Лежащи бъдещи майки - 36

  • 57 742
  • 776
# 480
Kristi при д-р Стефанов от ин витро клиниката ли става въпрос?
Виж целия пост
# 481
Мина ми прегледа- вече нямам шийка, само конеца държи там нещо, ама моя мъник напъва яко да излиза. Главата е още по-ниско и сега се молим да мине тази седмица и да изчака още малко поне! Ще повтаряме кортикостероидите, ще полежа в болницата няколко дни да успокоим контракциите и ако всичко е по план другата седмица ще свали серклажа.
Спокойно ще устискаш  Hug нали знаеш аз от колко време съм без шийка. Все за една седмичка ще се кротне малкото.
Виж целия пост
# 482
Да доктора е от инвитро клиниката и каза,  че прогесгерона пази бременност  на др ниво и облекчава част от контракциите. Това по повод на скъсяването на шииката.
Виж целия пост
# 483
Ясно мерси. Аз разпитах лекарите дали стяга шийката и т.н което бях чела и ми казаха,че няма такова нещо само държи матката спокойна да няма контракции. На мен ми е изписан сутрин и вечер по 2 . Ти колко.взимаш?
Виж целия пост
# 484
R_N, специално пиша, за да те успокоя. Преди 3 г. родих в 35 г.с. + 1 д. напълно здраво и дишащо само бебе - 2,400 кг и 45 см. На 5-тия ден ни изписаха и много бързо навакса грамчета. Имах няколко пъти прилагани терапии с кортикостероиди. Няма страшно вече Simple Smile
Бимба, как се справят дечицата ?
Виж целия пост
# 485
Ясно мерси. Аз разпитах лекарите дали стяга шийката и т.н което бях чела и ми казаха,че няма такова нещо само държи матката спокойна да няма контракции. На мен ми е изписан сутрин и вечер по 2 . Ти колко.взимаш?
И аз съм така ,но само вечер вагинално. Благодаря ,че си питала и за мен е полезна информацията. Ти в АГ-то ли лежиш сега ?
Виж целия пост
# 486
Хей,R_N,почти го избута HugБраво,много се радвам за теб! Дано и ние ,останалите,имаме този късмет!Поставих си нова цел-36-та седмица Hug
Виж целия пост
# 487
Не не лежа и дано не влизам в болница до края. Максимално се щадя макар,че.лекарите не са ми назначили лежане.Всеки път това ми е дежурния въпрос да лежа ли не само по-кротко. Аз лежа почти целия ден ставам за ядене ако мн се схвана се разхождам малко. Но вече съм 6м и натежава мисля,че сама ще си назнача лежането само всичко да е наред.
Ясно мерси. Аз разпитах лекарите дали стяга шийката и т.н което бях чела и ми казаха,че няма такова нещо само държи матката спокойна да няма контракции. На мен ми е изписан сутрин и вечер по 2 . Ти колко.взимаш?
И аз съм така ,но само вечер вагинално. Благодаря ,че си питала и за мен е полезна информацията. Ти в АГ-то ли лежиш сега ?
Виж целия пост
# 488
Арвен, благодаря ти   Hug
Момичета, аз ви пожелавам на всички да стигнете поне до 38! Както казва мечо Пух- колкото повече, толкова повече!
Виж целия пост
# 489
OrchideaBlue дано и не ти се налага. Почивай си щом имаш възможност...,че после ще ни липсват тихите дни и нощи  Grinning
Виж целия пост
# 490
Айде малко да ви разсмея

http://www.maikomila.bg/%D0%BA%D0%BE%D0%B9-%D1%81%D0%BF%D0%B0%D0 … 1%83%D0%B4%D1%8F/
Виж целия пост
# 491
Добро утро, момичета! Дано всички сте добре и бебетата са си още по коремчетата!
Аз два дни не бях много в кондиция, че едното много ме риташе ниско долу и беше адски неспокойно, ама сега се закроти малко. Не бях спала 48 часа, но тази нощ поне поспах.
Ходих сега да ми сложат стероидите, първата инжекция, дано да нямат странични ефекти.
Спокоен ден на всички!
Виж целия пост
# 492
Айде бе лежащи, какво сте се замълчали? Ще рече някой, че копате?  Grinning Laughing
Виж целия пост
# 493
Хахаха, ама вярно, ще каже някой че сме страшно заети.
Как си? Мътиш още, нали?
Бимба, мъничетата как са?
Всички останали, как я карате?

Аз чакам док да ме прегледа и така ми се е свило сърцето, не знам какво да очаквам-ще се прибера ли още малко вкъщи, ще ме остави ли тук... Хем искам вече да се ражда и да се приберем заедно вкъщи, хем е много малък и ме е страх дали ще е добре и искам да си постои вътре максимално. Абе,няма угодия!
Виж целия пост
# 494
На пук на всички и с помощта на Господ все още сме 2 в 1. Днес 30-та и 2 дни.. на всеки час се радвам. Чакам сега резултати от ПКК и ЦРП, дано вс. Е ОК. Лежа си, уцелих си дозата Гинипрал вече и съм по-спокойна поне, че матката се поуспокои.. е, има си контракции, но в никакъв случай не са това, което бяха. Попитах лекарите за лактулозата - може да се приема и всеки ден при нужда, лека е и не дразни червата, нито предизвиква зависимост. Така че момичетата със запек могат да се пробват, аз си искам през ден и се чувствам добре 😊
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия