. Досега качваше много добре, другата седмица ще видим пак как върви и така, дано сте добре, ние още имаме колики има ли и други бебчета още така да ги мъчат?
Ние колики май, май нямаме. Дано и при вас спрат скоро.
Току що свърших една сесия и я приспах. След като е будна повече от час и половина става много нервна. Моника, и ние бяхме точно така, и през нощта много ядеше. Всичко това е нормално. Моята вчера се нагледа, чак се превъзбуди от столчето за кола и после спа пет часа...едва издържах да не грабна помпата в три през нощта. Не знам като стане на три месеца как ще излизам наглава с нея...вече си имаме и тъжни гукания, все едно ми се оплаква 
днес подържахме една дрънкаща играчка и с голям интерес си гледахме ръцете. Милия всичко хваща обаче още не може да си координира движенията. Иначе имам чувството, че много скоро ще започне да се смее с глас, за сега се опитва, но не се получава 
Вчера стана на два месеца, цял месец имаме до третия...Нормално е да плачат като имат колики, а моята често и докато ака се разплаква, иначе се научи да суче докато напълни памперса и после пуска гърдата 
Препоръчани теми