45 до 4,9, обаче пък имат разлика в допълнителните разходи... А и ние малко от зад напред почнахме (защото нали много разбираме  Laughing) , та в четвъртък ще чакаме пазарната оценка, ще решим каква сума и период искаме и ще ходим пак за оферти... И съм решила да се пазаря  Laughing
Виж целия пост
# 71
Ееех, много романтични вашите връзки. Ние сме съвсем обикновена история. Ама пък вече подминахме сребърната сватба  Grinning.

Прави ми впечатление, че в последните години колкото пъти ми се е налагало да ходя по разни служби - все на любезни служители попадам. Даже последните два пъти, когато се наложи да ходим по полицейското управление за подмяна на документите, моят мъж се хили - "е, какво пък толкова си говорехте с полицая".  Joy
Виж целия пост
# 72
Еее, Лято, ти ме разби с истории  Hug
Виж целия пост
# 73
И аз искам да чуя историята на Силвия, а и на Лято защо е забегнала от втория. Grinning
Виж целия пост
# 74
Az пък искам да питам Лято колко години е била разликата във възрастта. Как са я приели родителите й тази разлика, когато става въпрос за малко момиче и мъж. И как така са роднини? От страна на ТМ ли? Той как реагира на вашето познанство от едно време? И Лято, извинявам се последен въпрос има ли семейство старата любов. Питам от чисто любопитство. Толкова интересно го разказа, че не искам да си мисля какъв е края, а искам да го науча. Ще те разбера, ако не отговориш!  bouquet Все пак са си лични/ минали неща.
Отивам да си сложа малко вино и сядам да чакам "развръзката"!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия