


Т.е. когато дойде момента, отиваш спокойно.
Д-р Анатолий Кръстев е моят герой - изчака ме от 09.30 сутринта до 19.30 да се появи на бял сеят синът ми
Акушерка ми беше Росица Манева, която направи всичко възможно за мен и нямаше да имам нито един шеф,но господина реши да излезе с ръката напред и ме разкъса вътрешно. Изключително съм доволна от отношението и грижата на тези хора, защото където и другаде да бях едва ли щяха да ме чакат толкова време, със сигурност щеше да последва някое "спешно секцио" . Пожелавам успех на неродилите още мами и благодаря, че ме успокойхте преди влизането ми в болницата ☺ хубава вечер от мен и моят мъж с размери 3.600 и 51см ☺🙂 

След това ме слагаха и на топката за да мога да помогна на бебо да слезе още надолу, но там се губеха тоновете отново и Роси ме сложи на леглото с маска (мисля, че допълнително кислород) До последно държах без упойка, но в 16.30 вече плачех и просто ги помолих да ми сложат епидурална , анестезиоложката (само нейното име не запомних) беше супер внимателна - помоли ме, ако наближи контракция да и кажа за да спре да работи и когато отмине да продължи. Сложиха ми катетър и от там на малки дози се пуска епидуралната, като си усещаш абсолютно всичко, но някък по-леко. В 19.15 Кръстев вече се шегуваше с мен , че му свършва смяната и трябва да побързам и аз му казах , че вече имам напъни- от 19.20 с три контракции с по три напъвания малкия излезе. Последва час и половина шиене, от които 40 минути без упойка, защото гушках малкия и бях толкова щастлива и явно изтръпнала, че не усещах нищо, и после ми пуснаха още малко. Перфектни 6 шева външни които вече почти се махнаха.☺ След това останах в родилна зала още два часа , таткото пристигна и всичко беше чудесно. Нито ме е боляла глава от упойката, аз пиех и доста вода-за трите дни изпих един стек и това доста добре ми се отрази
Надявам се да съм била полезна
Аз бях в родилна зала 11-12 часа, а раждането реално беше почнало доста преди това. Това й харесвам на Надежда, че не бързат и не те пришпорват. Препоръчани теми