Чудя се за някакъв интерактивен таблет, или изтриваща се дъска... 

Само нас няма да ни има там
което ме натъжава, но такива са правилата. Купила съм му от Лидл някакъв куб дето с магнитче се ловят фигурки. За в нас има от баба си една от пистите пак от Лидл и сме му взели пъзели, автовоз и др колички и книжки, някой вече му ги дадох и въобще не мисля за всичко да чакам 25-ти, че накрая някой неща няма и да ги погледне.

(освен 1-2 подаръка, които някой друг е взимал
), а и реално детето предпочита компанията на възрастен - да показва и да обяснява кое какво е пред таблет.
KameliyaKo, благодаря за идеята, и при нас магнитчетата за хладилник за интересни 
И сега се чудя къде по точно мога да набутам голяяяямааа елха
). Подредих пак, вчера реши да свали всички червени топки и да ги прибере (не знам къде) и сега елхата е постна.... Хаха, трябваше да я закова на тавана!
да отварям пакетите
и много ми подобрява настроението. Препоръчани теми