Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да се справя със заплахата от загуба на работа, ако съм бременна?
Какви са опциите за връщане на работа след раждане?
Какви са препоръките за пътуване след инвитро процедура?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да се справя със заплахата от загуба на работа, ако съм бременна?
Ако сте бременна, вашият работодател е длъжен да ви осигури безопасна работна среда. Ако това не е възможно, той трябва да ви предостави отпуск. В случай на фалит на компанията имате право на защита като бременна и до 3 години след раждането. Важно е да не подписвате нищо, което не разбирате, и внимателно да прочетете всички документи.
-
Какви са опциите за връщане на работа след раждане?
-
Какви са препоръките за пътуване след инвитро процедура?
-
Какви са препоръчителните лосиони и средства за предотвратяване на стрии по време на бременност?
-
Какви са препоръките за обявяване на бременност на работното място?

, ама тази тема ще я пропусна). Иначе няма какво да ти стане от Хориомон, особено ако ТСХ- то е в норма вече. И да не е просто най-много да ти се поразбутат хормоните, но нищо няма да му стане на бебето
, всичките бяха под 1 годинка, даже имаше един сладур на 1 месец. Там една жена гледа 5, така че не се оплаквайте
