Априлски мами 2016 - Тема 3

  • 31 914
  • 753
# 45
Ние все още не можем да се обръщаме  от гръбче по коремче!Но днес упорито се е заел да прави опити хаах надига главата и единият крак във въздуха хах и се мъчи и се дразни!
Баткото го захраних с пюре от картоф !Приготвях си го у дома!всеки ден увеличавах с 1 лъжичка и не съм имала никакви проблеми с него!Следващата седмица му включих и моркова и така..Но той не обичаше плодове и десерти милия хаха все още е така!
С дребното реших предвид сезона /понеже баткото е роден  януари/ да започна с плодове и определено не съм сгрешила!Аз съм на мнение ,че всяка майка трябва и мисля че може да прецени кога да започне да захранва и с какво!То е някакво вътрешно усещане,някакъв инстинкт! Peace
Новото при нас е че си държим сами шишето вече!Днес сам си изпи сока  със шишето!Поръчах му чаша за пиене 4+  и с нея ще му е още по-лесно,защото си има дръжки! Hug
Виж целия пост
# 46
Иванче като ви чета и имам чувството, че гледате вундеркинди Simple Smile Рада ни се върти, нито хваща играчки пък за чаша дори не съм мислиля. Тя няма още навършени 4 месеца, ама все пак.....
Днес стачката май е по-добре. Кърмя я на всеки час и тя яде. Ама не я оставям да се превъзбуди с баткото и с играчки.
Виж целия пост
# 47
И при мен се е случвало да омекнат гърдите. А в момента са ми много препълнени.
Маги, щом казваш, че се усмихва и й се играе, явно просто няма апетит.
Иванче, какви са тези чаши 4+?
Виж целия пост
# 48
Колко много сте изписали. Ние днес бяхме на мерки и теглилки, За месец и седмица е наддала 720 грама. Очаквах поне тук на топло да хапва и да наддаде повечко но уви. На 4 месеца тежи 5620 и е висока 64 см. Лекарката каза,че била финна мадама хахах.
Виж целия пост
# 49
Успях някак да я нахраня, но тя в легнало положение и на малки порции... Като я гушна-абсурд... Много странна работа...
Виж целия пост
# 50
И ние не сме се обръщали по корем все още, но прави усилени опити  Laughing
Аз усещам гърдите си напрегнати единствено след разходка и си го обяснявам със сутиена и жегата, иначе вкъщи си ходя без сутиен.
Виж целия пост
# 51
И моята не се обръща от гръб по корем. Че даже не се и опитва още. Опитва се да се надига само. Майка и като не може да прави коремни преси заради секциото, ще ги прави тя Laughing
Виж целия пост
# 52
Привет!
От два дни и при нас спането е зор, вчера сумарно за деня е спала има-няма час, накрая я оставих с баща й и излязох с приятелка на вечеря - и мама е човек все пак.
Врътка се яко вече, вади и ръката, вири задника нагоре с опити да докопа нещо набелязано, НО тя след два дни става на 5 месеца, една от най-големите е, а тези неща се ъпгрейдват за дни  Peace

Кърмата варира, разбира се, според нуждите на бебето  Peace

Сега покрай връхните дрехи се замислих, че баш зимата повечето ще се мъчат да ходят и ще е голям екшън навън. Голямата ми дъщеря се учеше боса през лятото, но сега направо ми е хикс. То при такова положение и цял космонавт не е особено ок, трябва да са отворени крачолите за обувки...  Whistling А меки обувки, в частност ботуши направо не ми се мисли къде ще се търсят. Оня ден получих кецки на Clarks, но тях ги пиша пролетни, ще го измисля... ама ме вкарахте в размисли  Mr. Green Mr. Green

Виж целия пост
# 53
Прибираме  се от разходка....май толкова топло не е било или се разглезих с малкото хладни дни предната седмица.Днес Тервел си хареса една жена в градината, която ядеше сладолед на съседната пейка. Уж беше гладен, дадох му да суче и като жираф...аз се завъртя той се обръща и забравя, че суче. Жената се разсмя и тръгна да става, нашия пич я следи с поглед още много време.А сега. докато пиша и си пия от чаша със сламка малкия поседна, придърпа чашата и да лапа ръбчето иска....хахаъха
В H&M днес видях много хубави бебешки зимни якета за 35 лв.
Виж целия пост
# 54

Сега покрай връхните дрехи се замислих, че баш зимата повечето ще се мъчат да ходят и ще е голям екшън навън. Голямата ми дъщеря се учеше боса през лятото, но сега направо ми е хикс. То при такова положение и цял космонавт не е особено ок, трябва да са отворени крачолите за обувки...  Whistling А меки обувки, в частност ботуши направо не ми се мисли къде ще се търсят. Оня ден получих кецки на Clarks, но тях ги пиша пролетни, ще го измисля... ама ме вкарахте в размисли  Mr. Green Mr. Green


Именно за това се зачудих колко пари ще се пръстнат, като и обувки се взимат грубо на всеки месец.....Но ще измислим нещо да видим и колко ще е студена зимата. Похвалиха ми и зимните якета и ски екипи на Лидл....Сигурно от там ще купувам...
Виж целия пост
# 55
Тази година и аз на тях се точа за каката, до сега все й купувах екипи на Columbia, защото им имам абсолютно доверие, така да се каже, но вече с тези зими по седмица-две и нашите планински изживявания за по няколко дни изобщо няма да се хвърлям да им давам парите. Да качествени са, да гаранция е ,че детето ми е сухо и на топло, ама признавам за 20 дни вече не ми се дават тия пари  Laughing
Иначе обувки на бебето ще залагам със сигурност на Clarks, Kickers и Orchestra, там няма компромис, а и повярвай ми не се сменят на всеки месец Wink
Виж целия пост
# 56
На баткото зимната екипировка е от Лидъл. Супер е. За 65 лева сумарно.
За зимата според  мен няма да ходят, а да лазят, което надали ще го правят в снега  Joy
Виж целия пост
# 57
Бягащата аз съм доволна от Колев и Колев за обувки за прохождане и Elefant немски.
Виж целия пост
# 58
Стеличка, благодаря за напомнянето, точно ботушки на Elefant бях купувала една зима Simple Smile Благодаря и за отзива за Лидл Wink Към КиК имам някакви предубеждения, вероятно не състоятелни, но си ги имам.

И пак ще дам пример с голямата, ама така ми е лесно за сравнение, тя така и не пролази, на 9-10 месеца беше изправена и ходеше с подкрепа, беше лято и щъкаше боса, едва през есента се видях в чудо да й търся обувки и сега се сещам защо съм предубедена към КиК  Mr. Green Тя е с изключително тесен крак и те й хлопаха  Mr. Green

Сетих се и за този вариант, така и не ги изпробвах, но сега май ще имам тази възможност.
Zeazoo
Виж целия пост
# 59
И аз съм доволна от якетата на Лидл.
Иначе хич не съм се замисляла за прохождането от сега. При нас по морето рядко пада сняг така или иначе. Пък и да падне, няма да я пусна в снега точно да се учи  Crazy С баткото ползвах и аз обувки на Колев и Колев за прохождане. Но сега като я водихме на ортопед, той изрично ми каза да не се подлъгвам и че нямало нужда от специални обувки за прохождане. По принцип най-добре е детето да е босичко, докато се учи да ходи, но пък няма как да стане навън.  Ще ги измисля в движение обувките. Аз още за есента не съм се заредила с дрешки, количка трябва да избера(че сега е с тази на батко си Mr. Green )...
Я кажете децата ви търпят ли масажи и гимнастика newsm78 На моята госпожица масаж не мога да правя, не търпи. За гимнастика по успявам да я хвана в настроение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия