Забременели след инвитро - тема 28

  • 46 556
  • 741
# 345
Roha, болезнени ли ти бяха или само ти се втвърдяваше корема? Аз съм с конизация без серклаж и още в 19 гс стана 2 см и сега нямам идея какво да очаквам. При мен е само втвърдяване за сега.
Днес пък ме прищипа някакъв нерв в кръста и като седнах и си останах седнала (в WCто )  Sad
Виж целия пост
# 346
Нали пиеш магнезий? И моля те не чакай да станат болезнени, за да им обърнеш внимание.
Виж целия пост
# 347
Бимба, пия, много даже, хем диаспорал, хем магнерич Peace
Виж целия пост
# 348
Ако те притесняват искай нещо по-силно. Ти коя седмица стана? Все пак определен брой на ден ще има, но...
Виж целия пост
# 349
В 31 гс съм, не ми пречи за сега, в четвъртък съм при Сигридов да видим какво ще каже, а в понеделник, в 32 гс съм на последна фетална при Чавеева. Дано на финала ми се разминат притесненията!
Виж целия пост
# 350
Момичета, привет  Hug
Искам да попитам някоя от вас правила ли е пренатален тест и в коя клиника?
Виж целия пост
# 351
Момичета, привет  Hug
Искам да попитам някоя от вас правила ли е пренатален тест и в коя клиника?

Аз правих в Малинов, защото там цената беше най приемлива  Peace
Виж целия пост
# 352
Магнетична, мерси за отговора Simple Smile
за колко време излизат резултатите в Малинов, в клиниката ли правя изследванията или ги пращат в чужбина?
Потърсих инфо на сайта на клиниката, но освен за цената нищо друго не намерих.
И на мен ми изглежда, че тази цена е приемлива.
Виж целия пост
# 353
Добро утро! Да ви разкажа за вчера. Първо с младежа всичко е наред, малко по напред е по голям и някаква вена не ми била добре отворена за този му размер и доктора ми изписа омега 3, в 24 седмица ми спира аспирина, каза ми ако пия магнезии да го спирам и него, защото бебето е с ниско кръвно и магнезия го понижава още повече. Не ми изписа, протеин, желязо и Б12 за сега са ми добре, след месец пак ще го проверим. Иначе не е хич страшен доктора, даже много ми хареса! Доста се чака защото записват часовете от 9.00, а той идва към 11.00, но това да е, важното е че всички вчера излизаха много усмихнати от кабинета!
Виж целия пост
# 354
Браво за добрите новини   Hug
А доктора е страшен само ако идваш от Надежда  Wink доколкото разбрах теб те праща доц Русев   Grinning
Виж целия пост
# 355
Сали - браво на младежа  Hug

Момичета, можете ли да ме насочите към физически магазин в София, където да пробвам колан за бременни? Търся нещо до около 30лв.
Нося бебо сравнително по-ниско, което ми спестява киселините, но ме приболява когато съм права.
Виж целия пост
# 356
Сали, радвам се , че всичко е добре при вас! Hug
За коланите - аз още малко и ще взимам също, тъй като си имам проблем с кръста и още от сега ме наболява.
http://apteka.framar.bg/30048344/%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D1%82%D0%B5% … %BC%D0%B5%D1%80-m - ето такъв ще ми дададе един приятел, който им е дистрибутор.
Виж целия пост
# 357
Пънче, на мен в Хиполенд ми дадоха да пробвам някакъв. Но аз си купих на Анита от черния петък от И за мама, удобен е, но е скъп, също го пробвах.
Виж целия пост
# 358
Гледах ги тези на Анита, но са към 70лв  Rolling Eyes
Търся нещо подобно на това от линка на бананарама.
Виж целия пост
# 359
Магнетична, мерси за отговора Simple Smile
за колко време излизат резултатите в Малинов, в клиниката ли правя изследванията или ги пращат в чужбина?
Потърсих инфо на сайта на клиниката, но освен за цената нищо друго не намерих.
И на мен ми изглежда, че тази цена е приемлива.

Мече, пращат ги май в Германия и стават за 10 работни дни или 2 седмици  Peace  Със сигурност ги пращат, ама  не запомних добре, защото генетичката обясняваше кое в кое да се сложи, че да стигне безпроблемно, но къде не запомних ...

Към тези от Малинов и доц.Русев, Сигридов е добър  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия