Другото, за което се сещам е да питам дали има някаква група във фейсбук за бременни с термин 2017 и конкретно от Пловдив ? Аз не намирам никаква група, а ще е интересно да има. Ако искате мога и аз да направя.
Иначе не е лоша идеята
))
Моят термин е на 1 март 2017
Ще се радвам,ако споделите дали сте се насочили къде да родите, конкретни доктори и екипи,които ви следят и впечатленията ви от тях.. Дните си летят,а аз все още съм пред огромната дилема къде за Бога ще бъде най-добре за мен и юначето,което очакваме с нетърпение. Благодаря предварително! Пожелавам ви лека и безпроблемна бременност!
.Ние си направихме ФБ групичка и повече пишем там.Предимно с термин март-април сме като гледам.За тракия не видях,но все ще се появи някой от квартала ти
Препоръчани теми