"Завръщане"/SILA/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт~Тема 46

  • 99 034
  • 737
# 90
Коте  Hug Heart Eyes и аз се радвам, като те засеча из темите!  bouquet

Веднага ти пращам доктора, само не гарантирам дали ще ти помогне да се нормализира пулса ти или точно обратното...  Laughing Crazy


а тук и аз за себе си не гарантирам  Crazy Crazy Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 91
 wavey

Ееее, докога, ще показва я крак, я ръка, я гръб, искам лице?! Crossing Arms
Виж целия пост
# 92
wavey

Ееее, докога, ще показва я крак, я ръка, я гръб, искам лице?! Crossing Arms

Здравей Наде  wavey wavey wavey wavey
и ние искаме  Peace ама само ни дразни Мехметя  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 93
Здравейте,момичета!И аз да се регистрирам в новата къщичка.Благодаря на всички,които допринасят за топлината и уюта в нея.Аз липсвах,защото дирих Бати.Е,днес се появи и ето ме тук.Отвори си инстаграма,но пиша от тел.и не мога да споделя патриотичната му мисъл.Хубав ден и  Hug
Виж целия пост
# 94
                  Здравейте мили дами!
                  Аз също като вас искам МАА да ни се покаже в "цялото си величие", ама не. Крие се, кой ли го е изплашил, ние или някой друг? Прищявка ли е? А дали знае колко много е харесван и обичат. На второ място след Енгин Акюрек е в гласуването, което ще приключи утре.
                  Снимката за мене, обаче е доста показателна. МАА се готви да наблюдава лунно затъмнение. Инсталира телескоп на балкона срещу луната. Последното частично лунно затъмнение е било на 18.08.2016 г. Прочетох в едно съобщение, че "това затъмнение ще се наблюдавало само от Австралия, Северна и Южна Америка. Поради малката си фаза, затъмнението няма да може да се вижда с просто око". Аз си мисля, а може и да е така, Бати наистина да е в Бразилия и да се приготвя да наблюдава затъмнението. Дано се покаже и не ни оставя да гадаем дълго. Желая  ви всичко най-добро.
                 П.П. Момичета наистина МАА си е от отворил инстаграма.
                 Хорти къде си? Ти  или някой, който може  да преведе написаното на снимката на Ататюрк. Нашето момче е написало/колкото можах да преведа/ - 30 август честита победа за празника.
Виж целия пост
# 95
wavey

Ееее, докога, ще показва я крак, я ръка, я гръб, искам лице?! Crossing Arms

Здравей Наде  wavey wavey wavey wavey
и ние искаме  Peace ама само ни дразни Мехметя  Mr. Green Mr. Green
Simple Smile Heart Eyes
Нина, може да прозвучи наивно от моя страна, но не знам защо и аз като теб си мисля, че е в Бразилия.
Това ли е публикувал бати? newsm78
Скрит текст:
Виж целия пост
# 96
wavey

Ееее, докога, ще показва я крак, я ръка, я гръб, искам лице?! Crossing Arms

Здравей Наде  wavey wavey wavey wavey
и ние искаме  Peace ама само ни дразни Мехметя  Mr. Green Mr. Green
Simple Smile Heart Eyes
Нина, може да прозвучи наивно от моя страна, но не знам защо и аз като теб си мисля, че е в Бразилия.
Това ли е публикувал бати? newsm78
Скрит текст:
Да мила, точно това.
Виж целия пост
# 97
В днешни размирни дни по хубаво да е тук


Отколкото тук


Въпреки, че Бразилия е една от най - опасните държави в света.
Виж целия пост
# 98
               Здравей Наде! /не те поздравих, извинявай/
               Аз също мисля, че МАА има много причини да не е в Турция. Там е много лошо за него. Не желае да се снима, обича да пътува. Отявлен привърженик на Ататюрк и това не могат да му го простят "демократите".  Ето и сега публикува негова снимка. Яно има някакво честване за да пожелава празник. Дано някой разгадае това. До скоро.
Виж целия пост
# 99
                       Здравей Сезони!
                       Много си права, но нали знаеш избира се по малкото зло. В Бразилия, както и в Южна Америка го обичат и нищо чудно да е там. Всичко добро мила.
Виж целия пост
# 100
Merhaba kızlar  Hug Heart Eyes Hug
Днес празнуват Ден на победата (Zafer Bayrami) 88 години от разгрома на гръцките войски от турската армия.
Скрит текст:
Освободителната война е започнала с окупацията на Измир на 15 май 1919 година от гръцките войски и завършила с изтласкването им от Измир на 9 септември 1922 година. 30 август 1922 е повратен момент в този процес- по-специално предвид прекратяването на гръцката окупация на Анадолските земи и по принцип от провалянето на империалистическите планове на Англия, Франция и Италия.
Победата на 30 август полага основите на турската национална държава ,която се създава в края на Първата световна война. Тази война е последната война на османските анадолски мюсюлмани, общност съставена от турци, кюрди, араби и останалите етнически и културни елементи.
Ръководената от Мустафа Кемал Ататюрк освободителна война и мирното споразумение полагат основите на съвременната развиваща се Турция.
Ох бе, ще гледаме и лунни, и слънчеви затъмнения само да е Мехмет Акиф  Party Party Party
Сезонче, по-добре да си знаеш врага, отколкото да се чудиш и маеш дали ще те краднат или ще те изкарат наркоман и дранголник  или още по-лошо да те убият. Да си седи на газето у Турция, че така имаме някаква вероятност да го скиваме  Wink Де ша тичаме и фъркаме до Рио  ooooh!
Виж целия пост
# 101
              Здравей Наде! /не те поздравих, извинявай/
               Аз също мисля, че МАА има много причини да не е в Турция. Там е много лошо за него. Не желае да се снима, обича да пътува. Отявлен привърженик на Ататюрк и това не могат да му го простят "демократите".  Ето и сега публикува негова снимка. Яно има някакво честване за да пожелава празник. Дано някой разгадае това. До скоро.
Здрасти Simple Smile Heart Eyes и на все дружки Simple Smile Heart Eyes в темата.
Днес комшиите празнуват денят на независимостта/на победата/1922г.(Zafer Bayramı).
Скрит текст:
Ето инфо от подругите(за проявяващите интерес), за което им благодаря.

30 августа Турция отмечает большой государственный праздник — День победы (Zafer Bayramı) в честь решительной победы над греческими оккупантами и в память погибших в битве при Думлупинаре, которой была завершена война за независимость Турции в 1922 году.

Битва при Думлупинаре была последней в греко-турецкой войне 1919—1922 годов, которая, в свою очередь, являлась частью войны за независимость Турции. Турецкой армией руководил Мустафа Кемаль в будущем турецкий политик, первый президент Турецкой Республики. 26 августа 1922 года Мустафа Кемаль приказал атаковать противника, и 30 августа началась крупнейшая четырехдневная битва у Думлупинара, в провинции Кютахья (Kütahya), в которой турецкая армия нанесла сокрушительное поражение греческим войскам, вынужденным отступить к Измиру (Izmir).
Виж целия пост
# 102
        Марги, здравей!
        Благодаря ти за информацията. Вече всичко е ясно. Празник е! Аз също не искам МАА да е толкова далече, но в Турция както писах е лошо за него. Дано се оправят нещата там. Много по добре щеше да е някъде край нас ама надали. Всичко добро ти желая.
Виж целия пост
# 103
                  Здравейте мили дами!
                  Аз също като вас искам МАА да ни се покаже в "цялото си величие", ама не. Крие се, кой ли го е изплашил, ние или някой друг? Прищявка ли е? А дали знае колко много е харесван и обичат. На второ място след Енгин Акюрек е в гласуването, което ще приключи утре.
                  Снимката за мене, обаче е доста показателна. МАА се готви да наблюдава лунно затъмнение. Инсталира телескоп на балкона срещу луната. Последното частично лунно затъмнение е било на 18.08.2016 г. Прочетох в едно съобщение, че "това затъмнение ще се наблюдавало само от Австралия, Северна и Южна Америка. Поради малката си фаза, затъмнението няма да може да се вижда с просто око". Аз си мисля, а може и да е така, Бати наистина да е в Бразилия и да се приготвя да наблюдава затъмнението. Дано се покаже и не ни оставя да гадаем дълго. Желая  ви всичко най-добро.
                 П.П. Момичета наистина МАА си е от отворил инстаграма.
                 Хорти къде си? Ти  или някой, който може  да преведе написаното на снимката на Ататюрк. Нашето момче е написало/колкото можах да преведа/ - 30 август честита победа за празника.
  Здравей, Нина, да снимката на Ататюрк е поместена в чест на Денят на победата - 30 август! Това е една мисъл на Ататюр, която не е в моите възможности да  преведа, но това според мен няма значение! важното е поводът. Мисля си, че точно в чест на този ден Бате си е отворил "очите" за нас, но не вярвам това да трае дълго, защото отново е залят на талази от същата простотия и простословие от любящите го латиноси и някои наши "лели"!
Виж целия пост
# 104
                  Здравей Хорти!
                  Благодаря ти много. Прочетох написаното и от Марги и от Надето за победата на Ататюрк. Сега разучавам по обстойно в Гугъла за тези събития и най-вече си прояснявам знанията за Ататюрк. МАА наистина е негов привърженик и се появи с неговата снимка. Дано не се скрие отново, защото си много права за атаките от простотии към него. Всичко хубаво, мила.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия