Искам да кажа ... (87)

  • 77 000
  • 725
# 570
Привет. Тази сутрин съм станала в 5, а снощи имахме гости до 1... Едва гледам, а от 4 съм на работа...
Ще ходя да карам колата отново на сервиз! Рязко ми писна. Миналата седмица сменях предните гуми и някаква част по тях, оставих 200 евро. Сега се налага да сменяме ролките на ангренажа( така ли се пише?), ще оставим поне още толкова. Че аз този месец само за колата ли ще работя  Crossing Arms Тъпо ми е, но без кола е просто невъзможно тук, нямаме никакъв обществен транспорт до нашия квартал.
Отделно ми предстои натоварена седмица, ще работя 3 дни извънредно, имаме гости от Бг, на които едва обръщаме внимание, децата тръгват на училище в четвъртък и т.н. Ама и това ще мине, де  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 571
Привет от Гърция и от мен! Времето е разкошно, срещнахме се с любима съфорумка без тя да знае, изненада се.
Пътувахме кошмарно, от сега настръхвам за пътя на връщане Tired.
На ситния, който между другото ще става графичен дизайнер bowuu Mr. Green, такъв апетит му се отвори, че с баща му ни е трудно да повярваме.
Поздрави на всички, ще ви чета, когато се приберем!
Виж целия пост
# 572
Taрти, дано бързо мине черната серия!
Лято, добре да си изкарате! Къде сте?
Виж целия пост
# 573
Никити, Мариат.
Виж целия пост
# 574
Привет от едно селце на Пелион.

Нашите колелета отдавна са закачени на тавана,но в помещение до асансьора (със съгласието на съседите).4 са, а едното е 29 цола.
Виж целия пост
# 575
Поздрави от о.Кефалоня. тук ще чакаме бурята утре следобяд. Днес бяхме на залива Навагио на о.Закинтос.
https://scontent.fath4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/1 … 0&oe=587A3A03

https://scontent.fath4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/1 … 275&oe=584E82

Сега сме тук:
https://scontent.fath4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/1 … 5&oe=58817AD6

Вчера сутрин на Итака:

https://scontent.fath4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/1 … 0&oe=583E518E







Виж целия пост
# 576
Захир, дано да отидете и до Фискардо.. Heart Eyes
Виж целия пост
# 577
Захир, нали ти знаеш че много хора ти завиждат(благородно) в момента.
Наслаждавай се!!! ЕлиТ, вие също!
Виж целия пост
# 578
Снимките на Захир... ех, размечтах се.
Вчера обикаляхме с децата из Морската градина.
Много приятно съм изненадана, от семейства с по
3 деца... поне 4 засякох, все млади хора. Бравос!

Реших се, ще го правя микроблейдинг-а. Дано не
стана брутална булка черновежда  Mr. Green


Виж целия пост
# 579
Добро утро и честито Съединение.
Виж целия пост
# 580
Добро утро и честито Съединение.
Добро утро и от мен. Аз съм болна в къщи, а детето има спортен празник и са толкова шумни, че все едно съм в училището Simple Smile.
Виж целия пост
# 581
Добро утро!
За днес обещаваха 30С а е мрачно и облачно. Мислех си с децата да се разходим до Троян или Габрово.
Виж целия пост
# 582
Добро да е! В Сф студ и дъжд..((
Виж целия пост
# 583
Захир, нали ти знаеш че много хора ти завиждат(благородно) в момента.
Наслаждавай се!!! ЕлиТ, вие също!
Кой кара тая яхта,  като компанията е женска? Някое моряче,  младо,  няма ли? Капитанът как е, може със снимков материал.  Hug
Виж целия пост
# 584
Захир, нали ти знаеш че много хора ти завиждат(благородно) в момента.
Наслаждавай се!!! ЕлиТ, вие също!
Кой кара тая яхта,  като компанията е женска? Някое моряче,  младо,  няма ли? Капитанът как е, може със снимков материал.  Hug
Kойто и да я кара, щом не е на някой круизен кораб не се брои! Пък и едва ли си е взела абитуриетската  рокличка! Mr. Green
Добро утро! Честито Съединение. И при нас е мрачно, дъждовно и днес лежерно ще го караме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия