Лежащи бъдещи майки - 36

  • 57 746
  • 776
# 255
BuYo, и аз много се радвам за теб  Hug Хайде сега си постави нова цел и малко по-малко юнакът ще си расте и ще укрепва все повече. Всяко грамче сега е от значение. Ти хапвай полезни неща за бебо, месце, сурови ядки, манджички, млечни, плодове и зеленчуци, пък той да си кротува и расте Simple Smile Ще слагате ли скоро инжекция за дробчетата?
Виж целия пост
# 256
Буйо, много се радвам че още държиш фронта, айде сега още поне 2 седмици, а после и още 2....
Бимба, браво на борбените бебчета, как са те?
За момичетата със серклаж, мен ме предупридиха, че е много важно да няма запек, та усетя ли и най-малкото предвесниче си увеличавам още магнерота, хем да е спокойна матката, хем има разхлабващ ефект  Wink
Аз тия дни съм с доста контракции и дребното пак ме натиска яко, но ще стои вътре още, ако ще на челна стойка да стоя до 36!
Виж целия пост
# 257
Сложихме инжекциите миналата седмица, можем да ги повторим при нужда другата седмица или при недай Боже спукване на мехура. Следващата ни цел и последна, която си е поставила моята докторка, която за пореден път повтарям колко много обичам, е 32-ра седмица. Стремоглаво съм се насочила натам, пък докъдето каже Господ. Аз обикновенно ходя към 8 - 8:15 на прегледи, но днес заради трафика и това, че трябваше да караме малката на градина закъсняхме и  тя милата се е притеснила и ме е търсила по отделенията из болницата.. много мило  ми стана когато се зарадва че ме вижда 😇. Ям каквото ми сложат, като да си призная не съм месоядна, но това не ми е било проблем никога. Разбрахме се с докторката ако стане напечено да влизам в болница на Гинепрал за дозадържане колкото - толкова - ден, два, три .. колкото може, но засега съм си в нас. Каза, че не се налага в момента. Та от мен засега е това 😊
Виж целия пост
# 258
BuYo,браво,знаех си аз,че ще изкараш,че и още бая седмици има Hug Кога ти беше терминът?Щом си минала 28-ма седмица,няма страшно вече Wink
R_N и твоя термин малко по мално наближава,още малко остана bouquet
Виж целия пост
# 259
Наближава наближава, всеки ден се приближавам към заветната 36, както и всички ние! А така не ми се ражда, искам да си стоим 2в1, да си ме рита! Така ще ми липсва после всичко това, въпреки целия, страх и рев през тези месеци.
Виж целия пост
# 260
Терминът ми е чаааак на 01.12, но да изкарам поне до октомври някога си ще съм сууууупер доволна и щастлива. Стискам палци на всички ви момичета, само сила и вяра
Виж целия пост
# 261
Буйо, много се радвам че още държиш фронта, айде сега още поне 2 седмици, а после и още 2....
Бимба, браво на борбените бебчета, как са те?
За момичетата със серклаж, мен ме предупридиха, че е много важно да няма запек, та усетя ли и най-малкото предвесниче си увеличавам още магнерота, хем да е спокойна матката, хем има разхлабващ ефект  Wink
Аз тия дни съм с доста контракции и дребното пак ме натиска яко, но ще стои вътре още, ако ще на челна стойка да стоя до 36!
RN незнаех,че не е желателно да имаш запек,ако си със серклаж.Има някакъв риск ли? Аз пия Магнерич 3х1, но нямат никакъв разхлабващ ефект.Пих една чаша топло мляко с мед и малко се получи и се поуспокоих,но пък сега от меда ме боли стомаха.Ужас вече незнам кво да правя
Виж целия пост
# 262
Когато ме изписваше док ми каза, че не иска да ми се пишка много, т.е. да стискам дълго и да имам запек, забрани ми всякакво напъване. Аз пия 2 диаспорала дневно и 4 магнерота, а понякога стигам до 6.
Виж целия пост
# 263
BuYo,моят термин е 10 дни след твоя-аз съм на 11-ти Демември.Да  мине септември и октомври,пък да се раждат когато искат Hug
Виж целия пост
# 264
BuYo,моят термин е 10 дни след твоя-аз съм на 11-ти Демември.Да  мине септември и октомври,пък да се раждат когато искат Hug

Аз ще съм доволна да мине септември поне 😇
Виж целия пост
# 265
Стискам палци на всички ни  Praynig Praynig Praynig BuYo, супер за инжекцията, сигурно дишаш с една идея по-леко! Simple Smile Ето септември си върви, ден по ден Simple Smile
R_N, наистина ли мислиш, че този период ще ни липсва newsm78  Аз така се стресирам за всеки проблем  ooooh!
Виж целия пост
# 266
На мен ще ми липсва, да усещам бебчо, да знам, че това е една връзка, която само майката може да усети с растящото в нея дете и всички тези приятни емоции от бременността. Аз от всяка болка се панирам и изпадам в ужас, но ми е мило като погледна назад, през какво съм преминала с малкото ми човече, не говоря за неприятните моменти, а за хубавите- първото усещане на бебчо, как чухме сърчицето, как на един преглед док ни показа, как преглъща...., това ще ми липсва ужасно, поне на мен!
Виж целия пост
# 267
Стискам палци на всички ни  Praynig Praynig Praynig BuYo, супер за инжекцията, сигурно дишаш с една идея по-леко! Simple Smile Ето септември си върви, ден по ден Simple Smile
R_N, наистина ли мислиш, че този период ще ни липсва newsm78  Аз така се стресирам за всеки проблем  ooooh!
О, да определено съм по-спокойна.. е малко по-спокойна, но пак е нещо 😊 подкрепям R_N ..момичетааа ако знаете след раждането колко забавно ставаааа 😁😁😁 нооо първо да го добутаме до там. После ще има гладно ли е, жадно ли е, спи ли му се, боли ли го нещо, ех ако можеше да си каже, как да разбера дали е добре.. нооо всичко минава
Виж целия пост
# 268
Точно така...притеснения все ще има...но като те погледне детето в очите и забравяш всички болници и всички инжекции. Момичета заслужава си всички мъки...
Виж целия пост
# 269
Мили борбени момичета от къде да си набавя този гинепрал 0,5мг.Нямам контракции,  но съм със серклаж,  мека и скъсена шийка  на 60%.Доктора иска да стигнем с бебока 34 г. с,  но за всеки случай сложихме кортикостероидите за белите дробчета. Мъжът ми е решил да се разходи да видим дали го има това лекарство в Румъния някои знае ли,  а ако  и други имат нужда нека ми пишат?! Аз съм на магнерот 3 по 2 и нош па като терапия 3 по1,  но не бивало да се стига до контракции,  а бебока е добре. Дано си седи там както и вашите мъничета до 36г с поне.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия