SUPERNATURAL: A Tale of Two Brothers

  • 44 473
  • 738
# 225
От телефона не мога да отворя видеото, но видях емотикона, така че си представям. Joy
Виж целия пост
# 226
Хубав момент от ChiCon16:





Допълвам с още един постер:



Кожа Whistling ...
Виж целия пост
# 227
О, да.
Винаги на мода. Mr. Green
Виж целия пост
# 228
Обожавам я Heart Eyes ! Като ми мине лятното настроение пак ще си сложа корсетения аватар, с който се чувствам най-добре, в моята си кожа Wink .

Някои неща не се променят:




 Joy
Виж целия пост
# 229
 Joy Joy
О, да, теб те асоциирам с корсетения аватар и Импалата. Sunglasses
Виж целия пост
# 230


 Mr. Green Joy
Виж целия пост
# 231
 Joy
Да дойде Лиса да каже дали ѝ харесва така.
Виж целия пост
# 232


Допълвам с още един постер:



Кожа Whistling ...
Да се отъркам в таз кожа, да се Опра о ножа  Rolling Eyes  Praynig



Едни кутураци, дето бая мязат  Grinning


Виж целия пост
# 233
 Joy
Сладурчета, много обичам котки.
Ще взема да облека и Топче, ако седи де. Joy
Виж целия пост
# 234
Котката която трябва да е Сам много прилича на моята Мая  Joy
Виж целия пост
# 235
Миуо, много добре щеше да му дойдеш (или "щяхме да му дойдем") на Джаред в неделя, когато си самонарани детеправещия орган. "Дай да цункам и ще мине" Joy



Виж целия пост
# 236
 smile3521
Ама по-добре само ти, че аз не моа се запра след целувката  Blush

От на Дженсън физиономията струи съпричастност  hahaha Сигурно не е смешно, като знам колко боли (не знам, де, само предполагам) , ама и те са с един нисък праг...
Виж целия пост
# 237
В първия момент Дженсън не разбра какво е станало. После каза: "Anyway" Joy
Виж целия пост
# 238


Виж целия пост
# 239
 Sunglasses





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия