Септемврийки чакат с копнеж пухкав бебешки валеж! - ТЕМА 7

  • 30 938
  • 174
# 120
Има седмица до термина ми и от вчера ме боли посредата между кръста и гърба. Да попитам тава признак ли е че започва раждане или просто е нормално?
Виж целия пост
# 121
Ако болките ти са регулярни и съкращават своята интензивност,тогава е сигурен признак,че раждаш.
Виж целия пост
# 122
Вчера преди да легна да спя бях в седнало положение от20-23 гледах нова и ме болеше. Седнало положение в леглото и по едно време бях на дивана в кухнята и се засилиха. И сега като се събудих първо киселини и сега лежа и пак ме боли така.
Виж целия пост
# 123
Да отидеш,за да те прегледат.
Виж целия пост
# 124
В интернета пише че при болки в кръста раждането ще започнело скоро. Това значи ли че трябва да тръгвам към болницата? Защото аз освен болки в кръста от няколко дни насам други симптоми нямам. Никакви други болки. Нито тапа или каквото и да било друго. Като съм седнала или легнала ме наболява кръста. Иначе като спя нищо не ме боли,само киселините ми идват в повече. Та въпроса на въпроса ми да тръгвам ли към болницата?
Виж целия пост
# 125
В интернета пише че при болки в кръста раждането ще започнело скоро. Това значи ли че трябва да тръгвам към болницата? Защото аз освен болки в кръста от няколко дни насам други симптоми нямам. Никакви други болки. Нито тапа или каквото и да било друго. Като съм седнала или легнала ме наболява кръста. Иначе като спя нищо не ме боли,само киселините ми идват в повече. Та въпроса на въпроса ми да тръгвам ли към болницата?
Здравей, според мен малко повече се шашкаш. Най-вероятно болката в кръста е от тежестта на корема и няма общо с начало на раждането.Дори да са контракции е напълно нормално да ги имаш на този етап,все пак тялото се подготвя,таза се разширява.И мен от една седмица ме боли кръст.
Що се отнася до мен не съм писала почти тук, но ви следя с интерес и се радвам за всяко едно ново бебче.При мен терминът е 18ти от няколко дни съм с 3см разкритие и контракции.Стяга се корема,яйчниците болят, таза и той,но не регулярно.От вчера тапата и тя пада на парчета.Доки искаше да ме вкара в болницата да пуска система и да раждаме,ама нещо не ми допадна идеята  Grinning та сега седя и си чакам същинското раждане да започне само.Предпочитам да изкарам повечето вкъщи , а не в болницата.Търпение на всички чакащи мами и леко и безпроблемно раждане  Hug
Виж целия пост
# 126
Чарлии,и аз така бях,но мен ме срязаха без да ме чакат,заради предлежанието.
Ние от вчера сме си вкъщи.
Кърмата ми слезе и тя се храни добре.От време ма време й давам добавка,защото ми се струва гладна.
Виж целия пост
# 127
Чарлии,и аз така бях,но мен ме срязаха без да ме чакат,заради предлежанието.
Ние от вчера сме си вкъщи.
Кърмата ми слезе и тя се храни добре.От време ма време й давам добавка,защото ми се струва гладна.
Да,четох, че при теб така се получи  Sad но в крайна сметка важен е крайният резултат  Wink
Аз се в 12 съм на преглед именно за проверка за разположението на бебчето.Последно беше в идеална позиция, ама да видим...Настроила съм се за бързо и леко раждане, иначе ми е за пръв път хихи
Виж целия пост
# 128
Много бързо ще мине,ще видиш Hug
Ще чакам да се похвалиш!
Колко ли още момичета от темата чакат бебоците newsm78
Виж целия пост
# 129
Много бързо ще мине,ще видиш Hug
Ще чакам да се похвалиш!
Колко ли още момичета от темата чакат бебоците newsm78
И днес доктора потвърди, че бебо е застанал идеално и е готов да излиза.Измери го 3600 ама най-точно ще е като се роди на кантара  Simple Smile
Отново ми каза, че ако искам може да ме приеме и с една системка да родя още днес, но аз пак се изнизах хахах.Пък и до 18ти имам още малко време.
Много благодаря.Само да мине всичко и аз ще се похваля  Hug
Виж целия пост
# 130
Здравейте майчета,на родилите-честито, на нерородилите-леко и безпроблемно Simple Smile
На 13.09 се роди моята малка звездичка Мариана,2,580 кг и 49 см. Родих я чрез секцио и съм много доволна. От втория ден съм в движение,беше много трудно, но веднъж станах ли, после не се спрях и сякаш това е разковничето за бързото възстановяване.  Днес живот и здраве,може би ще ни изписват и съм пред огромно вълнение за първата нощ вкъщи, тъй като досега не сме оставали сами с нея за повече от 8-9 часа  Simple Smile  Пожелавам на всички ви здрави и усмихнати бебета!
Виж целия пост
# 131
Здравейте и от мен.На 17.09.2016 се роди ш моят син Мартин 3400гр. 52см.Нормално първо раждане,без упойки.Всичко започна в 2 вечерта,а 6 и 10 се появи на бял свят малкия господин. Heart Eyes
Много съм доволна от екипа епизиотомия нямам,а само един единствен външен шев.На всички, които все още чакат леко и безпроблемно Simple Smile)))
Виж целия пост
# 132
Браво,мамчета!Честити бебенца!да са ви живи и здрави и на вас бързо възстановяване Hug
Виж целия пост
# 133
Здравейте ,момичета! Честито на всички майчета, сдобили се вече с така дългоочакваната рожба.Да са ви живи и здрави бебоците!И аз съм вече горда мама на един голям мъж - Деян 4.020кг от 7 год.чакан и мечтан.За съжаление имаме проблем с кърмата и много рано започнахме дохранване с Хип ХА.Иначе вече сме си в къщи.Успех на всички които все още очакват своето бебче и бързо и безболезнено раждане ви желая!
Виж целия пост
# 134
Честито на всички, да са ни живи и здрави рожбите!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия