Любители на кучета - тема 66

  • 49 223
  • 754
# 15
Малко Сладко Коте  bouquet за новата темичка! Балу е просто страхотен!  Heart Eyes
Дано Бела бързо преживее стреса от случилото се.  Praynig
Хайде сега всеки да се запише с по една снимка на зверчето си за да им се порадваме всички.  Crazy

При нас няма новости. Само си се разхождаме и лудуваме по полята и се снимаме  Laughing


Никрис ето това успях да намеря: http://www.yorkiclub-bg.com/ Има раздел за развъдници, в който са посочени 3 броя, като в единия май имат и бебета.

No me ames виждам дупе и опашка  Mr. Green И Макс го прибирам така впечатляващо след като намерим кален канал из нивите.  Laughing
Виж целия пост
# 16
Здравейте и от нас в новата тема! скоро не съм писала, но сега ще ви покажа колко пораснаха нашите бебчета, които кръстихме Макс и Хари Laughing Laughing Laughing
http://prikachi.com/images.php?images/840/8908840k.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/845/8908845I.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/847/8908847p.jpg
Вече се са с отворени очички, опитват се да стоят на крака, но още не успяват и са много смешни!
Обаче имаме един проблем, който забелязах вчера : мама Криси вече излиза на разходка, обаче входа ни е бълхарник от приютени улични котки и мама Криси е с бълхи Twisted Evil #Cussing out Днес ще говорим с вета да видим какво ще правим! Направо съм бясна!
Виж целия пост
# 17
Много красоти показвате , благодаря ви за пожеланията за Бела  Hug
Вали , аз като я намерих моята трепах бълхи с Неостомозан 5 мл в два литра топла вода ,първият път паднаха доста.

След 7 дни повторих с ампулата и после вета ни изписа едни капки,които са в бяло шишенце и със спринцовка слагам по гръбнака за през 20-30 дни са.Но не запомних името.
Виж целия пост
# 18
Дали е подходящо за майка кърмачка, те бебешорите ходят по нея, прескачат я, а и тях искам да третирам, защото сто процента и тях са ги налазили!
Виж целия пост
# 19
При бебета само пудра "Пик".
Виж целия пост
# 20
За майката нямам представа ,най-добре консултация с вет.
Виж целия пост
# 21
Ето една снимчица и от нас, любима поза за сън. Само чака да седна някъде и се намества веднага  Mr. Green
(тук ушите са в мечтаната от мен позиция  Joy)

Виж целия пост
# 22
Може би трябва да се предприеме и обезпаразитяване и на входа , защото за съжаление бълхите не ходят само по животните.. ние в нас бяхме завъдили (от моите близки срещи и гушканици с животинки навън) и беше ад, не само ,че животинките бяха изтормозени , котката ми даже свали килограми и само се хапеше и драпаше , а кучо беше спасен от каишката и се чувстваше добре , то ние с мъжа ми бяхме луднали от сърбежи и притеснения , какво ли не правихме , накрая викахме хора да пръскат в нас ДВА пъти преди да успеем да се отървем , и сега много внимаваме.  #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 23
Еха, нова темичка.
Всички кученца са прекрасни  Heart Eyes
Нямам нови снимки на Джуджу, но скоро ще гледам да поправя това Simple Smile
Виж целия пост
# 24
Лисичке, бързо да оздравявате! Важното е, че сте я намерили..

Коте, мерси за темичката.
Виж целия пост
# 25
Страхотен е Балу! Бързо подобряване на Бела! Важното е, че сте я намерили другото, ще се оправи.
Вали, правя си заявка за муцунките на бебчетата. Муцунките да ни покажеш! Недей ги кри Simple Smile
Много сте хубави всички. А за позата на малкия ушатко - без думи Grinning Аз все си мисля, че ушичките,ще се изправят по-нататък сами.Но си го питай лекаря. Едва ли, ще си първата, че да ти се смее Wink
Скоро, ще се отпета и аз със снимка на дебеланка. Много ми е сложно тук качването...
Виж целия пост
# 26
Запис и от мен в новата тема   Heart Eyes
Много са ви хубави кучовците на всички  Simple Smile
Нашият куч в последно време не иска да си яде гранулите,трябва някой да му седи на главата и да му говори и тогава почва  Grinning Сега като свършат тези ще му взема с друг вкус,явно са му омръзнали.Иначе даваме само гранули,защото е с много чувствителен стомах и от готвено веднага получава разтройство.То и от гранулит има само два вида на акана с агнешко,от които е добре,от всички други се разтройва,получава киселини и започва да слабее.
Нашият вет ни даде съвет преди ядене да ги накисваме във вода,за да се надуят и откогато правим така е много добре   Peace
Виж целия пост
# 27
Сиси , благодаря ти  bouquet
Виж целия пост
# 28
Еха, страхотни бебоци и малки, големи и още по-големи кучовци! Heart Eyes
Благодаря за новата тема! Балу е страхотен.
*
Няма нищо интересно при нас, но ви чета редовно. Стискам палци на болничките, стресираните и новородените. Hug
*
http://prikachi.com/images.php?images/973/8909973Z.jpg
Виж целия пост
# 29
Благодаря ви за отговорите, момичета Hug Заведох го, оказа се, че много е пораснал изведнъж (250 г. за 9 дни) и не му достига калций. Даде му за през 5 дни за по 5 дни едни таблетки и след 2 седмици ще го видим как ще е Simple Smile Най-вероятно щели да се вдигнат ушаците, нормално било първите месеци да клепват от време на време  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия