~"Висше общество ~~ "Номер 309" ~~ "Любовта не разбира от думи"~ Тема 2 ~

  • 135 248
  • 736
# 90
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

Май не е само до теми табу, щото вярно, че някои сериали вървят, а други не.  ooooh! Според мен, въпросът е и как е разказана историята - екипът също трябва да е на ниво, за да се хареса даден сериал.  Wink  Вече хората не гледат само защото вътре участват 2-3 известни имена, а искат това, което им се поднася, да им допадне, случващото се да е логично и/или главната двойка да ги грабне.  Wink Такива са ми наблюденията долу горе, но не знам вече и аз.

ivaninkababy,  Hug рейтингът на ЛНРД се върти около 4,5.  Peace

Лукреция,  Hug така е, но ако ВО до тези 10 серии не предложи нещо по-добро, ще си стоят на 2 място, което не е съвсем лошо, обаче като тръгне и останалата конкуренция - не знам.  ooooh! Не ме тревожи друго, а това, че историята е с потенциал, а може да спрат сериала в нищото, както често се случва, а  и актьорите са просто невероятни.  Peace Това са си мои разсъждения, никъде не съм чела за спиране или нещо подобно. Hug

Благодаря ви за преводите, момичета! bouquet







Хубав ден! bouquet
Виж целия пост
# 91
Благодаря за инфото, а рейтинг 4,5 добър ли е или е пред спиране?
Виж целия пост
# 92
Благодаря за инфото, а рейтинг 4,5 добър ли е или е пред спиране?

Засега, според мен, е ок! Hug
Виж целия пост
# 93
Благодаря за инфото, а рейтинг 4,5 добър ли е или е пред спиране?

Засега, според мен, е ок! Hug
Simple Smile супер
Виж целия пост
# 94
Хазар в подготовка за заснемането на промото за новия сезон на Стар тв.  Wink Значи са предвидени.  Party Party Party

Виж целия пост
# 95
Хазар в подготовка за заснемането на промото за новия сезон на Стар тв.  Wink Значи са предвидени.  Party Party Party


ами те нямаха сериал с втори сезон в четвъртък Wink
Виж целия пост
# 96
И Демет е на снимките на промото на Фокс тв за новия сезон. Wink Party Party Party

Виж целия пост
# 97
И Демет е на снимките на промото на Фокс тв за новия сезон. Wink Party Party Party


супер.. Laughing сега остава да разберем какво са решили в третата телевизия Wink
Виж целия пост
# 98
Благодаря за превода на ВО, изгледах го с удоволствие! newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 99
Добро утро, минавам да се запиша в темичката, следя и трите сериалчета с интерес  Heart Eyes
Фаворитът ми е Любовта не разбира от думи - много лек и разпускащ , с малко драма за интерес  Joy
Висше общество започна да ми доскучава вече....
Номер 309 го открих онзи ден и изгледах набързо сериите, не  е лош
Като цяло не съм особен фен на турските сериали и бях останала с впечатление , че повечето са сълзливи драми, но явно не е така  Grinning
Гледам също Черна любов , но последните серии вече ми дойдоха too much ... много драма, много нещо, натоварвам се и се ядосвам с тях само
Виж целия пост
# 100
И на мен "Любовта не разбира от думи" ми е любим. Другите два не съм ги гледала, все още. В интерес на истината не ми харесват главните актьори, по-точно мъжката част Simple Smile
Виж целия пост
# 101
Здравейте Hug Hug Hug

С удоволствие изгледах 10-та серия на ВО.
Наистина не е нещо невиждано  , но леката , не натоварваща фабула лично на мен ми допада .
Хазар ми е любимка в сериала .С  точна игра лишена от много мимики и жестоколиране   е идеална за ролята си.Не е от фаталните красавици в турското кино , но е неподправен чар и харизма.


    
  
 В тази серия много полезен в реакцията при научаване но истината за Мерт и Керем изигра добрия и брат Джан.
  А Мерт защо се е разфъчкал толкова срещу Керем. Докога бих попитала аз Те  ситуациите за" спасяването" му нямат край.

   Връзката между Мерт и Едже не ми е много интересна.
Виж целия пост
# 102
 Hug Hug Hug

Сценария на ВО наистина куца много и наистина и за мен плаче за смяна защото и двете двойки са толкова сладки,че се чудя какво правят в този сценарий...направо харчат актьорите иначе и аз го гледам ама съм на Евро Стар и там ми е бая назад.
Себи и на мен Хазар ми е фаворитка още от КГ я харесвам после в ПО ми дойде малко лигавка,но тук май си уцели ролята  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Страхотни са ДжанКерите,че и ЕджМер ама...Мерт ме дразни!
Mного ми харесва Озан Долунай,но образа ме дразни този човек наистина много ме ядоса какви думи каза на Керем и като почна да ми дава интервю всичко сам постигал окичи се с чуждите заслуги направо  Sick ooooh!
Определено конкуренцията също е добра и на нея метнах поглед заради Алперен ама там има друг кусур който ни мога да го гледам онлайн просто ooooh!
Ашка уж комедия те го удариха на такава драма с това бебе,че... ooooh!
Май за сега само Номера не куца като сценарий искрено се надявам да не се развалят и да не ги остават в същия ден,че такива дизита идват,че ще закусят с тях  Sad

Хайде по нещо и от мене... Hug Hug Hug




Виж целия пост
# 103


Виж целия пост
# 104
Добро утро!  Hug Hug Hug

Скрит текст:

Дидиbouquet

Прекрасна снимка от Хазар. Heart Eyes



"Второстепенните" двойки. Wink





Приятен ден! bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия