Любители на кучета - тема 66

  • 49 224
  • 754
# 45
Поизчакайте малко, защо ви е куче с малко бебе? Ако и кучето е бебе, смятам че ще ви е трудно. Аз съм с пинчер на 4г и бебе на 1. Ако нещо има питайте.

Ще си пусна данъка във фб, че лаптопа ми е развален и не мога тук от тел.

Мн хубави кучовци видях!
Чакаме и бебетата, стискаме палци.
Виж целия пост
# 46
Привет в новата тема!

Уф, че гадно време...
Планирали сме пътуване за празничните дни и сега съм на път да го откажа. Не мога да преживея Бела да прекара 4 дена на двора на свекърите в това време. А няма на кой друг да я оставим. Понякога съм мислила за вариант някой от съучениците на голямата ми дъщеря /17г./, те много я обичат. Но сякаш е по-рисковано да я поверим на някой от тях, с когото Бела не е така свикнала, а и те не са добре запознати с грижите по кучето. Мъжът ми се сърди, че отдавам чак такова значение на кучето / в смисъл да не искам да го оставя навън при тези температури/.  Sad Прекалено ли съм откачена?
Виж целия пост
# 47
utro77 Юлиян има хотел за кучета в Тошево, не съм го ползвала но е вариант. От клиниката на Стойнов ни свързаха с него.
Виж целия пост
# 48
Utro, няма ли кой да идва до вас да я храни и извежда докато ви няма?
Penka,когато взехме кучето синът ни беше на 5 месеца. Не го отчитам за грешка. Нямали сме трудности, напротив. Аз бях в майчинство и имах време да обръщам внимание на кучето, да го науча на хигиенни навици и дисциплина още от кутре. Ако и двамата работехме по това време, тя щеше да по минимум осем часа сама в къщи, което за начало не е добре. Няма никаква философия около отглеждането на куче с бебе... Свикват и се привързват един към друг много бързо.
Виж целия пост
# 49
Привет в новата тема!

Уф, че гадно време...
Планирали сме пътуване за празничните дни и сега съм на път да го откажа. Не мога да преживея Бела да прекара 4 дена на двора на свекърите в това време. А няма на кой друг да я оставим. Понякога съм мислила за вариант някой от съучениците на голямата ми дъщеря /17г./, те много я обичат. Но сякаш е по-рисковано да я поверим на някой от тях, с когото Бела не е така свикнала, а и те не са добре запознати с грижите по кучето. Мъжът ми се сърди, че отдавам чак такова значение на кучето / в смисъл да не искам да го оставя навън при тези температури/.  Sad Прекалено ли съм откачена?
Хич не си откачена  Hug И аз не бих си оставила кучето навън в това време.
А няма ли вариант да я приберат поне вътре - в коридор, или в някоя пристройка към къщата?

Ние (с Мила  Grinning) ходихме на голяма екскурзия до 7-те рилски езера. Много учудено гледаше езерата, до сега не беше виждала чак толкова много вода  hahaha
Виж целия пост
# 50
utro77 Юлиян има хотел за кучета в Тошево, не съм го ползвала но е вариант. От клиниката на Стойнов ни свързаха с него.

Не искам да я давам на хотел. Стресиращо е.

Utro, няма ли кой да идва до вас да я храни и извежда докато ви няма?

Не мисля, че е добра идея куче да седи само в апартамент с дни.  Rolling EyesА и няма кой да идва да я разхожда. Все пак е едро куче /голдън ретривър/ и не всеки може да се справи.

А няма ли вариант да я приберат поне вътре - в коридор, или в някоя пристройка към къщата?

Едва ли ще се навият...  Sad
Виж целия пост
# 51
Ами вземете я с вас.
Виж целия пост
# 52
Най-вероятно там, където ще ходят на почивка не приемат кучета.
Виж целия пост
# 53
Утро,питай в хотела дали може да я вземете с вас. И ние ще сме с кучето тези празници, няма кой да я гляда и за щастие в хотела пускат куче. За двор аз не съм ОК, но няма да е много студено тези дни и ако не вали може да спи навън, но няма ли да напира да влезе при хората ?
Виж целия пост
# 54
Ние навсякъде ходим с нея. Търсим място, където кучетата са приети. Или и тя или мерси. Вече на достатъчно много места допускат кучета.
Виж целия пост
# 55
Не можем да я вземем в случая. Още един човек ще пътува с нас и няма място в колата.
На двора е свикнала тя да спи при свекърите лятото. Не напира да влиза изобщо при тях, защото никога не са я вкарвали вътре. Ниските температури ме притесняват. Е, няма да е зима, но нашТа Бела е свикнала да спи на дивана.  Crazy Crazy

Ей сега говорихме и казаха, че ако било мн студено ще я пуснат вътре да спи в антрето.  Peace
Виж целия пост
# 56
Супер Simple Smile
Виж целия пост
# 57
utro77 въобще не си откачена.  bouquet Мисля, че всеки от нас, който си гледа кучето в апартамент ще има същите притеснения за зверчето си. А пък моя никога не е спал на вън и ако се наложи, дори не знам как ще го понесе. Т.е. спал е в градина, до краката ми, но само докато аз бях там, а и някак си не му беше спокоен съня, защото всеки звук го караше да се озърта наоколо.  Crazy
Alien1 кога се очакват бебешоците? Чакам с нетърпение да видя снимка.  Heart Eyes

Макс утре е на кастрация. Знам, че е рутинна операция, но все пак малко си ми е свито и притеснено. Както ще съм след нощна смяна и недоспала сигурно утре сутринта ще ме обземе паниката с всичка сила.  ooooh!
Виж целия пост
# 58
Ами към 27,28-ми съм й казала Grinning Чакаме, въпрос на дни е.
Виж целия пост
# 59
Хич не е откачено да се притесняваш да ти спи кучето на двора  Peace Страхотно е, че ще я пуснат вътре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия