За тези, които четат любовни романи №25

  • 118 417
  • 763
# 15
Благодаря за темата... bouquet
Прочетох Ангелска кръв и Архангелска усмивка харесаха ми...не бях чела досега за ангели и архангели....
Виж целия пост
# 16
Привет и от мен и благодарско за темата!  Днес се реших да с поръчам"Найтингейл Уей" и "Сърца за разбиване".И докато чакам започна Читанката отзад напред,да си припомня някоилюбими или да опитам да прочета други отхвърлени преди време.
Виж целия пост
# 17
Благодаря за новата тема  Hug bouquet

Скоро нищо хубаво не съм чела и засега съм в застой.  Peace
Виж целия пост
# 18
Благодарско за темата. Днес ще си довърша едно старо историческо и ще прочета Преди да затворя поредицата, макар че не съм с големи очаквания.
Виж целия пост
# 19
Пак на втора страница .. Бреееей много пишете Mr. Green Аз съм на вълна препрочитане .. Опитах да вляза в дата да видя има ли нещо ново, но нито ме пуска, нито ми приема заявката за нова парола .. Отказах се .. И те така ..
Виж целия пост
# 20
Благодаря за темата!
Продължавам с втора книга от Storm legacy, и двамата не знаят какво искат, но бива.
Виж целия пост
# 21
Пак на втора страница .. Бреееей много пишете Mr. Green Аз съм на вълна препрочитане .. Опитах да вляза в дата да видя има ли нещо ново, но нито ме пуска, нито ми приема заявката за нова парола .. Отказах се .. И те така ..
Става, ама малко е по-завъртяна процедурата. Регистрирах се наново - със същия ник и парола. Възстановяват и рейтинга отпреди- Ако трябва  - да обяснявам, четох инструкции във фейса, та стана  Mr. Green.
Виж целия пост
# 22
Яни шА имам ли време за тая мозъчна операция Mr. Green
Виж целия пост
# 23
Запис и благодаря за новата тема.  Peace

Тези дни приключих с "Тези плитки гробове" на Дженифър Донъли и мога за кажа, че много ми хареса. Имаше си всичко - заплетена мистерия, интрига и сладка любовна история.

Сега ми се чете нещо за спортисти, така че смятам да си харесам някоя книжка на  Jaci Burton. newsm78
Виж целия пост
# 24
Яни шА имам ли време за тая мозъчна операция Mr. Green
Дааа, щом аз се оправих  Mr. Green.
Просто се отива на "Създай нов акаунт", който ти отваря едно поле само с ?????????????   Най-отдолу слагаш отметка, че приемаш условията и ти отваря форма за регистрация. Попълваш си наново ника и паролата и останалите данни. След това на посочение имейл ти идва потвърждение и влизаш. Някои се оплакваха, че се бавел този потвърдителен имейл, ама аз го получих веднага след регистрацията.
Виж целия пост
# 25
На 20 септември излиза нова на Нора Робъртс от поредицата "В смъртта".



Лейтенант Ив Далас не вярва, че нещо може да я шокира. Докато не пристига на ужасяващото местопрестъпление в нюйоркски бар. Заведението се посещава предимно от корпоративни служители, които идват да разтоварят стреса на питие с колеги или приятели след работа. Но въпросната вечер се случва нещо необяснимо. Изведнъж всички стават нервни и агресивни, започват да се обиждат и нараняват взаимно. След четвърт час над осемдесет души – посетители и работещи в бара – са мъртви, а десетина са тежко ранени. Пристигналите на местопрестъплението полицаи и парамедици заварват кошмарна гледка от трупове с ужасни рани от самозащита и нападение. Оцелелите говорят за халюцинации като чудовища и рояци пчели, за внезапно главоболие и мощен прилив на страх, ярост и параноя.
Резултатите от лабораторните изследвания показват, че хората в бара са били изложени на непозната и много опасна комбинация от опиати, която се пренася по въздуха. Това изправя Ив пред отговорната задача да предотврати надвисналото зло, което може да доведе до масови безредици и смърт.
Виж целия пост
# 26
Чета това -  Lady Luck (Colorado Mountain, #3) http://www.goodreads.com/book/show/12958487-lady-luck До средата съм и засега се оказва най-слабата книга на авторката. Ще видя дали инатът ми ще ми помогне да я довърша или тя ще довърши мен.
Виж целия пост
# 27
Яни шА имам ли време за тая мозъчна операция Mr. Green
Дааа, щом аз се оправих  Mr. Green.
Просто се отива на "Създай нов акаунт", който ти отваря едно поле само с ?????????????   Най-отдолу слагаш отметка, че приемаш условията и ти отваря форма за регистрация. Попълваш си наново ника и паролата и останалите данни. След това на посочение имейл ти идва потвърждение и влизаш. Някои се оплакваха, че се бавел този потвърдителен имейл, ама аз го получих веднага след регистрацията.
Убуу утрИ ще видим кой кум, кой сват, кой на булката брат .. В този ред на мисли - да се е чуло нещо за я нощни ловци, я за войни на Посейдон или съм твърде нахална да питам?!
Виж целия пост
# 28
Ново - хич никакво, пълно мълчание от издателствата. Айде, Ибис пак пускат някоя и друга книга. Ама Тиара - ни вопъл, ни стон. Да не са фалирали?

П.П. Защо ми се струва, че май "Нощни ловци" ги спират за превод  newsm78
Виж целия пост
# 29
Тиара са пълен пас тази година, една книга издадоха от началото на годината. Жалко, харесвам им книгите, дано си стъпят на краката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия