
Силистра, харесва ми твоето предложение и мисля, че е много логично като продължение на сегашното название! Браво, много хубаво си го измислила!

...нямам нищо против и двете заглавия...НО...трябва да се направят доста промени...след като включим и сериала на Джансу..."Майка " или "Мама"
...мисля ,че трябва да е "Майка",трябва в първи пост да изброя и другите сериали след Завръщане на Мехмет...ще стане много объркотено и много дълъг първи пост...не ,че е лошо или забранено...
а и аз вече съм готова с новата тема Завръщане...няма да смогна да направя промените...а се изисква време и снимчици ,и окраски... 


за заглавието на темата и в следващата тема вече да има повече за "Мама"
Тогава ще има повече снимки и ще сме загледали филма за коментари.

за заглавието на темата и в следващата тема вече да има повече за "Мама"
Тогава ще има повече снимки и ще сме загледали филма за коментари.
...евалла им правя...


за заглавието на темата и в следващата тема вече да има повече за "Мама"
Тогава ще има повече снимки и ще сме загледали филма за коментари.
...евалла им правя...


И това не е лошо
...доста забавно...



за заглавието на темата и в следващата тема вече да има повече за "Мама"
Тогава ще има повече снимки и ще сме загледали филма за коментари.
...евалла им правя...


И това не е лошо
...доста забавно...


...Оф ...а дано....ама надали...

за заглавието на темата и в следващата тема вече да има повече за "Мама"
Тогава ще има повече снимки и ще сме загледали филма за коментари.
...евалла им правя...


И това не е лошо
...доста забавно...


...Оф ...а дано....ама надали... 
с две ръце се моляяяяяяя...
...ама надали...


работа...не се учудвам, че го зарязват жените...


за заглавието на темата и в следващата тема вече да има повече за "Мама"
Тогава ще има повече снимки и ще сме загледали филма за коментари.
...евалла им правя...



.


работа...не се учудвам, че го зарязват жените...

Хеленита
- разконсперира го бе къз
Препоръчани теми