Ebay 97

  • 90 317
  • 878
# 195
Има ли някаква схема как да платя най-евтино паричен превод за продукт от Германия? Около 25евро струва и продавачът не приема пейпал.
Виж целия пост
# 196
Transferwise
И аз така веднъж трябваше да пусна към 100-тина евро, а продавачът нямаше пейпал. Таксата ми излезе към 5лв. ако си спомням правилно.
Има ли някаква схема как да платя най-евтино паричен превод за продукт от Германия? Около 25евро струва и продавачът не приема пейпал.
Виж целия пост
# 197
Здравейте къде мога да видя дали дадена поръчка е анулирана  newsm78
Виж целия пост
# 198
Има ли някаква схема как да платя най-евтино паричен превод за продукт от Германия? Около 25евро струва и продавачът не приема пейпал.
Международен валутен превод от €1до€1000,таксата на повечето банки е около€20
Виж целия пост
# 199
Момичета, имам нужда от помощ. Искам да платя продукт от ebay.com с българска карта, а продукта да бъде доставен на адрес в Щатите. Дали има опасност продукта да не стигне или да изгоря с парите. Искам да направя подарък за Коледа на сестра ми. Идеята е да отиде фоторамката директно при нея, а аз от тук да и изпратя само карта с памет със снимки. За какво трябва да внимавам при поръчката?
Виж целия пост
# 200
Момичета, имам нужда от помощ. Искам да платя продукт от ebay.com с българска карта, а продукта да бъде доставен на адрес в Щатите. Дали има опасност продукта да не стигне или да изгоря с парите. Искам да направя подарък за Коледа на сестра ми. Идеята е да отиде фоторамката директно при нея, а аз от тук да и изпратя само карта с памет със снимки. За какво трябва да внимавам при поръчката?

Деливъри адресът  трябва да е в Щатите, гледай продавачът да е с висок рейтинг и много продажби.Дали ще стигне никога не се знае със сигурност, с парите няма да изгориш, по-добре плати с Pay Pal, защитата е по-дълга.Изобщо пазарувала ли си досега от ebay?
Виж целия пост
# 201
Извинявам се, че не е по темата, но къде мога да си задам въпроса за пазаруване от английски сайт? Благодаря! Praynig
Виж целия пост
# 202
Извинявам се, че не е по темата, но къде мога да си задам въпроса за пазаруване от английски сайт? Благодаря! Praynig

В темата за пазаруване от UK.
Виж целия пост
# 203
Момичета, имам нужда от помощ. Искам да платя продукт от ebay.com с българска карта, а продукта да бъде доставен на адрес в Щатите. Дали има опасност продукта да не стигне или да изгоря с парите. Искам да направя подарък за Коледа на сестра ми. Идеята е да отиде фоторамката директно при нея, а аз от тук да и изпратя само карта с памет със снимки. За какво трябва да внимавам при поръчката?

Деливъри адресът  трябва да е в Щатите, гледай продавачът да е с висок рейтинг и много продажби.Дали ще стигне никога не се знае със сигурност, с парите няма да изгориш, по-добре плати с Pay Pal, защитата е по-дълга.Изобщо пазарувала ли си досега от ebay?

Не съм пазарувала от еbay. Гледах рейтинг на продавача, гледах срок на доставка, гледах колко време важи гаранцията ... Общо взето мисля, че всичко прегледах, ако забравям нещо ме подсетете. След около 2 часа ще направя поръчката, дано стане както трябва Simple Smile
Виж целия пост
# 204
Момичета,
Само да споделя,че след две остри писма от моя страна към продавачката, вчера получих якето Simple Smile. Струваше си нервите!

Здравейте,
От време на време пазарувам в ибей, предимно английския. Спечелих и платих яке на 12.09.2016г. Срок за доставка беше 16.09.2016г. до адрес в Англия. Тъй като използвам Габко, реших да почакам. Имам и едни обувки от същото време, които пристигнаха миналата седмица. Затова и досега изчаквах, да не би да се е забавила пратката, да е изпратено без име и да го търся в Габко.
Платих 10 лири за доставка и би следвало, ако въобще е изпратено, да се получи. В момента имам 4 неща в превозвача, но няма как предварително да проверя дали въпросното яке е там.

Според вас да пиша ли на пейпал или ибей да неполучен артикул или за видя какво ще получа сега ?

Благодаря ви  bouquet Hug

Здравейте,
След като вчера пуснах диспут в пейпал, тази нощ продавача ми е писал. Жената мислела, че мъжът й е изпратил якето, а той не бил. Според Вас да затворя ли диспута или да изчакам да го получа.
Благодаря и хубав ден!
Виж целия пост
# 205
Здравейте!Имам въпрос,който много ме глозде и не знам какво да правя.Искам да поръчам един телефон за мъжа си от Ибей.Знам,че тук може да го застопорят на митницата и трябва да ходя да се разправям,а честно казано нямам много време за това.Телефонът пише,че се намира в Германия,а баща ми в момента е командировка там и се чудя мога ли да поръчам телефона и да напиша германския адрес баща ми да го вземе?Продавачът пише,че приема пейпал и съмнението ми е ако пише моето име на колета ще го дадът ли на баща ми?Моля дайте ми съвет какво да правя?
Виж целия пост
# 206
Не мисля, че ще предадат пратката на човек с различно име от изписаното.
Защо не напишеш него за получател, по-сигурно е.
Виж целия пост
# 207
Здравейте!Имам въпрос,който много ме глозде и не знам какво да правя.Искам да поръчам един телефон за мъжа си от Ибей.Знам,че тук може да го застопорят на митницата и трябва да ходя да се разправям,а честно казано нямам много време за това.Телефонът пише,че се намира в Германия,а баща ми в момента е командировка там и се чудя мога ли да поръчам телефона и да напиша германския адрес баща ми да го вземе?Продавачът пише,че приема пейпал и съмнението ми е ако пише моето име на колета ще го дадът ли на баща ми?Моля дайте ми съвет какво да правя?
ДДС и мито няма да се начисли, понеже поръчваш от ЕС.

Ако държиш баща ти да го донесе, можеш да добавиш адреса и имената му.
Добре е първо да питаш продавачът дали е съгласен, понеже някои не приемат плащане с различно име и адрес, от този в Пейпал. Много хора си поръчват чрез посредник от Германия, но имената им съвпадат.

Виж целия пост
# 208
Не мисля, че ще предадат пратката на човек с различно име от изписаното.

   Хм, ама нали всички, които поръчваме до адреса на превозвач в чужбина, процедираме по този начин – на пакета е изписано нашето име, пък го приема съвсем различен човек. Thinking Защо да не я дадат?
Виж целия пост
# 209
Не зная, аз останах с впечатление, че при превозвачите е по-различна системата. На мен също ми дават на съпруга ми нещата, но пощальоните ме познават и сме единствените българи в блока.
За Германия не зная как е, но аз лично не бих рискувала да възникне проблем, заради името.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия