Искам да кажа ... (87)

  • 76 990
  • 725
# 675
Моите вежди са с нормална дебелина и форма. Много ми харесват веждите от рекламните снимки за микроблейдинг, но като си знам късмета и козметичките в нашия град, на този етап не бих се разкрасила.
Виж целия пост
# 676
Добро ви утро!

Лекинко завиждам на всички дами с хубави гъсти вежди.
Моите въпреки тъмната кожа, коса и очи... рехави, бозави.
Отделно и на двете имам по един белег от лепене, щото
кротко и послушно дете съм расла.  Crazy

mariat в КМ още висят снимките ми в темата за вежди.

Успешна седмица!
Виж целия пост
# 677
И аз съм от тези без вежди, като Антигона. И никакъв пигмент не ме лови.
Рисувам си на воля..))
Виж целия пост
# 678
Добро утро!

Екс, майка ми е същата като мен. Дали защото имаме много мазна кожа, дали организмът ни усвоява много бързо нямам идея. Преди като си слагаше ботокс, за два-три месеца вече беше изчезнал. Сега последно ходи да си опъва бръчките с хиалуронова киселина, ами пак същата работа. При леля ми ефектът стои година и нещо, при майка няма и 4 месеца.
Виж целия пост
# 679
Добро утро!
Евил, видях те! Кажи ми къде си си оставила годинките, че и аз да отида до това място! Респект!
Днес имам малко задачки- закачки, а времето освен мокро е и студено.
Антигона, Екс, липсата на собствени вежди на какво се дължи? От много скубане, заболяване(пу-пу да не е това) или нещо съвсем различно? newsm78
Виж целия пост
# 680
При мен от много скубане и ненормални диети през пубертета, от които почна и косата ми да пада в промишлено количество.
Виж целия пост
# 681
Аз по едно време се бях замислила да си татуирам цепката на едната вежда при истински татуист. Все още го обмислям, но по- рядко. При мен точно по метода микробейдинг трябва да се татуират 2-3 косъмчета. Еми дразнещо е, като знам колко малко трябва, за да се пипне.
Виж целия пост
# 682
Пробвай. Най-лошото, което може да стане е да падне тушът прекалено бързо. А ти като имаш твои си косъмчета ще стои още по-добре.
Виж целия пост
# 683
Добро утро!

Завърнах се  Mr. Green
Четях ви от време на време, ама през телефона ми е неудобно да пиша. То и редакторът, като почне да ги преправя едни.... направо ми се отщява.

Да си кажа, без някой да ме е питал - изкарах си супер!
Лозенец ми хареса. В началото на седмицата беше идеално - нямаше хора. През почивните дни се напълни, ама пак беше добре. Децата ме слушаха, не се оплаквам. Даже повече ме слушаха, като бяхме сами, като дойде баща им се разлигавиха. Централният плаж не ни хареса, ходехме на къмпинг "Корал".Единият ден бяхме сами на плажа. Само в двата му края имаше някакви други хора, ама аз не ги виждах. С напредването на деня се пълнеше, ама заради децата се прибирахме по-рано и не сме усещали навалица. Само пътят до там е гаден, ама се преживява.
Намерихме си и хубаво местенце за хапване, където готвеха вкусно и обслужването беше страхотно. Много приятни момчета, млади, хубави  Mr. Green, закачаха се с децата....
Вечер се разхождахме из тихите улички, много обичам да разглеждам къщите и дворовете.
И така. Simple Smile
Прибрахме се с усещането за една хубава почивка и хубаво усещане за Лозенец.

Хубава седмица ви желая!
За мен днес е понеделник  Crossing Arms Mr. Green
Виж целия пост
# 684
Мариат, просто са ми много редки - от дете съм така.
Виж целия пост
# 685
Евил, щото така не съм те видяла. Нищо другия път  Peace
Камаче, звучи като идеална почивка. Браво.

Аз си имам вежди, даже половината да си поделя с някоя, пак ще има за двете  Mr. Green
Голямо скубане пада  hahaha

Виж целия пост
# 686
Аз си имам вежди, даже половината да си поделя с някоя, пак ще има за двете  Mr. Green
Голямо скубане пада  hahaha
Фрида Кало? Laughing И аз. Имам моновежда.
Виж целия пост
# 687
Аз си имам вежди, даже половината да си поделя с някоя, пак ще има за двете  Mr. Green
Голямо скубане пада  hahaha
Фрида Кало? Laughing И аз. Имам моновежда.

Аз чак моно, нямам, но и аз скубя яко. Имам драма с козината, ама какво да направя.

По едно време като млада и глупава скубех веждите до едни тънички чертички. Сега не мога да повярвам, колко нелепо съм изглеждала Simple Smile.
Виж целия пост
# 688
Е, то и аз не изглеждам с моновежда, скубя я, но в оригиналното си състояние е моновежда.



И съвсем отделно - ох, това подаръците за десети рожден ден на момичета са пълен ужас! Толкова да съм в час с всички момчешки желания между 11 и 4, но момичетата, ах момичетата.... пълен мрак. Досега си минавах редовно с някоя по-нагласена блуза/туника, обаче сега ми викат "без дрехи" и аз изпаднах в стрес.
Виж целия пост
# 689
Е, то и аз не изглеждам с моновежда, скубя я, но в оригиналното си състояние е моновежда.



И съвсем отделно - ох, това подаръците за десети рожден ден на момичета са пълен ужас! Толкова да съм в час с всички момчешки желания между 11 и 4, но момичетата, ах момичетата.... пълен мрак. Досега си минавах редовно с някоя по-нагласена блуза/туника, обаче сега ми викат "без дрехи" и аз изпаднах в стрес.

Книга? Моите племенници все това заръчват.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия