Да е жива и здрава!


Орси,
Да е жива и здрава!



благодаря за кафенцето!
ЧРД на Хазал, да е жива и здрава!
как мислиш, тази снимка колаж ли е
Нещо по-брадат ми се струва
Октомври ще е нашият месец 




, Орси

, не знам дали е колаж, не ми прилича...


, по - голяма тъпня от нашите не бях чела


благодаря за октомврийския колаж, супер е! 

Орси, няма лошо в това, което са написали, ама де да беше истина
) Киво щял да ремонтира къщата на Башак
Башак да е купила имение на брега на Черно море
и последно, щял да играе с Чачко в нов сериал


, радвам се че ти хареса колажчето, спретнах го набързо, като те прочетох, че октомври е нашия месец






ако ние сме нетърпеливи, не знам търпеливите какви са? 
хубаво, че го чакаш, дано така и стане.
Ама ще започват снимки през октомври и епизод през октомври... съмнително ми е нещо, ама ще видим.
ако ние сме нетърпеливи, не знам търпеливите какви са? 
хубаво, че го чакаш, дано така и стане.
Ама ще започват снимки през октомври и епизод през октомври... съмнително ми е нещо, ама ще видим. 



аз съм рядко търпелив човек, но вече ми писна, наистина. То бива, бива мистерия около този сериал ... никога до сега не е имало такова нещо за сериал на Киво 
ами чакам, нали казаха, че започва края на октомври - дори посочиха дата - 27. 10
А снимките са започнали вчера, поне така се пише, пък да видим ... 
първата клапа на нашето общо дизи! Честито! 
Дано да е успешен и радващ за нас! 


, може ли помощ? 


Препоръчани теми