Коледни и новогодишни идеи и декорации

  • 364 429
  • 3 260
# 240
Aз да попитам някой взе ли си рамка RIBBA от икеа?
Аз я чакам да пристигне и се вълнувам много .
Виж целия пост
# 241
 Joy Joy много хард това с лимонките  Mr. Green
нека да са лимони - да не им гледаме щастливите физиономии  Sunglasses
Виж целия пост
# 242
Аз имам още едно такова пънче като основата на елхата ми и сега се чудя за какво да го използвам? Идеи?
И на мен с конус ми се струва по -лесно да се направи елхата, без конуса, както казах вече, някои от шишарките трудно се закрепят.
Виж целия пост
# 243
Вижте как хубаво изглеждат избелените шишарки на картинка...

Янче, чудесни са си учителките, ами децата са във възраст, когато смятат, че и майка им живее само за да им вреди. На децата де, не на учителките  Crazy
Виж целия пост
# 244
ЛуДната соната, вярно изглеждат много добре избелените шишарки. И аз искам да получа такъв ефект, ама как ли?!
Ще имам възможност да събера шишарки към края на октомври, дано не са изгнили тогава.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 245
Пристигнаха ми шишенцата, ама много нюню бе, то почти не стават за подправки. Вероятно ще бъде нещо друго вътре Crossing Arms Много се ядосах Confused
Виж целия пост
# 246
Привет и от мен! Пускам ви две от миналогодишните ми украси. За съжаление връхчето на шишарката се отчупи след като бях залепила дъното, но и така си ни хареса. Дано са ви от полза.
Ще следя темата и съм сигурна, че ще ми дадете още много интересни идеи.
До скоро!




Виж целия пост
# 247
Лелееее, направо се "дрогирах" с коледни идеи...

Ето една идейка и от мен (в този сайт има и други интересни неща):
http://mamasblog.ru/novogodnie-igrushki-iz-fetra-vykrojki/
Виж целия пост
# 248
Здравейте, дами!

Аз тъкмо щях да пиша за избелените шишарки и гледам ЛуДната соната ги е показала. Минала година си направихме такива за цветарският магазин в който работя. Стават лесно, само трябва да се спазят няколко неща. За да се получи този ефект е необходимо шишарките да се оставят да изсъхнат на топло място след като се съберат. Когато шишарките са сухи, те се  "отварят" (някой питаше за буболечки - така може да се отървете от тях). Така е сигурно, че ще се избелят добре и отвътре. Слагате ги в някакъв подходящ съд и ги заливате с белина. Белината трябва да е доста, за да покрие шишарките. Затискате с нещо тежко и оставяте някъде навън (балкон, двор и т.н) за няколко дни 3-4 до седмица, да се киснат в белината. След това ги изплаквате с вода и оставяте отново да изсъхнат, за да се отворят. В началото ще ви се стори, че не са избелени достатъчно, но след изсъхването стават красиви, като прясно отрязани борови дъски. После може да ги напръскате с безцветен лак на водна основа, за да издържат и да останат отворени. Ако намеря снимки ще ви покажа как ги използвах аз.
Виж целия пост
# 249
Благодаря,  natalyna! 
С удоволствие разглеждам всичките ти проекти.  Embarassed Златни ръце имаш!
Виж целия пост
# 250
Запис! Hug
Виж целия пост
# 251
natalyna, благодаря за напътствието  Hug
Аз за много по-кратко време ги бях накиснала, защото бях прочела до 24 часа. Само дето бастисах литри белина  Crazy
 
Ще чакам за снимки и ще реша дали да се захващам пак. Резултатът може да е чисто нова елха  Laughing
Виж целия пост
# 252
Би ли могло вместо топъл силикон да се използва някакво лепило, че в нашия град не знам къде бих могла да намеря силикон?
 Шишаркова елха във Виврето струва 50 лв.!!!https://www.vivre.bg/p-572958/%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0% … =1&ch_id=6794
Между другото има много красиви декорации, но с тези цени на продуктите и доставката!!!
https://www.vivre.bg/p-549977/%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0% … =1&ch_id=6794
Аз все пак се изкуших и си поръчах някои неща, дано да не се разочаровам като ги видя на живо!
Виж целия пост
# 253
danibor, аз съм лепила и с монтажно лепило или т. нар. "течен пирон".
Виж целия пост
# 254
Би ли могло вместо топъл силикон да се използва някакво лепило, че в нашия град не знам къде бих могла да намеря силикон?
 Шишаркова елха във Виврето струва 50 лв.!!!https://www.vivre.bg/p-572958/%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0% … =1&ch_id=6794
Между другото има много красиви декорации, но с тези цени на продуктите и доставката!!!
https://www.vivre.bg/p-549977/%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0% … =1&ch_id=6794
Аз все пак се изкуших и си поръчах някои неща, дано да не се разочаровам като ги видя на живо!

не знам кой е вашия град, но аз купих миналата година пистолет и пръчки силикон от строителен магазин  Blush след това видях същите в магазин за левче, а точно преди коледа пуснаха и в Лидл, даже с брокатени пръчки  Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия