От Линка

Айре

поздравления за успеха. 

Да им имам промото на Стар тв,
а Туба и Къванч даже не са отишли на снимките.
Значи все пак ще е"Дързост и красота"?! Ами... на късмет да им е. 
Водели преговори с Батухан Караджакая за ролята на Ибрахим във "Великолепният век - Кьосем", а той самият е казал, че през новия сезон се връща със сериал, но ще видим дали става въпрос за едно и също нещо. 



мерси за всичко, което си споделила

а в промото пишеше ЕКИМ, което означава октомври 




благодаря ти за всичко! 
Тара
благодаря и на вас! Ами той Киво си е ходещ сексапил, какъв да бъде Джесур 
дай ми моля те, отново линка за 309 
, ето


Тара го постна в неговата тема. 


просто на някои феновете са по- луди от другите
ми харесва! Дано ги видим на коне, макар, че някои си мечтаят да видят Джес и на мотор
Може и на двете, нямам нищо против 

нали уж Керем нямаше да снима скоро
Ами да го пише, нашия е готов
нали уж Керем нямаше да снима скоро
Ами да го пише, нашия е готов
зарадва ме! И аз го чакам Керо с ново дизи. Виж, него ще го гледам с удоволствие, както и Шукрю



някои хора половин година си скъсаха задниците да драскат, че нямало да има сериал, колко грозни определения и епитети употребиха, сега тръгнали да поздравяват 
, Джес на мотор, на кон, ммммм
, нали ще е богаташ все пак
е намерила интересно видео от 29.08, дето му обсъждат хонорара явно на Киво
Ама не разбрах какво се пени единия, нищо не разбрах, де
Варне
помогни, душка 
само едната, другите мълчат и се чудят сега какво да измислят
благодаря!
следи в ТТ - Линка
пише, че се очакват снимки, днес Киво и Туба били снимали в рекламния клип на Стар, някаква Билге
Ама и срам нямат, да си признаят, че са грешили 
е намерила интересно видео от 29.08, дето му обсъждат хонорара явно на Киво
Ама не разбрах какво се пени единия, нищо не разбрах, де
Варне
помогни, душка 
само едната, другите мълчат и се чудят сега какво да измислят 







Препоръчани теми