Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) (15)

  • 33 117
  • 731
# 570
Брайда аз имам 8 инжекции фракси, които купих за зор заман. Ако ти дотрябват, пиши ми, не мисля да ги ползвам, докато си намирам клексан. Всъщност ако на някой му дотрябват нещо да закърпи положението, да пише, ще помагаме.

Иначе ги има, но бързо изчезват. Търсете в началото на месеца, и така се намира в Марешки.
Рецепта имам от доцента, но може и АГ да напише, без рецепта не дават, даже я снимат  Shocked

Вили, нямам идея, аз все едно не бях в стимулация, Пурегона го понесох много леко ...
Виж целия пост
# 571
Боби заедно ще чакаме  Laughing Joy
Виж целия пост
# 572
И ти ли си за 11?  Laughing Сега през септември ще започнат засечките. Няма как, много маймуни сме на клона Joy
Виж целия пост
# 573
Хайде честита ви "срещичка"  Laughing
Честит празник на всички именници днес bouquet Един човек да се почувства специално нагушкан   HugCrazy
Виж целия пост
# 574
Честит празник момичета! Да си пожелаем догодина всички да имаме ревливи вързопчета вкъщи!
Честит имен ден на всички празнуващи!  bouquet
Другата седмица вече предчувствам, че ще е пълно с хора в клиниката Simple Smile
Виж целия пост
# 575
Добро утро момичета Simple Smile

boby_pl - какво съвпадение и аз съм на 9-ти окт. родена. Израстнала съм с майка везни, изобщо положението е мн на кантар хаха Simple Smile

Скрит текст:
И сега да почерпя виртуално за именния ден на моето момиченце, казва се Соня.
И пожелавам на всички, както и на мен до другото лято да сме бременни  Heart Eyes

Виж целия пост
# 576
Ехе и "полуастрални близнаци" си имаме Sunglasses
Brayda, да ти е жива и здрава принцесата и съвсем скоро да я направите най-добрата кака 4470
Виж целия пост
# 577
Брайда честит празник и скоро да я направите кака bouquet bouquet
Честит празник и на всички останали в темата,пресъединявам се към пожеланието на Поли догодина всички да си имаме по едно вързопче в къщи.
Боби точно за 11 съм и аз Joy
Виж целия пост
# 578
Честит имен ден на всички празнуващи Hug
Виж целия пост
# 579
Брайда, да ти е жива и здрава малката душичка и скоро да я направите кака!
Виж целия пост
# 580
Брайда, честит празник, много щастие, здраве и сбъднати желания  Heart Eyes

Колко много процедури, забравих кой до къде е вече  Crazy
Спорен ден и добра реколтааа  Praynig за всички!
Виж целия пост
# 581
Честит празник, мили момичета!
Дано да се сбъднат всичките ни мечти.
Успех на всички!
Днес тестът ми за О е + и се надявам да е добра Я и да се случи магията!!!
Виж целия пост
# 582
Благодаря ви много за пожеланията!
Соренда - късмет и дано се получи Simple Smile
Виж целия пост
# 583
Соренда, дано се получи!
Виж целия пост
# 584
Соренда, късмет и от мен Praynig Много си точна по календар Sunglasses
Хайде дано ни зарадвате, че малко останаха домашно трудещите се. Гледам следващата седмица ще падне голямо стискане на палци Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия