Паническо разстройство - 26

  • 108 935
  • 761
# 165
Здравейте,аз пак се завръщам с въпрос 😁. Имам проблем с корема. Когато хапна стомахът ми става на топка и ме боли дори като се натисна по-силно, също така или съм със запек или диария. Четох,че може да е от стрес, въпреки, че от 2 седмици нямам ПА.Вие какво мислите, имате ли такива проблеми?
Виж целия пост
# 166
Аз бях така 1 месец и се оказа разбъркани бактерии. Ходих на гастро.
Виж целия пост
# 167
Ще пия Прокомбо пък ще видя 😆 Благодаря
Виж целия пост
# 168
Аз също не су чувствам добре трети ден, с леко увеличено кръвно, силно сърцебиене, умора, гадно на стомаха, безсъние, лош вкус в устата и тн.Иначе съм ветеран с 18 годишно ПР, но сега се чудя да не е щитовидната или сърце.Ужасно ми е.
Виж целия пост
# 169
Ами то май сега има и доста вируси. Доста хора се оплакват,че не са добре.
Виж целия пост
# 170
galant, взимаш ли АД в момента? Утре на доктор.
Виж целия пост
# 171
dnes sam po dobre,ot niakolko godini sam na seropram i rivotril,i gore dolu vsi4ko si e ok,no neznam za6to poniakoga ni spohojdat takiva simptomi, 4e da se upla6i 4ovek.izviniavam se za latinicata
Виж целия пост
# 172
за хора от софия:

https://www.facebook.com/992197787470055/photos/a.99233518078964 … ype=3&theater
Виж целия пост
# 173
Здравейте има ли някой, който да се е излекувал от паническото разстройство т.е. да е пил хапчета няколко години после да ги е спрял и всичко да е нормално?
Виж целия пост
# 174
Ами едва ли...влизаш в ремисия и после нещо пак го отключва. Аз пих 4 г лекарства, после почти 4 год бях в ремисия...е имала съм и кофти моменти и после пак тряс с още по- голяма сила след насъбран много стрес...
Виж целия пост
# 175
Според мен може и да има излекувани, но по скоро е въпрос на контрол на нивото на стреса и на използване на методи за преодоляването му.
Излекуваните не четат темата и едва ли ще ни отговорят.

Аз също се питам как се определя колко дълго да пиеш лекарства?
Виж целия пост
# 176
Ако прочетем първите страници на темата, ще видим колко много хора са спрели да пишат оттогава. Аз си мисля така. Хапчетата помагат да се намалят симптомите, но през това време трябва много, много труд. Психотерапия, промяна на среда, промяна на хранителни навици, спорт и обучение за разширяване на характера. Няма как да се промени базистно характера, но можем да се учим и усъвършенстваме. Затова ако се разчита само на хапчетата, след спирането им е почти сигурно връщането в начална позиция. Поне аз така мисля...
Виж целия пост
# 177
Здравейте има ли някой, който да се е излекувал от паническото разстройство т.е. да е пил хапчета няколко години после да ги е спрял и всичко да е нормално?
Паническото разстройство (както и всички заболявания и синдроми свързани с психиката на човека) е като на диабета. Няма пълно излекуване от него. Има поддържаща терапия до края на живота. Това е. Има периоди в които някои хора могат да мислят че са се излекували, но не, то си стои в нас и чака момента да се прояви отново... И рано или късно се проявява...
Виж целия пост
# 178
Както и е възможно да се появи при всеки човек, така че по-ведро Simple Smile
Виж целия пост
# 179
Как сте, милички  Hug

Колко се пият. Лекарят ти определя. На мен Карадалиев ми каза, че бая дълго има да си се гледаме. Ама аз съм с ПР, ОКР, социална фобия.

Вчера ми звънят от Софийска градска прокуратура да съм ходила на разпит в ролята на свидетел. Че аз откачих за 2 часа. Но не ПР, ама направо щях да си пукна.
Успокоих се. Викат ме, не че съм пребила някой с новите ми мускули, а съм треснала отрицателна рецензия на проект. То си беше за отрицателна.
И как си мисля тея хора след тоя стрес след колко време ще дойда в час. Аз ми като ходя в петък ще ми трябва кофа успокоителни ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия