Лунна диета

  • 98 762
  • 761
# 165
и аз издържах , нито ми е студено , нито ми се вие свят , нито пък съм и гладна  Party
Виж целия пост
# 166
Справих се  newsm44 дори все още не съм гладна.Решила съм да не се тегля сега, а да продължа да лунувам 1-2 месеца и тогава.Това лунуване ми харесва повече от детокса на пълнолуние и от режима на Дънов.Различни режими са, но все гладуване(това поне е един ден)
Виж целия пост
# 167
И аз се справих много съм щастлива че имам минус Simple Smile Обаче понеже ми е за първи път и не знам как да се захраня си направих салата и едно варено яйце и едно кубче обесолено сирене и преядох Simple Smile Вие как се захранвате след гладуване бихте ли споделили? Simple Smile
Виж целия пост
# 168
Аз се захранвам с плодови пюрета, един ден цял си хапвам това само.
Виж целия пост
# 169
Аз се захранвам с плодови пюрета, един ден цял си хапвам това само.
Благодаря Simple Smile Явно съм сгрешила но ми беше за първи път Simple Smile
Виж целия пост
# 170
Здравейте  Hug

Тази нощ започваме лунуването и утре целия ден не ядем, нали така?

20 януари 2017
00:14:41


Виж целия пост
# 171
Здравейте  Hug

Тази нощ започваме лунуването и утре целия ден не ядем, нали така?

20 януари 2017
00:14:41




Да Heart Eyes
Виж целия пост
# 172
Здравейте  Hug

Тази нощ започваме лунуването и утре целия ден не ядем, нали така?

20 януари 2017
00:14:41



И аз с вас  Peace

Да Heart Eyes
Виж целия пост
# 173
 wavey
Лунувам, но нямам време за писане /сесийно време е/.
Виж целия пост
# 174
Добро утро и успех на всички! Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 175
Добро утро. И аз съм тук, ще съм на вода само.  Peace Hug
Виж целия пост
# 176
Сутринта станах от сън, незнайно защо гладна и отворих хладилника и тъкмо да си взема мляко, се сетих в последния момент, че днес е лунуването Simple Smile

Сега съм на кафе, налях си и вода за днес и този път ще пия вода, защото с глада се справям (въпреки, че ми е трудно в края, признавам си), но с тая вода всеки път съм назад  Cry

Хайде, успех днес  Hug
Виж целия пост
# 177
Момичета, успех на всички Hug Аз днес ще пропусна, че и довечера, и утре вечер сме с гости и няма шанс да не ям нищо или да съм на нещо по-различно от общото Laughing
С много минуси да се похвалите утре Hug
Виж целия пост
# 178
офф оказа се ,че и аз и тази вечер и утре вечер съм на ресторанти и няма как да стискам ..  Flutter
Виж целия пост
# 179
от сутринта досега:

1 кафе
1 л.вода
300 мл фреш

 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия