. И аз да съм и аз ще се чувствам така, а не трябва.
. Много обича да ги хрупа, нали са сладички.
. Глезотии и само се чуди с какво да привлича внимание и май и ние отиваме към някакъв вид хиперактивност според мен, но нещо все не ми стига време да взема да го заведа на специалист. За сега намирам че ревността е горе доло нормална,, но тръгне ли много назад ще го водя някъде. Хубавото е че само в нас и при баба си прави така, в детската и с детегледачката не прави така.
.
. Изследваха ни и всичко излезе отрицателно, та дефакто се оказа че е бил явно много раздразнен и оттам.

Явно е наследствено. Но тогава си беше с тая спринцовка с топла вода. Имам спомен че беше гадно, но не болезнено. Това с вакуума е ново, но явно за по-малко замърсени уши. Препоръчани теми