Искам да кажа ... (87)

  • 77 021
  • 725
# 330
Рикотата става ли по- вкусна като се обърка с продуктите, че натурална за мен е  Sick?
Виж целия пост
# 331
Честито на имениците днес!

Скрит текст:
Виртуално черпя - имам повод
Виж целия пост
# 332
Янче, каква е тази вкусотия? Искам рецепта, може и н лични, да не дразним неготвещите.
Виж целия пост
# 333
Никакви "на лични"!
Тук си има място и за рецепти. Лалето ще се погрижи!
Яна, честито!
Виж целия пост
# 334
Янче, честито! Слюноотделям яко  Mr. Green
Виж целия пост
# 335
Ох, Янче! Това торта Орео ли е? Сестра ми прави в ресторанта, но единични малки тортички. Аз само се въртя около хладимника  Blush

Марипоса, каква е тази стерилна урина?! Винаги, когато сме давали нещо с микробиология, се обаждам на третия ден да ми кажат има ли растеж. Ако има, чакам за антибиограмата още един ден, ако няма- екстра. Ама една седмица  Shocked Айде, и да не работят уикенда, утре е петък, в понеделник трябва да е готова посявката.
Иначе за цистита ще повторя Жаки- Феминела! Страхотен препарат, малката ми дъщеря го е пила няколко пъти.
Виж целия пост
# 336
Искам да кажа, че на Лиляна и Сесиле им ги няма аватарите. Да си знаят.
Виж целия пост
# 337
Тарти, в България този понеделник и вторник са почивни дни.

Знам, Янтра, но после ще го местя другаде, че на този компютър го нямам.
Виж целия пост
# 338
Искам да кажа на Яна, че тортите ѝ са много красиви, с удоволствие ги гледам.
Виж целия пост
# 339
Никакви "на лични"!
Тук си има място и за рецепти. Лалето ще се погрижи!
newsm10
Ако искате ги слагайте в скрит текст, за да не се дразнят другите, но ги публикувайте тук. Старая се да не пропускам рецепта, но няма безгрешни хора и затова пак да помоля, ако някой забележи пропуск/неточност, да ми пише - може и на лични, може и в темата, няма значение. Hug

Лили, аз ти виждам аватара и си позволих да го сваля. Ако те устройва от този сайт, заповядай - http://i68.tinypic.com/1tapef.jpg  Hug

Честито на имениците и на всички, които пропуснах тези дни! Бъдете живи, здрави и много щастливи! Hug
Виж целия пост
# 340
Рикотата става ли по- вкусна като се обърка с продуктите, че натурална за мен е  Sick?

аз понеже винаги съм ползвала рецепта с крема сирене (Филаделфия основно, но и с българско става) и сметана, все се чудех ..какво липсва? Винаги ставаше вкусно, не е оставало неизядено ама все нещо..сякаш можеше да е и по-добре. До момента, в който не опитах тази рецепта и ми минаха тръпки с първата хапка. Но това е разбира се, въпрос на вкус. Аз не обичам много сладко. На Яна тортата е прекрасна, но аз никога не бих яла такава, само гледайки я си я представям много сладка, а аз не обичам, много ми става лошо от твърде сладки неща.

Купих кафеварка, моята част от задачата, с което багажът за яхтата достигна стоя финал! Сега остава да натъпча всичко в куфара довечера..някак си и да се настроя на вълна ваканция! Crazy
Виж целия пост
# 341
Тарти, в България този понеделник и вторник са почивни дни.


А, това е друг въпрос, ясно! Тя ще си е готова посявката, просто няма как да получи резултатите  Tired
Виж целия пост
# 342
Момичета от Ямбол, може ли да препоръчате хотел? Не е задължително да е супер лукс. Мерси!
На днешните празнуващи пожелавам много здраве и усмивки!
Виж целия пост
# 343
Лина, в Ямбол съм, но нямам никаква представа от хотелите тук. Сещам се за тези, които са в центъра:
http://www.hotelkabile.com/
http://www.hoteldianapalace.com/
http://hotel-tundzha.domino.bg/
Виж целия пост
# 344
Мерси, ще ги прегледам! bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия