"Cesur ve Güzel"("Дръзки и красиви") с Туба Бюйюкюстюн и Къванч Татлъту- тема 1

  • 143 197
  • 742
# 375
Добра вечер и от мен,дами Hug Hug Hug

Лили ,за експресния превод  newsm51 newsm51 newsm51

Ринка,както винаги  newsm51 newsm51 newsm51

Малко закъснях,но изгледах серията и се размазах от кеф!Много силно начало,а Туба и Къванч са просто неотразими!Супер серия,а от трея за втори епизод имаме обещание за нещо още по-вълнуващо smile3503

Енгето играе страшно мръсно,но още в трея я заподозрях,че не е бременна и иска друга да и роди детето.
Каква ли ще е играта между бащата на Сюхан и майката на Бюлент!

Хареса ми стайлинга на актьорите!Туба е много свежа и подмладена.Къванч е бонбон,а стия сини очи в синия джип е......

Много ме радва екипността в работата и извън нея.И на премиерата всички заедно! Peace
Виж целия пост
# 376
Виж целия пост
# 377
Анжелик, красиви кадри от трея!
Кески, сериозният екип е свършил отлична работа!  Peace
И най-вече Туба и Къванч. Чудесни и двамата!  Peace
Дива, радостни са на партито. доволни от видяното! Като нас!  Peace



Още снимки от партито. Настроението е на макс!  Peace


Cesur ve Güzel 1. Bölüm



https://www.youtube.com/watch?v=qkThKRQEvA8
Виж целия пост
# 378

Здравейте, момичета в тази вълнуваща вечер

Много ми хареса серията и най-вече Сю и Джес. Но и всички останали бяха  на ниво Peace
Благодаря на Лили  smile3525 за превода он лайн

Благодаря на всички ви за коментари, снимки, стоп-кадри, гифчета   newsm51
Заложиха се основните ключови моменти, около които ще се въртят интригите в сериала. А видяхме и зараждането на чувствата в Сю и Джес  yes
Сега с нетърпение чакам и превода на серията Peace


Тази вечер рейтинга в социалните и тв  мрежи:

Social & TV Ratings

20:00 - 20:15 
1.#CesurVeGüzel  5.09 
2.#VatanımSensin  4.89 
3.#UmudaKelepceVurulmaz  3.78 
4.#Yeter  3.63 5.#CesurYurek  2.99

20:15 - 20:30
 1.#CesurVeGüzel 7.85
 2.#VatanımSensin 5.29
3.#UmudaKelepceVurulmaz
4.18 4.#Yeter 3.70
5.#CesurYurek 3.01

20:30- 21:00
 1.#CesurVeGüzel 9.12
 2.#VatanımSensin 6.78
3.#UmudaKelepceVurulmaz 5.23
4.#Yeter 3.91
5.#CesurYurek 3.65

21:00- 21:15
1.#CesurVeGüzel 10.17
 2.#VatanımSensin 8.03
3.#UmudaKelepceVurulmaz 5.46
4.#Yeter 3.99
5.#CesurYurek 3.80

21:15- 21:30
1.#CesurVeGüzel 12.01
2.#VatanımSensin 7.99
3.#UmudaKelepceVurulmaz 5.69
4.#Yeter 3.85
5.#CesurYurek 3.76

21:30- 21:45
1.#CesurVeGüzel 14.22
2.#VatanımSensin 6.84
3.#UmudaKelepceVurulmaz 5.10
4.#Yeter 3.75
5.#CesurYurek 2.91

Дано се потвърди и утре!  Peace

Ринка Hug
Изглежда, че серията е била интересна и за голяма част от зрителите, съдейки от рейтинга. Дано и утре да покажат подобни резултати

Партито на екипа по случай 1 еп е било супер с настроение на макс Peace

Това изглежда е след приключване на епизода тази вечер

https://twitter.com/AlvinoEua/status/796799502069985280/video/1
ето го като гифче, но е без звук


И фрагмана за 2 еп показва динамика, както и усещане за ревност от страна на Сю, като видя, че Джес целува адвокатката си, взе че му затръшна врарата под носа Mr. Green
Злати, благодаря за трейлъра!  Hug
Очаква ни отново силен епизод!

Дръзки и красиви (Cesur ve Guzel) 2 episode 1 fragman bg sub

https://www.facebook.com/380195852002337/videos/1252817838073463/

https://www.videoclip.bg/watch/631247_drzki-i-krasivi-cesur-ve-g … -1-fragman-bg-sub

Лили, благодаря!  newsm51 newsm51
Ринка  bouquet, Лили  bouquet благодаря ви



Лека нощ! smile3524
Виж целия пост
# 379
Добро утро! Hug Hug Hug



Е,как сме след премиерата? Wink

Ринка Hug Лили Hug,благодаря за превода на фрагмана и за информацията! newsm51 newsm51







Очаква ни и вълнуващ втори епизод! Laughing



Приятен ден на всички! bouquet bouquet bouquet
Виж целия пост
# 380
Привет, гюзелкиbouquet bouquet bouquet
Снощи по средата ми заби нета и реших да не си развалям удоволствието. Днес прочетох всичко от Лили и се ориентирах.
ЛИЛИ, благодаря ти миличка!  newsm51 smile3525
Скрит текст:
А ето и подругите са готови:

еп. 1 с руски субки
Виж целия пост
# 381
Добро утро! Hug Hug Hug



Е,как сме след премиерата? Wink

Ринка Hug Лили Hug,благодаря за превода на фрагмана и за информацията! newsm51 newsm51







Очаква ни и вълнуващ втори епизод! Laughing



Приятен ден на всички! bouquet bouquet bouquet
Развълнувана и нетърпелива за втора серия Wink
изпуснах началото, но благодарение на Лили bouquet bouquet bouquet разбрах какво се случва....на Ринка и всички момичета в темата спорен ден Party
Виж целия пост
# 382
Здравейте!  Hug

Рейтингът за снощи:


http://www.ranini.tv/reyting

20+ABC1

SIRA   PROGRAM   KANAL   BAŞLANGIÇ   BİTİŞ   RATING   SHARE
1   VATANIM SENSIN   KANAL D   19:58   22:37   10,48   24,62
2   CESUR VE GUZEL   STAR TV   19:59   22:33   6,10   14,34
3   FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER   FOX TV   18:59   19:57   5,03   15,26
4   SHOW ANA HABER   SHOW TV   18:50   20:00   4,96   15,37
5   ATV ANA HABER   ATV   18:59   19:55   4,56   13,95
6   CESUR VE GUZEL (TKR)   STAR TV   22:33   01:29   4,47   15,28

AB

SIRA   PROGRAM   KANAL   BAŞLANGIÇ   BİTİŞ   RATING   SHARE
1   VATANIM SENSIN   KANAL D   19:58   22:37   11,12   28,09
2   CESUR VE GUZEL   STAR TV   19:59   22:33   5,35   13,51
3   FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER   FOX TV   18:59   19:57   5,34   17,23
4   ATV ANA HABER   ATV   18:59   19:55   4,61   14,98
5   CESUR VE GUZEL (TKR)   STAR TV   22:33   01:29   4,54   17,67

TOTAL

SIRA   PROGRAM   KANAL   BAŞLANGIÇ   BİTİŞ   RATING   SHARE
1   VATANIM SENSIN   KANAL D   19:58   22:37   7,71   18,38
2   SHOW ANA HABER   SHOW TV   18:50   20:00   5,58   16,13
3   CESUR VE GUZEL   STAR TV   19:59   22:33   5,33   12,70
4   FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER   FOX TV   18:59   19:57   4,75   13,47
5   ATV ANA HABER   ATV   18:59   19:55   4,71   13,47
Виж целия пост
# 383
Добро утро Hug

Лили Hug bouquet
сега вече ще чакам да изгледам цялата серия, харесаха ми първите 40-50мин.
Туба и Къванч заслепяват всичко де що има актриси и актьори в каста, но това се очакваше.

Силен трейлър, вече имаме закана за сватбата им Heart Eyes


Виж целия пост
# 384
Канти, Злати, Пепелче, Злати, Пъпи,  Hug

рейтингът в социалните мрежи
  Peace

Виж целия пост
# 385
  Благодаря на Лили за превода! newsm51
Рина, за това, за което ме питаш - имам предвид, че почти никой не знае турски от нас. Ето оставили сме се Лили да ни превежда. Правех аналогия в КРА, как превеждаха онлайн, а ние се приготвяхме до масите с лаптопите, готови за ново преживяване и като мъже преди футболен мач им си го връщаме:"Не ни безспокойте!" Израз на самозащитна реакция, която ме владее цял ден понякога.

  Керем Чатай ми се вижда позаслабнал.



И още едно клипче в края на серията, където главните актьори се прегръщат и поздравяват.

https://twitter.com/TbBuyukustunFC/status/796836728745193472

  По този рейтиг съм доволна. Това ще е моят сериал. Peace И както в КРА сме първи в социалната мрежа, както е статистиката от снощи. Peace


Виж целия пост
# 386
Привет момичета Hug Hug
първо на Лили за превода и труда й bouquet bouquet
Рина bouquet

и на мен много си ми хареса серията, Киво и Туба, но честно казано очаквах по-висок рейтинг Rolling Eyes

Ранини е писала анализче, май няма много суперлативи Whistling

http://www.ranini.tv/ilk-bakis/20604/5/cesur-ve-guzel-korludagin … ft-guvercin-olsak

още едно видео с ръкопляскания Peace

https://twitter.com/KT_Fans/status/796830223253860354

и на мен ми се струва К Чатай позаслабнал Peace
ама много дини подкара под една мишница Wink



хубав ден bouquet
Виж целия пост
# 387
  Airra, аз съм точно обратното - не очаквам. Керем Чатай го разгадах. Той се бори за международния пазар и се съобразява с него, в това число и с мен. Wink Продал е 39 серии и ще ги има, дори да е на загуба в Турция, за което пак не ми се вярва. Wink

Скрит текст:
TOKYOPhONLINE @tokyophonline  1 h.
Ayrıca #CesurVeGüzel'in tekrar reytingleri çok iyi gelmiş. Haftaya bunun meyveleri alınır.

Специално място за стайлинга на Джесур - Башак Дизер. Peace

Виж целия пост
# 388
Здравейте, момичета! Hug

Бурда съм и аз. Казах си, че кат ми почне сериалчето няма да мълча повече.  Peace

Ех, че си имаме и нова, хубава къщичка! Ринка Hug, благодарности големи, джанъм! newsm51

Снощи пристигнах със закъснение в киносалона, защото още в 6 часа за мен е рано да заседна. Но и това което видях ми напълни окото. Като почна от природата, та свърша до сините очи на Къванч. newsm53 За Туба няма да говоря, че нали заради нея съм тук. Много искам и съм сигурна даже, че тия двамата ще направят запомняща се двойка. Peace bowuu Надежда за това ми дава и факта, че цари разбирателство между тях на снимките и извън тях. Ето, сега гледам клипчетата от партито послучай 1-я епизод и им се кефя максимално. Heart Eyes bowuu

Рейтингът сякаш не ме учуди. Повечето сериали започват така с първа серия. Пък и съревнованието ще е между Родината и Дръзките, то е ясно.

Лили Hug, за всички преводи - едно огромно БЛАГОДАРЯ! newsm51

Ще пиша повече след като изгледам серията цялата, ама с превод. Peace

Приятен ден на всички! bouquet

  Airra, аз съм точно обратното - не очаквам. Керем Чатай го разгадах. Той се бори за международния пазар и се съобразява с него, в това число и с мен. Wink Продал е 39 серии и ще ги има, дори да е на загуба в Турция, за което пак не ми се вярва. Wink


+1 Peace
Виж целия пост
# 389
Добър ден.
Още снощи след края на редовното излъчване на епизода го изгледах и благодарение на пълноценния превод на Лили, за което й благодаря, гледах с разбиране.
Едва станах сутринта, но не съжалявам за миг, че се потопих във вълшебната приказка на Сю и Джес, а природата на това малко градче направо ме разтопи от удоволствие.
Честно казано направо си починах гледайки природните пейзажи и не исках да свършва епизода.
И аз очаквах по-висок рейтинг(само да вметна, че очаквах по-висок такъв, и на сериала с Халит, и Берг), но каквото-такова, стига ми да е достатъчен за да бъде излъчен сериала по план в рамките на предстоящите 39 епизода.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия