За тези, които четат любовни романи №25

  • 118 416
  • 763
# 645
И в мобилизъм я има Womaniser.
Лично аз се учудих как можа Кейти Евънс да изкара толкова посредствена книга като Мр. Президент, другите й са все хубави.
Карлмайкъл абсолютно ме кефи, главната е малка на години и леко не му подхожда, но поне не беше тотална девственица фръцла.
Какво чакахме още освен Алита Роаминг и Инфиделити, Фивър на Карън Монинг, още една част на Президента.. Забравих вече. Втората на Hard rules май беше за февруари.
Виж целия пост
# 646
Май са тези  Thinking И Кралете на бърбъна 3, но тя май беше още далече.
Виж целия пост
# 647
Правилата са февруари, да. Чакам ги като топъл хляб направо Grinning
Алита малко влезе в крачка с четвъртата книга, дано финала е подобаващ.
Аз чакам и втората на The Breaking Point, но още не са дали дата... само година.
Виж целия пост
# 648
А коя е първата? Нищо не ми говори.
Виж целия пост
# 649
А коя е първата? Нищо не ми говори.

Honor - https://www.goodreads.com/book/show/26072600-honor
Виж целия пост
# 650
Оф, да, благодаря. Сетих се, че я бяхме обсъждали в темата.
Виж целия пост
# 651
Щеше да има и историята на Маркус и Дейзи от Рок чик, предистория. За Коледа сметка сякаш беше.
Виж целия пост
# 652
Началото на януари, мисля. И нея я чакам.
Виж целия пост
# 653
Днешната от календара. Simple Smile
Аз съм много благодарна за преводите защото не знам езици и така имам шанс да прочета нещо което иначе не бих могла.
Линковете за достъп до файла ще бъдат активни до : Петък 23.12.16.
Файл : Джийни Муун - Коледа в Ню Йорк 1. Тази Коледа.epub
Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=eea4cd954c
Виж целия пост
# 654
Много съм благодарна за редовните сводки от календара!
Виж целия пост
# 655
Така, свърших Женкарят и съм много доволна от историята на Кармайкъл и Ливи. Без много много драма се получи хубава и истинска книга  Heart Eyes
Мисля да си сваля английският  вариант на Жажда за скорост.
Виж целия пост
# 656
аз не можах да издържа и вече я свалих Жаждата , че и съм напред доста
 Laughing
Виж целия пост
# 657
Здравейте момичета,
отдавна не съм писала , но сега ми дойде музата Simple Smile

Захванала съм една авторка с едни билионери и някои книги направо ме побъркват от смях , от яд , от всичко Simple Smile Включително в едната https://www.goodreads.com/book/show/27833178-the-billionaire-s-favorite-mistake, прочетох най - смешния секс досега. Mr. Green ooooh! А съм изчела достааааааааааааааа в тази категория. Та не се стърпях и дойдох да ви го опиша Simple Smile
Скрит текст:
Голям смях ви казвам, голям!  Joy  Главната е дъщеря на нещо като Хю Хефнър и индийска порноактриса(починала). Абе зачената без любов, отгледана без любов и т.н. Сватбена агентка е, носи някакви големи очила, че е почти сляпа без тях девствена е. Много се е влюбила в един от бивщите си съквартиранти, обаче той не я забелязвал, защото си имал и годеница. Така зарязали са го, измамили го , ала - бала ........ да пристъпим към същественото: На партито на една от другите книги, Гриър е решена да се обясни в любов на Ашър. Облечена , стъкмена , всичко е топ , махнала очилата и затова една нейна приятелка буквално трябваше да я заведе до него. Той пиян като талпа, вижда я и я замъква в храстите на имението, тя през цялото време се опита да говори с него обаче той я почва. Слюнчи я , хапе я един път и тя докато се усети са на една пейка, той и свали гащите и бум- тряс два пъти, свърши и тръгна да се опакова hahaha hahaha hahaha Тя шокирана до небесата, че така ще си запомни първия път, взима му кърпичката да се почисти и става един бой , който е описан в предна книга. След всичко това ще си кажете накъде повече?!...... Има още......бум....... тя е бременна! С два пъти влез -излез на кьоркютук пиян мъж! Shocked  Mr. Green На другия ден , той не помни нищо, тя го намразва и игнорира 3 месеца пък той идея си няма какво е станало. Среща я в имението на баща й вижда , че е бременна и пита дали е от него и леле, как го насоли, не е истина. После се почнаха едни гонки, едно чудо, пълна олелия.   ooooh! Та това всичкото е само началото Simple Smile  


Сега съм на следващата от тази поредица https://www.goodreads.com/book/show/27833189-billionaire-on-the-loose и тук очаквам екшън
Скрит текст:
има маниаци, има принцове, които не искат да са принцове. Почват схеми, за избавление от трона , той трябва да се ожени за Американка, но той няма да й каже каква е крайната цел. Започва да съставя план как да я прилъже. Тя трябва да се избави от един психопат, с който играят видео игри и , който заплашва да се самоубива ако тя не е по цял ден на компа. Тя постоянно споменава за някакъв от една конвенция, с който е правила секс веднъж и имал ужасна устна хигиена, строшени зъби, а-у. Та ме съмнява накрая психопата да не се окаже този. И това са първите 50 - 60 страници Hug


Като цяло авторката започва много интересно, има голямо шоу в началото , но някъде по пътя нещата, в някой книги замират и финала не е толкова взривоопасен, както очакваш като започнеш да четеш Simple Smile Но с всяка книга си личи , че се развива мало по - малко. Но задържа вниманието, определено Simple Smile
Виж целия пост
# 658
Ето днешната от календара. Simple Smile
Линковете за достъп до файла ще бъдат активни до : Събота 24.12.16.
Файл : Кристин Уайдън - Един сезон в Лондон.epub
Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=ad9c1c9edf
От кратките е но ми се струва голям бонбон.  Grinning
Виж целия пост
# 659
На мен пък Мр. Президент на Кейти Евънс много ми хареса и си чакам с нетърпение януари втората част да излезе. За пръв път чета нещо от авторката, но доста ми допадна как пише.  Wink

Сега чета поредицата "Тъмна дарба" на Александра Бракен и направо не мога да я оставя. Ако на някого му е харесала поредицата на Тахере Мафи - "Разбий ме", мисля че ще хареса и тази поредица. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия