Кауфланд - тема 18

  • 148 695
  • 738
# 195
Аз съм от Сливен втора брошура,тънка ,нямаме уикенд промоции,статии и кръстословици.
Виж целия пост
# 196
А какво ще кажете за Ленора? Не  си ли заслужава?
Виж целия пост
# 197
Таня , да разбирам, че казваш "ДА" на възглавницата, визирам тази за гръб, че и аз имам проблеми с гърба?
Да, определено съм много доволна от моята, но е купена от Лидл. На външен вид изглеждат еднакви. И на цена са подобни. Дори тази ми е втора, защото дъщеря ми толкова я хареса, че ѝ дадох първата.
Виж целия пост
# 198
 Да разбирам, че се оплаквате, че няма реклами и кръстословоци? За сметка на това има доста промоции, които го няма във вестника.
Виж целия пост
# 199
Напротив, вестникът е със статии, реклами и кръстословица. Липсва уикенд седмицата.  Peace
Виж целия пост
# 200
Тaня67 , благодаря за отговора. Значи ще си я купя довечера.  Hug





Виж целия пост
# 201
Това струва ли си? Heitmann препарат за почистване на перални машини
Виж целия пост
# 202
Малка брошура - https://issuu.com/promooferti/docs/kaufland_zima.

Брошура - https://issuu.com/promooferti/docs/kaufland_784d3983542dca.

Една страница от следващата седмица - https://issuu.com/promooferti/docs/kaufland_next_74cad77e846896.
Виж целия пост
# 203
Ние имаме всичко в брошурата, но вече си остава 28 страници.

Търсих лаковете и не ги намерих. Вие имате ли при вас? Thinking
Виж целия пост
# 204
Търсих лаковете и не ги намерих. Вие имате ли при вас? Thinking
На страницата с превръзки, шампоани и тоалетна хартия.
Виж целия пост
# 205
Кашкавала Булгарче, някой да си е вземал? Хубав ли е?
Виж целия пост
# 206
Търсих лаковете и не ги намерих. Вие имате ли при вас? Thinking
На страницата с превръзки, шампоани и тоалетна хартия.

Аз питам къде са в магазина? Не ги видях, питах двама служители и те не знаеха. Crossing Arms
Виж целия пост
# 207
За кой магазин/град питаш?
В Пловдив /Кючук Париж/ са при козметиката, изложени на самостоятелен стелаж отпред където слагат промоционалните продукти.
Виж целия пост
# 208
За кой магазин/град питаш?
В Пловдив /Кючук Париж/ са при козметиката, изложени на самостоятелен стелаж отпред където слагат промоционалните продукти.

Ама ти видя ли ги?
Защото и в нашия - Тракия, стоят по принцип там, така ми каза и служителката, но нямаше такъв стелаж.
Виж целия пост
# 209
Да, там си бяха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия