Искам да кажа ... (87)

  • 76 994
  • 725
# 645
 evil, честито!
Струва ми се, че щерка ти прилича на теб.

Скрит текст:
Най-тежко е да имаш болно дете, особено когато е тежко заболяването. Или да загубиш дете. Болката само се притъпява, не се забравя.
Виж целия пост
# 646
Евил, харесват ми веждите! Ще чакаме и снимка в не медицинска обстановка Wink

Виж целия пост
# 647
Mariposa_Malva, сладкиш с майонеза, тръгна от форума. Simple Smile
Моят с извара се получи дори по-хубав.
Виж целия пост
# 648
Добре, ще ровя после да го видя.
Виж целия пост
# 649
Евил, много естествено са се получили. Моите са ужасни - редки и безформени и също искам да ги направя, ще чакам отзиви.
Много хубави деца -и малките и големите.
Виж целия пост
# 650
Ми... освен да кажа благодаря засега...   Grinning

Антигона, най-добрата ми приятелка ходи
при прехвалената Бисерка, е по-зле нямаше
как да е. Едва я накара ретуш да й направи.
Сега прави това на което се подложих аз днес.
Ами нищо общо... всяка чертичка/косъм личи.
Както казваш дано имам късмет  Peace

evil, честито!
Струва ми се, че щерка ти прилича на теб.
Същото дили-кукуминго бях, като малка... оф ти
за външна прилика говориш нали?! Ами май да...
Виж целия пост
# 651
Изобщо не съм наясно каква е точно процедурата... Това е рисувано, така ли? newsm78 Изглежда много добре. А защо е нужен късмет, какво се случва при липсата му? Аз съм с руси вежди и ги потъмнявам леко с подходящ молив. Супер аматьорската, но поне да не съм като без вежди. Confused Confused
Виж целия пост
# 652
Изобщо не съм наясно каква е точно процедурата... Това е рисувано, така ли? newsm78 Изглежда много добре. А защо е нужен късмет, какво се случва при липсата му? Аз съм с руси вежди и ги потъмнявам леко с подходящ молив. Супер аматьорската, но поне да не съм като без вежди. Confused Confused

Добре че пита, мен ме беше срам  Embarassed
Виж целия пост
# 653
При липсата му се случва следното (поне при мен):

Преди години си направих обикновен перманентен, след който, разбира се, задължителен ретуш. 1(един) месец след падането на коричките от ретуша туш нямаааа  Laughing 300лв на вятъра и Антигона пак е на стартова безвежда позиция.


Миналият декември си направих микроблейдинг при Бисерка. Микроблейдинга са т.нар. 3D вежди, косъм по косъм, като при Евил. Още не е станало време за ретуш, разбирай не е минал един месец, а две-три седмици и вежди нямаааа. След ретуша пак минава седмица и вежди пак нямаааа  Laughing Този път олекнах с 470лв и пак съм си безвеждово същество. Та вече вдигнах ръце. Рисувам с молив когато ще излизам и причинявам инфаркти когато съм си вкъщи.
Здраве да е.
Виж целия пост
# 654
evil, честито!
Струва ми се, че щерка ти прилича на теб.
Същото дили-кукуминго бях, като малка... оф ти
за външна прилика говориш нали?! Ами май да...
Joy Joy Joy
Външно, като характер - има кой да те наследи.
Виж целия пост
# 655
Добре, ще ровя после да го видя.
Ето рецепта от книгата. Hug
Виж целия пост
# 656
YanaDG  Joy

Антигонче, съща работа и с прятелката ми
уж, трябваше да е микроблейдинг при Бисерка,
а тя джарала с машинката ... Резултат никакъв.
При жената при която бях днес, съвсем друг тип
нанасяне имаше. Ще видим как ще е при  мен след
ретуш-а. Иначе видях вежди, правени от нея на  6
месеца... е много добре изглеждаха, без следа от
изчезване на пигмента.
Виж целия пост
# 657
А аз бях решила за тези вежди, че ти слагат косъмчета. Simple Smile
Много съм зле. Simple Smile

Ако някой проявява интерес, ето моят модифициран сладкиш.

Скрит текст:
Шоколадов сладкиш с извара

2ч.ч. брашно
1ч.ч захар
5-6с.л. чисто какао
1ч.ч. прясно мляко
200гр. гладка извара (от Лидл в кутийка като майонеза)
2яйца
1бакпулвер
1ванилия
олио

Смесвам сухите съставки и добавям изварата, разбитите яйца и прясното мляко. Постепенно се добавя олиото. Разбърквам с дървена бъркалка. Изсипвам в намазнена тавичка.
Пече се на 180С за около 30мин. Проверявам с клечка за зъби.
Остава сочен и много вкусен.
Ръся с пудра захар.
Отгоре може да се намаже с някакво сладко, мармалад.

Виж целия пост
# 658
И аз съм невежа, извинете Crazy Какво става с твоите вежди? Скубеш ги нацяло или??
Виж целия пост
# 659
И аз съм невежа, извинете Crazy Какво става с твоите вежди? Скубеш ги нацяло или??

Не бе  Crazy Там си остават. Върху тях се рисува.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия