Нашите кухни - 65

  • 133 385
  • 735
# 375
Само да вметна, че Самсунг са добри в правенето на телефони и телевизори. Хладилници, перални и други домакински уреди не са им толкова добри, поне такива наблюдения имам. Сиренце, имай едно наум при покупка на пералня със сушилня Самсунг. Аз на твое място бих си взела Беко и бих я затворила с вратичка. Изборът обаче е твой. Пожелавам ти успех и да се похвалиш с добра покупка. Hug
Виж целия пост
# 376
Само да вметна, че Самсунг са добри в правенето на телефони и телевизори. Хладилници, перални и други домакински уреди не са им толкова добри, поне такива наблюдения имам. Сиренце, имай едно наум при покупка на пералня със сушилня Самсунг. Аз на твое място бих си взела Беко и бих я затворила с вратичка. Изборът обаче е твой. Пожелавам ти успех и да се похвалиш с добра покупка. Hug
Ами аз пък имам точно обратното впечатление. Имам пералня на 9г. и за този период има само 1 смяна на ремък, който си е консуматив и не е скъп. Пере чудесно, въпреки, че я експлоатирам много и понякога претоварвам. Познавам хора с нови модели и са ного доволни. Имам и други техни домакински уреди, както и мои приятели - съвсем ок са си. Между самсунг и беко няма място за сравнение, и от към качество и от към екстри - по мое мнение.
Виж целия пост
# 377
Аз имам микровълнова Самсунг, ами работи си. И телефон съм имала, и имам по-скоро положително мнение за марката. Беко освен че са турски и на нормални по-скоро ниски цени друго незнам. Нямам и отзиви от познати ползвали техни уреди. Дизайнът на Бекото на пералнята+сушилня от линка на Майчето подозрително прилича на АЕГ. Thinking
Виж целия пост
# 378
Аз имам съдомиялня на повече от 8 години Беко. Пералнята ми е на почти две години, също Беко. Доста неща прочетох и се съветвах преди да я закупя. Засега съм много доволна. Вече човек може да се информира, преди да направи серозна покупка. Прочети, поинтересувай се, посъветвай се и направи своя избор.
Виж целия пост
# 379
Сисето, определено ми беше полезно да прочета по темата. Изобщо даже не съм се сетила за Беко като марка Peace а се оказа че имат пълна гама пералня+сушилня от 64см до 40см, съответно и кг пране/сушене са различни. Впечатлена съм, помислили са за всякакви габарити на уредите си, както се казва евала! Сега остава и да работят добре и почти се навих. ММ каза че за тия пари и да се развали след 5г ще си купим нова  Joy
Виж целия пост
# 380
Сиренце, като направят кухнята, някой влиза в нишата и кърти с по-сериозна машина, само ще се поизцапа и запраши, ако махнете мазилката и една камера от тухлата мисля, че ще се получи.
Виж целия пост
# 381
Сиренце, каквото и да решите, все ще стане. Със здраве да си ползвате новата кухня.
Виж целия пост
# 382
Сиренце, като направят кухнята, някой влиза в нишата и кърти с по-сериозна машина, само ще се поизцапа и запраши, ако махнете мазилката и една камера от тухлата мисля, че ще се получи.
То реално няма ниша още, кухнята само е боядисана и е сложен гранитогреса. Засега се очертава да стане много хубава, само да можем да я платим накрая  Joy Дизайнерката иска да й дам конкретните уреди заради габаритните размери и тук за 2-3 седмици ще трябва да реша и за пералнята и за другите уреди. Засега всичко без хладилника ще бъде вградено, като за пералнята се колебая, но май ми се иска да е скрита. Ще ида да видя Беко на живо, а и я да измеря. Че Бош искат 2000лв за пералня със сушилня за вграждане  Shocked
Виж целия пост
# 383
Идеята на shadowman е много добра и си заслужава да се направи и да се купи качествен уред, вместо да се тъси каквото и да е, само заради 5см.
Аз друго се чудя - може ли да се сложи свободностояща пералня в кухненски шкаф и да се затвори с врата - обикновена на шкаф? Дали ще и пречи докато работи и дали вратата на този шкаф може да стои затворена по време на работа?
Виж целия пост
# 384
Идеята на shadowman е много добра и си заслужава да се направи и да се купи качествен уред, вместо да се тъси каквото и да е, само заради 5см.
Аз друго се чудя - може ли да се сложи свободностояща пералня в кухненски шкаф и да се затвори с врата - обикновена на шкаф? Дали ще и пречи докато работи и дали вратата на този шкаф може да стои затворена по време на работа?
Доколкото разбрах може, но трябва да има малко място, за да центруфогира. Ще мислим варианта с къртенето.
Виж целия пост
# 385
Аз пък имам казус ето такъв: имам гранитогрес подкухнята и малко пред нея. Имам преходна лайсна и другата част от стаята е с ламинат. Как мога да сменя гранитогреса възможно най безболезнено така че да не се налага да се маха кухнята? Възможно ли е това или не?

Гранитогреса под кухненските шкафове остава и се подменя останалия, ако не искаш да къртиш под кухнята.
значи няма да е проблем. Кърти се стария до цокъла и се слага нов и не е проблем? Ако е таса ок
Виж целия пост
# 386
Не е никак добре да се затваря пералня зад вратичка. Знаете какво се получава при затваряне на влажни неща. Ако трябва да я държиш полуоткрехната за да съхне барабана, дали няма да ти пречи?
Виж целия пост
# 387
Не е никак добре да се затваря пералня зад вратичка. Знаете какво се получава при затваряне на влажни неща. Ако трябва да я държиш полуоткрехната за да съхне барабана, дали няма да ти пречи?
Хм, ами аз в момента имам за пълно вграждане и я оставям с отворена вратичка само докато простра прането. Ползвам я вече може би 7-8г и не съм забелязала да има влага, а в същото помещение се готви примерно  Thinking
Виж целия пост
# 388
Пералните вече ги правят толкова красиви, че си струва да се оставят свободностоящи. А и наистина е по-лесно обслужването и позволява да я държиш с притворена вратичка.
Виж целия пост
# 389
А някой да има отзиви за фурна за вграждане Тека? Искам да е бяла, Горение имат супер красиви бели фурни, но нещо се отказах след няколко негативни отзива за Горение. Имам Бош в момента, Тека дали са като класа на Бош, все пак са немски? Ето тази съм харесала:
http://www.stroi.bg/p/art0026393-multifunkcionalna-furna-teka-eb … 710-e-582-bq.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия