Забременели след ин витро - тема 29

  • 45 509
  • 725
# 15
Прекрасна е тази темичка наистина! Бих искала и аз да се запиша с щъркелче. Моят термин е на 16ти март 2016 Wink. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 16
  bouquetbouquetразкошна е темата, много красива е станала.

Всички бъдешти мами да си спазвате реда в списачето от първа страничка, без да се предреждате Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 17
Аз още не мога да се откопча от темата и продължавам да ви следвам.

Амини Твоите бебета вече и с компютър ли работят ? Пуста акселерация !  Mr. Green
Виж целия пост
# 18
Аз още не мога да се откопча от темата и продължавам да ви следвам.


Кити, аз също Embarassed много я харесвам тази тема, дано момичетата не се сърдят много, че още се навъртаме тук а вече сме родили Whistling Heart Eyes
Виж целия пост
# 19
Запис и от мен:) нищо , че и аз съм родила, просто си ви следя...
Честито на новите бебчета в темата, бързо да наддават грамчета и да се прибират здравички вкъщи.
Виж целия пост
# 20
Да ни се напълни темата само с усминки, добри новини и бебета на термин!

А за вече родилите мами, никъде няма да ходите, ще ни четете и ще помагате, ние на вашия опит разчитаме  bouquet
Виж целия пост
# 21
Благодаря за новата тема bouquet

Да ни се напълни темата само с усминки, добри новини и бебета на термин!

А за вече родилите мами, никъде няма да ходите, ще ни четете и ще помагате, ние на вашия опит разчитаме  bouquet
Точно така, никъде няма да ходите, ще ни липсвате Hug

Зози, пиши на Синеока на лични термина, тук може и да не види.

Бимба, пораснали са сладурковците, ще видиш Simple Smile Странно защо и аз бях останала с впечатлението, че и двете са момченца newsm78
Виж целия пост
# 22
Сали, вие как сте?
Бимба, поздрави на децата!
Виж целия пост
# 23
Благодаря за новата тема bouquet

Да ни се напълни темата само с усминки, добри новини и бебета на термин!

А за вече родилите мами, никъде няма да ходите, ще ни четете и ще помагате, ние на вашия опит разчитаме  bouquet
Точно така, никъде няма да ходите, ще ни липсвате Hug

Зози, пиши на Синеока на лични термина, тук може и да не види.

Бимба, пораснали са сладурковците, ще видиш Simple Smile Странно защо и аз бях останала с впечатлението, че и двете са момченца newsm78
Оставате с впечатление, че са младежи и двете бебета, защото като пиша в множествено число и се възприема като мъжки род. После ще докладвам колко са пораснали.
Виж целия пост
# 24
Бимба, и аз си мислех, че са две момченца, а те били шарени Grinning
На родилите мами само можем да благодарим, че ни навестяват и дават съвети Hug
Аз започвам да се стряскам, че остава месец и половина до раждането (ако не реши да излиза по-рано Mr. Green), а имаме само комплект шишета. Май трябва да се заемаме сериозно с покупките
Виж целия пост
# 25
Хубава тема дано да се изпълни с много положителни емоций и още много бремени.на сегашните бремелинки да си стоят тук до края и да си изчакат термина без да се пререждат.
Виж целия пост
# 26
Подкрепям, че родилите имат място при нас  bouquet

Никакво мърдане  Hug

Аз от 3 дни съм със сутрешно повръщане  ooooh! ама каквото такова  Whistling
Виж целия пост
# 27
Ох, Магнетичнааа, стига с това гадене вече Confused
Преди 21-ви февруари каква зодия беше, твоята ли? Heart Eyes
Виж целия пост
# 28
Родилите да ни наглеждат, ще имаме нужда от някои съвети ... ама да напреднем, искам да направя списък с покупките и ММ да му мисли  Joy ...

Магнетик, да се оправяш бързо! Praynig Hug

Февруари са водолей, а преди тях козирог Wink
Виж целия пост
# 29
Ох, Магнетичнааа, стига с това гадене вече Confused
Преди 21-ви февруари каква зодия беше, твоята ли? Heart Eyes

Моята зодия  Heart Eyes  Водолейче  Wink

Електра, Рибочкова   Hug

Не знам на какво се дължи ама си го търпя, утре съм на ЖК да я видим дивачкова колко е порастнала  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия