"Завръщане"/SILA/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт~Тема 46

  • 99 033
  • 737
# 705
А моето предложение от вчера е наобратно "Джансу Дере и Мехмет Акиф Алакурт след Завръщане"  Hug
Здравейте на всички!
Силистра, харесва ми твоето предложение и мисля, че е много логично като продължение на сегашното название! Браво, много хубаво си го измислила! newsm10 newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 706
Момичета Hug...нямам нищо против и двете заглавия...НО...трябва да се направят доста промени...след като включим и сериала на Джансу..."Майка " или "Мама" newsm78...мисля ,че трябва да е "Майка",трябва в първи пост да изброя и другите сериали след Завръщане на Мехмет...ще стане много объркотено и много дълъг първи пост...не ,че е лошо или забранено... Naughtyа и аз вече съм готова с новата тема Завръщане...няма да смогна да направя промените...а се изисква време и снимчици ,и окраски... Whistling

Предлагам да включа "Майка" във втори пост ,като инфо,а от следващата тема ще видим как ще направим 1 пост...
Иначе ще променя и заглавието...в ром. сериали...Какво ще кажете за едно допълнение към предложението на Силистра...

Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт в и след "Завръщане"...
Виж целия пост
# 707

Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт в и след "Завръщане"...[/color][/b][/i][/center]

 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 708
Светле, харесва ми предложението ти bouquet

Не се притеснявай, която тема стане тогава, никой не бърза.
Виж целия пост
# 709
Както прецениш, Светле, ти си специалиста! Твоето предложение с добавката на "В" също е отлично!
 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 710
Здравейте, мили момичета!
Светле, присъединявам се и аз към направените предложения и знам, че ти ще се справиш отлично.
Хубава вечер на всички.
Виж целия пост
# 711
Здравейте, момичета  Hug Heart Eyes Hug
Харесва ми предложението, Свет  newsm10 за заглавието на темата и в следващата тема вече да има повече за "Мама" newsm10 Тогава ще има повече снимки и ще сме загледали филма за коментари.
Аз ви предлагам снимки от пътешествието на Nilgün и Yakup Can

Виж целия пост
# 712
Здравейте, момичета  Hug Heart Eyes Hug
Харесва ми предложението, Свет  newsm10 за заглавието на темата и в следващата тема вече да има повече за "Мама" newsm10 Тогава ще има повече снимки и ще сме загледали филма за коментари.
Аз ви предлагам снимки от пътешествието на Nilgün и Yakup Can



Здравейте момичета!

Тези хора просто ме кефят отвсякъде...то пътешествия, пътешествия...не спират, ами те кога работят, за да  печелят пари за тези пътешествия, много ми е странно newsm78 newsm78...евалла им правя... smile3521 smile3521

Новата тема си идва с името бе сладурчета... Завръщане при МАМА Джансу Дере и... Мехмет Алакурт.. Joy Joy
Виж целия пост
# 713
Скрит текст:
Здравейте, момичета  Hug Heart Eyes Hug
Харесва ми предложението, Свет  newsm10 за заглавието на темата и в следващата тема вече да има повече за "Мама" newsm10 Тогава ще има повече снимки и ще сме загледали филма за коментари.
Аз ви предлагам снимки от пътешествието на Nilgün и Yakup Can


Здравейте момичета!

Тези хора просто ме кефят отвсякъде...то пътешествия, пътешествия...не спират, ами те кога работят, за да  печелят пари за тези пътешествия, много ми е странно newsm78 newsm78...евалла им правя... smile3521 smile3521

Новата тема си идва с името бе сладурчета... Завръщане при МАМА Джансу Дере и... Мехмет Алакурт.. Joy Joy

Joy Joy JoyИ това не е лошо Naughty...доста забавно... bowuu Peace
Хеленита... Peace Hug

Решавайте дружки! Praynig Laughing
Виж целия пост
# 714
Скрит текст:
Скрит текст:
Здравейте, момичета  Hug Heart Eyes Hug
Харесва ми предложението, Свет  newsm10 за заглавието на темата и в следващата тема вече да има повече за "Мама" newsm10 Тогава ще има повече снимки и ще сме загледали филма за коментари.
Аз ви предлагам снимки от пътешествието на Nilgün и Yakup Can


Здравейте момичета!

Тези хора просто ме кефят отвсякъде...то пътешествия, пътешествия...не спират, ами те кога работят, за да  печелят пари за тези пътешествия, много ми е странно newsm78 newsm78...евалла им правя... smile3521 smile3521

Новата тема си идва с името бе сладурчета... Завръщане при МАМА Джансу Дере и... Мехмет Алакурт.. Joy Joy

Joy Joy JoyИ това не е лошо Naughty...доста забавно... bowuu Peace
Хеленита... Peace Hug

Решавайте дружки! Praynig Laughing

Свет, чакам с нетърпение  да дойде момента, когато ще трябва... ще е наложително ... да озаглавиш нова тема със...  "Завръщане при.........тати Мехмет Алакурт" Joy...Оф ...а дано....ама надали... Joy
Виж целия пост
# 715
Скрит текст:
Скрит текст:
Здравейте, момичета  Hug Heart Eyes Hug
Харесва ми предложението, Свет  newsm10 за заглавието на темата и в следващата тема вече да има повече за "Мама" newsm10 Тогава ще има повече снимки и ще сме загледали филма за коментари.
Аз ви предлагам снимки от пътешествието на Nilgün и Yakup Can


Здравейте момичета!

Тези хора просто ме кефят отвсякъде...то пътешествия, пътешествия...не спират, ами те кога работят, за да  печелят пари за тези пътешествия, много ми е странно newsm78 newsm78...евалла им правя... smile3521 smile3521

Новата тема си идва с името бе сладурчета... Завръщане при МАМА Джансу Дере и... Мехмет Алакурт.. Joy Joy

Joy Joy JoyИ това не е лошо Naughty...доста забавно... bowuu Peace
Хеленита... Peace Hug

Решавайте дружки! Praynig Laughing

Свет, чакам с нетърпение  да дойде момента, когато ще трябва... ще е наложително ... да озаглавиш нова тема със...  "Завръщане при.........тати Мехмет Алакурт" Joy...Оф ...а дано....ама надали... Joy

Охххх...мила  Hugс две ръце се моляяяяяяя... newsm17...ама надали... newsm12 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 716
БАТЕ СИ ОТВОРИ ФЕЙСА! Явно въвежда нови правила - през вторник си отваря ИГ, а през всеки втори четвъртък - фейса!  Thinking Thinking Thinking
Виж целия пост
# 717
БАТЕ СИ ОТВОРИ ФЕЙСА! Явно въвежда нови правила - през вторник си отваря ИГ, а през всеки втори четвъртък - фейса!  Thinking Thinking Thinking

...ако и така през седмица си върши "оная" luvbed работа...не се учудвам, че го зарязват жените...  smile3518 smile3518 smile3518 smile3533
Виж целия пост
# 718
Добро утро, хубав ден ви желая  bouquet

Скрит текст:
Здравейте, момичета  Hug Heart Eyes Hug
Харесва ми предложението, Свет  newsm10 за заглавието на темата и в следващата тема вече да има повече за "Мама" newsm10 Тогава ще има повече снимки и ще сме загледали филма за коментари.
Аз ви предлагам снимки от пътешествието на Nilgün и Yakup Can



Здравейте момичета!

Тези хора просто ме кефят отвсякъде...то пътешествия, пътешествия...не спират, ами те кога работят, за да  печелят пари за тези пътешествия, много ми е странно newsm78 newsm78...евалла им правя... smile3521 smile3521
Новата тема си идва с името бе сладурчета... Завръщане при МАМА Джансу Дере и... Мехмет Алакурт.. Joy Joy
[/quote]


Хеленита, не съм съгласна с твоето предложение, макар да е на шега. Ако Мехмет участва в сериал "Татко", темата ни "Завръщане при мама и татко" ли ще се казва  newsm78 newsm78 newsm78

А за "оная" работа, недей така де, Агата вероятно е прекалено активен, и затова мадамите бягат.
Имат нужда от почивка, че той какво друго да прави в тия гори тилилейски дето се е забил  smile3534 newsm62.

Скрит текст:

Виж целия пост
# 719
Привет ханъми  Hug Hug Hug Hug

БАТЕ СИ ОТВОРИ ФЕЙСА! Явно въвежда нови правила - през вторник си отваря ИГ, а през всеки втори четвъртък - фейса!  Thinking Thinking Thinking

...ако и така през седмица си върши "оная" luvbed работа...не се учудвам, че го зарязват жените...  smile3518 smile3518 smile3518 smile3533

 hahaha hahaha hahaha hahaha Хеленита   Hug Heart Eyes - разконсперира го бе къз  smile3534 smile3534 smile3534

На мен пък ми хареса предложевото от теб заглавие - забавно е  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия