Къде да отседнем в Родопите и какво трябва да се види непременно - 6

  • 148 389
  • 836
# 120
Благодаря много за информацията на dream_555
и на DanielaPD. Юли месец резервирам няколко нощувки в хотел Орфей и ще се разходим на местата, които сте препоръчали.

Поздрави
Виж целия пост
# 121
Panayotu,  да  Hug,на два пъти я посетихме миналата година, много приятна пътека става и за съвсем малки деца. За тази година първа в списъка ми е  Струилица и затова събирам мнения за нея, тъй като сме и с малък четириног много ходещ звяр  Laughing и искам да съм подготвена  Peace
Виж целия пост
# 122
Момичета, знаете ли каква е закуската във вилите Малина?!
Виж целия пост
# 123
Момичета, знаете ли каква е закуската във вилите Малина?!
Ние ще бъдем там в края на другия месец. Обадете се и попитайте. Много са любезни и отзивчиви. Аз попитах, но съм забравила. Помня само, че ми казаха цените и ми се сториха съвсем нормални. Ние ще бъдем там 8-9 дена + закуска.
Виж целия пост
# 124
А можете ли да кажете хубави и традиционни заведения с родопско меню в Чепеларе?!
И има ли  голям хранителен магазин в Чепеларе?!
Виж целия пост
# 125
Някой дали е посещавал екопътека Храстево край Девин ? Сега прочетох за нея, не я бях чувала до сега.Пише, че е направена 2012г.Дали е поддържана самата пътека и изградената кула?
Виж целия пост
# 126
Здравейте,
До Смолянски езера как да отидем без лифта, а с кола примерно донякъде?!
Ще бъдем в Пампорово.
Виж целия пост
# 127
Здравейте,
До Смолянски езера как да отидем без лифта, а с кола примерно донякъде?!
Ще бъдем в Пампорово.
https://www.google.bg/maps/dir/%D0%9F%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%BE%D1 … 6335276,13z/data=!3m1!4b1!4m13!4m12!1m5!1m1!1s0x14ac5814e3baf27f:0xa00a014cd0f87e0!2m2!1d24.6953599!2d41.6567751!1m5!1m1!1s0x14ac5855403cdbaf:0xbef9eedf62d7645!2m2!1d24.6712471!2d41.6282316?hl=bg
Тръгвате по пътя за Смолян и преди града се отбивате за Езерово.Другия вариант е през Стойките но е по дълъг.Лифта Ви е по атрактивен и приятен вариант, освен ако не го съчетаете със Смолян за да си струва пътуването по завоите.
Виж целия пост
# 128
Можете ли да ми кажете горе долу цени в ресторанта на Снежанка Simple Smile
Виж целия пост
# 129
10 села в Родопите, които често са подминавани, а всъщност са приказка
Виж целия пост
# 130
This_season, питаш за ресторанта горе на Кулата ли? Не ядохме там, но имаше табла с меню- мусака, скара... 4-5-6 лв. Беше запушено и миризливо от скарата, малко по-добре беше в частта на сладкарницата. Заведенията на поляната предлагаха доста по-привлекателни готвени и домашни нещица  Peace
Виж целия пост
# 131
И аз не останах с добро впечатление от обстановката в ресторанта на кулата. Цените не ми се сториха фрапантни, но ако сте решили да отмаряте горе е по-добре сладкарницата.
Виж целия пост
# 132
Бихте ли ми казали местата за посещение около и в района на Главатарци/язовир Кърджали ?
Виж целия пост
# 133
Бихте ли ми казали местата за посещение около и в района на Главатарци/язовир Кърджали ?
Какво по точно искате да посетите?Музеи, скални светилища, водопади?И склонни ли сте да ходите пеш? Около язовир Кърджали има страшно много какво да се види. А също и на какво разстояние от Главатарци 2-3км. или до 20км да кажем.
Виж целия пост
# 134
Бихте ли ми казали местата за посещение около и в района на Главатарци/язовир Кърджали ?
Какво по точно искате да посетите?Музеи, скални светилища, водопади?И склонни ли сте да ходите пеш? Около язовир Кърджали има страшно много какво да се види. А също и на какво разстояние от Главатарци 2-3км. или до 20км да кажем.
Всичко ,което може да се посети...Приемете го буквално !! Любители сме на екопътеките,така че да...склонни сме да ходим пеш.Относно километрите можем да разширим и до 50 км,стига да си заслужава и да е място,което не сме посещавали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия