SUPERNATURAL: A Tale of Two Brothers

  • 44 473
  • 738
# 180
Кандидатка съм и да яхна Mr. Green :




PS. Ако сме на по-пуст плаж така стигаме от морето до шезлонга, сакън да не си "опесъча" краката. Детска градина hahaha . Последният път обаче носихме хайванчето, мен вече не Crossing Arms .
Виж целия пост
# 181
 Joy
И аз съм така, при нас се случва и на по-пълен. Laughing
Виж целия пост
# 182
От време на време продължавам да плащам данък обществено мнение и после много ме е яд на мене си. Чудесно е да не ти пука особено:


Виж целия пост
# 183
Преди бях така, сега изобщо не ми пука, тази черта "я взех" от съпружието. С какъвто се събереш, такъв ставаш, явно е вярно. Един живот живеем, защо трябва постоянно да мисля какво казват хората? Вярвай ми, по-щастлива се чувствам така. Peace

Да дойдат да ми поиграят малко така. smile3508
Виж целия пост
# 184
Благодаря Hug

За теб:



 Joy
Виж целия пост
# 185
Представете си и мен по средата как подскачам :  261uu Joy
Виж целия пост
# 186
Представете си и мен по средата как подскачам :  261uu Joy


 Joy Joy
Виж целия пост
# 187
 bowuu
Ще се представя добре обещавам.


 Joy
Виж целия пост
# 188
Мале ,мале ,какво става тук ?
 smile3544 bishop smile3540 newsm43
Виж целия пост
# 189
Ти се сети? Crossing Arms
Виж целия пост
# 190
Представете си и мен по средата как подскачам :  261uu Joy
Joy Joy Ще ви снимам и ще го сложа в папката с клипчета, точно до "Галя се чекне в клетката (18+)"

Лисо, ще ти скъсам ушите Laughing .
Виж целия пост
# 191
 Mr. Green Heart Eyes
Виж целия пост
# 192
 Hug

Виж целия пост
# 193
А до нас с Галчето, ще се нареди Лисунгера, със зейнала уста и пърхащи мигли, естествено тя ще гледа Дийн. hahaha
Виж целия пост
# 194
Дийн не трябва да се усмихва. Треснатата му незаинтересована физиономия е в пъти по-правилна.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия