Забременели след инвитро - тема 28

  • 46 556
  • 741
# 315
Вкъщи нищо сладко не се задържа дълго  Whistling Добре, че Лидл ни е далече, че техния сладолед ми е любим  Blush
Виж целия пост
# 316
Момичета зарадвахте ме с тези ваши желания за хапване и пийване.Какво ли не дава моя мъж да каже че ми се хапва или пийва мещо.с това гадене и на нега му писна.а по-лошото е че вместо да намалява вече то се засилва.
Виж целия пост
# 317
Мойто гадене спря от раз точно в 12 седмица.
Виж целия пост
# 318
Аз явно съм странно животно - ям, повръщам и продължавам да ям. Laughing 
Виж целия пост
# 319
Нито сладко, нито алкохол, нито секс  ooooh!  Е един път имах розов сън и до там  Crazy

Не мога да готвя, гади ми се  и повръщам от време на време  Rolling Eyes  Но каквото такова, важното е бебешочка да расте и да е добре  Praynig Heart Eyes
Виж целия пост
# 320
Мойто гадене и странни вкусови усещания приключиха  в 13та седмица с настъпването на втория триместър. Оттогава съм като доброто прасе. Ям. Всичко. Но си имам периоди. Период на Нутелата, период на палачинките, период на зеленчуците. Сега съм в периода на гроздето. Ям, ям и пак ми се яде. Ама по - добре грозде отколкото Нутелки, сладоледчета и шоколадчета. Помня в периода на Нутелата, мъжо ми купува по един буркан 400 или 700 грама. Аз уж една лъжичка, уж филийка само, и си го изяждам за деня. После от срам тичах до магазина да купувам нов, че не знаех какво да обясня на мъжо. Е, пак ме разкри, де - откри 3 празни буркана в един шкаф  Joy
И въпреки, че за храната съм на периоди, то виж за секса все съм накокошинена! И като ми беше кофти, и като се оправих, и сега когато корема ми е порастнал... Все ми се ще! Вчера мъжо "Днес ти е за последно и край! Промоцията свършва! Страх ме е!"  Joy
Виж целия пост
# 321
И моето гадене беше до към 12 г.с.,сега си хапвам,но не повече,от колкото преди да забременея.Лошото е,че изобщо не ми се яде месо,а трябва,защото хемоглобина ми падна доста от бремеността. Но се насилвам от време на време да ям,няма как.
Иначе със секса нямам проблем. Simple Smile Бяхме го спряли само първите три месеца,но след това док каза,че всичко е наред,шийката на матката е 4 см и все ще издържи на натоварването от секса!  Laughing Та си го практикувам и него.
Виж целия пост
# 322
това с хапването лесно...ами кажете кг на къде вървят Thinking при мен все още е много рано , а вече съм качила 3кг, не знам  дали се дължи на бременноста или на лежерната отпуска , която имах...но кг напъват и това е.. newsm78
Виж целия пост
# 323
Утре съм на ФМ при Сигридов  #Shocked стискайте ми палци да не ме разреве нещо, че каквато съм ревла станала....така сте ме наплашили с него, като ви чета, но доц. Русев държи при него да отида

аз за рождения си ден изпих една глътка узо и ми се орязаха краката, като след упойка...няколко глътки бира изпих миналата седмица и по ми понесе  Laughing

секса е табу при нас  cry не заради проблем или забрана, а мъжо го било страх....а розови сънища имам още от ноща след трансфера  Crazy

колограмите до миналата седмица бяха 5, на месец по един, но сега за две седмици рязко качих още два, още са само на корем, ама той стана огромен
Виж целия пост
# 324
Ох, не ми говорете за секс Sad  С тези отлепяния 3-4 месец изобщо не смеем с ММ. Периодично имам разни хубави сънища и това е.  Crossing Arms
За килограмите, аз не качих изобщо докъм 4 месец, сега за 5 и 6, в който още съм, съм качила 6 кг. Дали ще качвам по 3на месец, хм! А не съм променила особено режима си на хранене  newsm78
Виж целия пост
# 325
Леле, да ви имам килограмите... Аз до сега съм +20 и с бурканчетата Нутела няма как да паднат... Blush  Mr. Green  Но се успокоявам, че края се вижда... Започнах си и от високи килца и в момента се надявам да не стигна или подмина 100...  Twisted Evil
Секса при нас е мираж от трансфера, сега накрая ММ още повече го е страх, та и аз само сънувам.  Joy

Виж целия пост
# 326
Секс.......какво беше това?Блян...
Виж целия пост
# 327
Момичета, гледайтее да сте здрави. Килата се оправят. Не се кахърете. Само следете кръвната захар, ако рязко пълнеете.
Виж целия пост
# 328
Ние имаме забрана ... мираж от 4 месеца Sad
Днес повръщах 4 пъти ... няма край! И приятен цистит си заформям ... Изобщо няма угодия. Sad
Виж целия пост
# 329
Salilinda,защо си наплашена от Сигридов?Аз бях при него на две фетални и съм много доволна.Много подробно гледа и обяснява кое какво е.
За килограмите,аз съм в 24+4г.с и съм +6 кг,но мисля,че от сега нататък започва истинското качване.Предния път бях качила 12 кг,половината от тях свалих още в болницата,надявам се и сега да е така. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия