Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво да правя, ако бебето ми не иска или не може да суче правилно по време на кърмене?
Какви са обичайните количества за хранене на бебе на месец?
Какво може да се пие при първите признаци на настинка?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво да правя, ако бебето ми не иска или не може да суче правилно по време на кърмене?
Ако бебето ви има проблеми със засукването, можете да опитате да го храните с биберон-залъгалка, тъй като той е по-подобен на усещането за сучене. Освен това консултацията с консултант по кърмене може да бъде полезна, тъй като те могат да предложат различни техники и съвети за подобряване на процеса на сучене.
-
Какви са обичайните количества за хранене на бебе на месец?
-
Какво може да се пие при първите признаци на настинка?
-
Как да облекчим болката в гърлото и да предотвратим по-сериозно заболяване?
-
Защо бебето плюе и се мъчи по време на кърмене?
Предполагам, че е от капките или се лъжа? Спрях ги. Давам 1 х 5 капки Биогая. Какво да направя, за да подпомогна процеса на изхождане? Да ям нещо разхлабващо ли напр. сини сливи?

Използваш го вместо сухо мляко. Аз така оползотворих една отворена кутия
). Преди гърдите ми доста често "протичаха" - след баня, ако кърмя от едната, теква другата и т.н. Изцеждала съм по малко, най-вече на ръка, колкото да дам за 1-2 хранения, че ми бяха разранени зърната, вече не цедя. Сега забелязвям, че по-малко ми протичат гърдите. Това значи ли, че намалява кърмата и трябва да взема мерки, или просто са се регулиращи нещата с млеконадоя