А за нощницата с дълъг ръкав питах главно за самата операция понеже съм чувала, че температурата в операционната е по-ниска и не ми се ще да треперя допълнително от студ (освен от адреналина че съм в операционна 
А за нощницата с дълъг ръкав питах главно за самата операция понеже съм чувала, че температурата в операционната е по-ниска и не ми се ще да треперя допълнително от студ (освен от адреналина че съм в операционна 
А за нощницата с дълъг ръкав питах главно за самата операция понеже съм чувала, че температурата в операционната е по-ниска и не ми се ще да треперя допълнително от студ (освен от адреналина че съм в операционна 




Ще чакаме да споделиш впечатления от раждането и от престоя си в следващите дни като имаш желание/възможност.


! Бързо възстановяване и спокойно бебе ти желая! Препоръчани теми