Токуда Болница София - тема 23

  • 87 096
  • 753
# 270
Мерси момичета, това с липсата на вода ме изуми...но добре че попитах Simple Smile А за нощницата с дълъг ръкав питах главно за самата операция понеже съм чувала, че температурата в операционната е по-ниска и не ми се ще да треперя допълнително от студ (освен от адреналина че съм в операционна Wink
Виж целия пост
# 271
Вода също никъде не дават. Поне в Надежда и Щерев не дават.
Виж целия пост
# 272
Мерси момичета, това с липсата на вода ме изуми...но добре че попитах Simple Smile А за нощницата с дълъг ръкав питах главно за самата операция понеже съм чувала, че температурата в операционната е по-ниска и не ми се ще да треперя допълнително от студ (освен от адреналина че съм в операционна Wink

Там се трепери, защото си гол до кръста. Дългият ръкав няма да те спаси.
Виж целия пост
# 273
Вода всеки си осигурява сам, но ми е странно, че някой има различни очаквания.
Нощниците в момента са с къс ръкав, като бебешки камизолки се обличат - със загръщане и връзки. Преди бяха с дълъг, може и от тях да имат, но дадоха от тези. В болницата е топло, но ако се излиза трябва жилетка. В операционната е по-хладно, в началото си гола, после те покриват и не е така студено.
Лигнин има достатъчно, удобен е според мен.
Аз родих днес. Simple Smile
Виж целия пост
# 274
Честита рожба !
Виж целия пост
# 275

 Laughing Разсмя ме.  Laughing
Честито. Как си, как е бебето?
Пиши как вървят нещата, че и аз съм се запътила за там, ако имам второ.
Виж целия пост
# 276
Вода всеки си осигурява сам, но ми е странно, че някой има различни очаквания.
Нощниците в момента са с къс ръкав, като бебешки камизолки се обличат - със загръщане и връзки. Преди бяха с дълъг, може и от тях да имат, но дадоха от тези. В болницата е топло, но ако се излиза трябва жилетка. В операционната е по-хладно, в началото си гола, после те покриват и не е така студено.
Лигнин има достатъчно, удобен е според мен.
Аз родих днес. Simple Smile

ЧЕСТИТО! bouquet bouquet bouquet bouquet
Бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 277
Вода всеки си осигурява сам, но ми е странно, че някой има различни очаквания.
Нощниците в момента са с къс ръкав, като бебешки камизолки се обличат - със загръщане и връзки. Преди бяха с дълъг, може и от тях да имат, но дадоха от тези. В болницата е топло, но ако се излиза трябва жилетка. В операционната е по-хладно, в началото си гола, после те покриват и не е така студено.
Лигнин има достатъчно, удобен е според мен.
Аз родих днес. Simple Smile
Хехе браво, честито детенце!
Очакванията ми предполагам идват от това, че е частна болницата и понеже правих инвитро в Турция сравнявам с условията там, където ми носиха всичко за ядене и пиене.Май забравих, че сме в БГ Wink Ще чакаме да споделиш впечатления от раждането и от престоя си в следващите дни като имаш желание/възможност.
Виж целия пост
# 278
Вода всеки си осигурява сам, но ми е странно, че някой има различни очаквания.
Нощниците в момента са с къс ръкав, като бебешки камизолки се обличат - със загръщане и връзки. Преди бяха с дълъг, може и от тях да имат, но дадоха от тези. В болницата е топло, но ако се излиза трябва жилетка. В операционната е по-хладно, в началото си гола, после те покриват и не е така студено.
Лигнин има достатъчно, удобен е според мен.
Аз родих днес. Simple Smile

Честитоооо. Да е живо и здраво детенцето.
Ще чакаме разказа Simple Smile
Виж целия пост
# 279
Честита рожба, Елени  Simple Smile
Виж целия пост
# 280
Благодаря ви!  Hug
Засега всичко е супер, чувствам се страхотно. За разлика от първия път сега бях със спинална упойка и изживяването е много различно - видях си бебенцето в първия миг, целунах му ръчичката веднага. Вече ми го носиха, макар и за минутка само, гушках го!  Heart Eyes
Чакам информация за резултати от издледванията, надявам се и се моля всичко да е наред!
"Технически" подробности не знам дали мога да опиша, защото бях превъзбудена, но дотук съм доволна много от грижата и вниманието!
Може би ще се включа отново с повече подробности!  Hug
Виж целия пост
# 281
Елени, честито и от мен  bouquet ! Бързо възстановяване и спокойно бебе ти желая!
Виж целия пост
# 282
Не е вярно че никъде не дават вода и превръзки, аз първия път раждах във Вита и там си осигуряваха всичко. Добре че писахте за това че си мисля че е като там тъй като и това е частна болница и щях да тръгна неподготвена
Виж целия пост
# 283
Има кафе, тсм продават и вода и шоколад. Когато те приемат и се настаниш в стаята, след тоновете и консултациите можеш да слезеш и да си вземеш всичко необходимо. Плюс това сестрите ще те информират какво ти трябва, какво и кога можеш да консумираш преди и след секциото. Дават лека храна за вечеря и след 00:00 ч не дават да пиеш вода. Аз бях планувана за първо секцио, но заради две спешни бях 3-то. Не усещах нито глад, нито жажда пт притеснения и вълнения.
Виж целия пост
# 284
Имам един въпрос към раждалите в Токуда. Този план за раждане, който е на сайта фиктивен ли е и дали ако човек си избере нещо от изброените доста неща там някой ще му уважи желанието?
Питам конкретно за компресите на перинеума, защото когато аз раждах през 2012г. бях с дула и тя искаше да направи такива, но акушерката не разреши. В този момент не ми дойде наум, че това нещо го имаше в плана за раждане и да споря. Сега бих питала, но още ми е рано за консултация там.
Единственият ми лош спомен от това ми раждане беше, че се наложи епизиотомия и бих се опитала да я спестя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия