За тези, които четат любовни романи №25

  • 118 417
  • 763
# 75
Прочетох "Четири нощи с херцога" (май е втора книга) на Елоиза Джеймс и не беше никак зле за исторически роман! Heart Eyes Доста нетрадиционна героиня, описваща себе си като трътлеста...и все пак героя се влюби  в нея! Peace

Набързо преминах и през още една книга, която обаче не ми допадна! "Прикачен" на Рейнбол Роуъл в която главния мъжки образ чете мейлите между две приятелки и се влюбва в една от тях без да я е виждал! Има забавни диалози между приятелките, финала е щастлив но не ми допадна развитието на историята и не ме грабна...минах доста набързо началото, средата и края! Whistling
Виж целия пост
# 76
Свърших Entrapment. Как пише тая жена, не се препоръчва да се четат така отделно. Краят ме уби, сега пак ще се чака до средата на януари. Давам й 5 звезди.

Ще споделиш ли, къде я има  bouquet

Аз съм на третата  "След" на Анна Тод и вече съм силно отегчена от 1000+ страници на караници и извинения, описани по един и същи начин.
Виж целия пост
# 77
hrisi04, благодаря ти, обаче тия книги в списанията обикновено са половината от историята. Ще ги търся на английски вероятно или ще чакам да ги издадат на бг. Много ми е дразнещо това с поредиците Close
Виж целия пост
# 78
Свърших Entrapment. Как пише тая жена, не се препоръчва да се четат така отделно. Краят ме уби, сега пак ще се чака до средата на януари. Давам й 5 звезди.

Ще споделиш ли, къде я има  bouquet

Аз съм на третата  "След" на Анна Тод и вече съм силно отегчена от 1000+ страници на караници и извинения, описани по един и същи начин.
Мисля, че я теглих от мобилизм, но не я откривам там. Дай емейл, ще ти я пратя при първа възможност.
Виж целия пост
# 79
Знаете ли коя ще е поредицата за Кенан на Лори Фостър?  newsm78
Виж целия пост
# 80
Знаете ли коя ще е поредицата за Кенан на Лори Фостър?  newsm78

Въпреки, че не чета много на английски се опитах с книгата за Кенан, интересно ми беше как ще се съберат с Ивет! Peace
Казва се "No Limits" а поредицата е Ultimate! Обаче от историята се сещам съвсем малко! Wink
Виж целия пост
# 81
Знаете ли коя ще е поредицата за Кенан на Лори Фостър?  newsm78

Въпреки, че не чета много на английски се опитах с книгата за Кенан, интересно ми беше как ще се съберат с Ивет! Peace
Казва се "No Limits" а поредицата е Ultimate! Обаче от историята се сещам съвсем малко! Wink
Пиши ако искаш кратко резюме(Рийз и другите мъжкари  Blush вписват ли се)

А иначе е много кофти като не четеш на англ.донякъде разбирам, на места не пфф ужасТ
Та да питам за последната книга на СЕФ някой чел ли я на англ. и за какво иде реч.
Виж целия пост
# 82
Дойде им времето и на Безсмъртните  Mr. Green https://www.goodreads.com/book/show/6388558-the-warlord-wants-forever Засега ми харесва. Ще има да чета до ноември  Joy
Виж целия пост
# 83
Та да питам за последната книга на СЕФ някой чел ли я на англ. и за какво иде реч.

Коя точно?
Виж целия пост
# 84
Та да питам за последната книга на СЕФ някой чел ли я на англ. и за какво иде реч.

Коя точно?
За Чикаго стар
Виж целия пост
# 85
     Най-накрая след дълго отлагане и успоредно с някоя и друга прочетох поредицата за момчетата на Кристина Лорен и не ми хареса ,за разлика от предната и поредица,сега започнах на Елоиза Джеимс ,,Четири нощи с херцога,, и ми е доста увлекателна макар и да няма хубави милионери за които  свикнах да чета напоследък.
Виж целия пост
# 86
В предишната тема коментирахте "Прелъстена", та да питам, само в книжен вариант ли я има? newsm78
Виж целия пост
# 87
Аз я четох в електронен на английски.
Виж целия пост
# 88
За момента - на български е само на хартия. Евентуално, ако някой сканира и пусне. На руски я търсих - няма.
Виж целия пост
# 89
Благодаря за отговорите ви, момичета! Ще го мисля, чете ми се нещо хубаво, а това след коментарите ви ме обнадежди. Голяма суша напоследък!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия