"Завръщане"/SILA/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт~Тема 46

  • 99 035
  • 737
# 615
Лека!
Виж целия пост
# 616
Добро утро,сладурки!Хорти,взехме му акъла снощи на бати и захапа пръчката. Mr. GreenПиша от тел. и не мога да кача снимката.Мисля днес да продължим.Прави план за действие!Хубава седмица на всички!
Виж целия пост
# 617
Добро утро,сладурки!Хорти,взехме му акъла снощи на бати и захапа пръчката. Mr. GreenПиша от тел. и не мога да кача снимката.Мисля днес да продължим.Прави план за действие!Хубава седмица на всички!
Добро утро, Бате хапна дръвцето, защото искаше да ни се скрие, а не знае колко добронамерени сме към него, колко го обичаме и какво му мислиииииим! Днес ще аткуваме крепостта отново! Сега събираме сили и чертаем стратегията и тактиката.
Чики, снимката на Бате я знаем, тя също е от началото на лятото тази година - от последния му за сега любовен период. Чакаме да се разгони и да видим по-нови снимки!  smile3521 smile3521 smile3521 smile3505 smile3505 smile3505
Виж целия пост
# 618
Добро утро, хубав ден ви желая bouquet
Като видях толкова нещо изписано си помислих, че Агата се е показал, ама не. Вие сте тръгнали на гости.
Да ви подкрепя сутринта с кафе и закуска и ще чакам актуални новини със снимков материал.

Скрит текст:

Виж целия пост
# 619
Добро утро, Силистра! Ей, незаменима си! Много ти е вкусна закуската, а и кафето е така ароматно! В момента съм заета, както разбра, с плана за днешния ден! Смятам в късния следобед, на смрачаване да нападнем крепостта! Бате се е укрепил, но и ние с Чики сме се подготвили с медени устенца и сладки приказки да го омаем и да му разкажем приказката за Червената шапчица! Давай идеи, защото атаката няма да е много лесна! Бате ще да е намразил вече всички жени и всичко женско след толкова много разочарования и заблуди! Помагай!
Виж целия пост
# 620
Хорти, вчера гледах един филм. Тя за да го примами да излезе от къщата каза, че е объркала пътя, беше с много къса пола и много високи обувки. Пробвайте същия номер, Агата не е глупав, ама е мъж все пак  newsm62 newsm62 newsm62
Виж целия пост
# 621
Добра идея,но ние носим само анцузи и маратонки.Ще го караме по бельо и боси краченца.Дано не ни се наложи много дълго да го чакаме,че ще премръзнем и излезем от форма.
Виж целия пост
# 622
 wavey

Бате си гледа живота в гори тилилейски Laughing и хич не му пука.
Браво на него, че е свободен като птица и най вече, че може да си го позволи.
Виж целия пост
# 623
 Привети  Hug Hug Hug

hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Хорти, Чики ми като ме хвърлихте от борда  Mr. Green Mr. Green опс.....колата  Laughing малко преди Станбула  Crossing Arms, ви чакам да додете да ме приберете, че умрях от студ  #Cussing out #Cussing out докато гоните бати да пикае по сокаците  Joy Joy Joy. Само не разбрах Марго, къде я дянахте  newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 624
Привети  Hug Hug Hug

hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Хорти, Чики ми като ме хвърлихте от борда  Mr. Green Mr. Green опс.....колата  Laughing малко преди Станбула  Crossing Arms, ви чакам да додете да ме приберете, че умрях от студ  #Cussing out #Cussing out докато гоните бати да пикае по сокаците  Joy Joy Joy. Само не разбрах Марго, къде я дянахте  newsm78 newsm78 newsm78
Коте  Hug, аз вече ги чакам у гората, нали съм вещица Wink А те се омотаха в тез' анцузи, шушони и паспортни проверки  newsm47 До де ги чакам, се метнах на люлката да развея червени коси и да поклатя малки крачета, та дано да ми дойде магията за Патрона  afwitch
 waveyДобра ви среща, къзлар  Hug Heart Eyes Hug
Наде  Hug
Виж целия пост
# 625
оххххх  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
ама така цветно си ви представям, все едно сценарий съм ви писала и филма съм заснела  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 626
Скрит текст:
Привети  Hug Hug Hug

hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Хорти, Чики ми като ме хвърлихте от борда  Mr. Green Mr. Green опс.....колата  Laughing малко преди Станбула  Crossing Arms, ви чакам да додете да ме приберете, че умрях от студ  #Cussing out #Cussing out докато гоните бати да пикае по сокаците  Joy Joy Joy. Само не разбрах Марго, къде я дянахте  newsm78 newsm78 newsm78
Коте  Hug, аз вече ги чакам у гората, нали съм вещица Wink А те се омотаха в тез' анцузи, шушони и паспортни проверки  newsm47 До де ги чакам, се метнах на люлката да развея червени коси и да поклатя малки крачета, та дано да ми дойде магията за Патрона  afwitch
 waveyДобра ви среща, къзлар  Hug Heart Eyes Hug
Наде  Hug
Здрасти Марги. Simple Smile Hug
 Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 627
Май попаднах на следа в драките.От два дни Бати ви харесва само клипчетата някаква хип-хоп танцьорка ecruz_n.Дали пък тя не е следващата Нурсели?Възрастта и е сходна.Отново младенческа-пуберска възраст.
Виж целия пост
# 628
Май попаднах на следа в драките.От два дни Бати ви харесва само клипчетата някаква хип-хоп танцьорка ecruz_n.Дали пък тя не е следващата Нурсели?Възрастта и е сходна.Отново младенческа-пуберска възраст.
Чики, ама тя е латинос и не виждам Бате как ще я ухажва освен виртуално! Считай, че сме я елиминирали, да не кажа минирали! Бате има нужда да оплакне окото, нали знаеш, че мъжете обичат да "бродират". Защо да не потанцува малко с нея?! Joy Joy Joy Joy Ти само следи ръчичките му как палуват, за да не прекали!
Виж целия пост
# 629
Успокои ме,Хорти.Знам си аз,че мога дажразчитам на теб.Ръчичките му тази вечер ще бъдат вързани и ще ги развържем само ако реши да ни погали тъй как Боранчо галеше Съла.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия