Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~Проекти,тв партньори~161

  • 38 949
  • 737
# 435
Привет следобедно! Hug Hug Hug





Виж целия пост
# 436
Следобеден привет и от мен  Hug
Днес много задачи - тръгна ми ей така понеделнишки и цялата седмица се очертава да бъде натоварена...
Скрит текст:
Вече 2 дни ходя за направление за ехо на сърцето. Записала съм си час преди месец и утре ако съм жива след обяд съм на преглед. В сряда ще пътувам сутринта за София...Може да не ходим на ясла - да си поиграем със моето слънчице. Довечера ще гледам Парченцата, но в четвъртък ще пропусна епизода на ВО....
Днес между другото посетих и НАП...А сега мисля да отида да купя една глава карфиол, че ми остана от маринатата да я оползотворя.....Дадох пълен отчет  Grinning

Злати нови снимки ли са пуснали или са зад кадър....Любопитна съм да видя какъв е проблема на дамата с червената рокля....Харун сигурно в миналото е пишкал на криво  Embarassed Grinning - така мисля, но ще видим дали е така.....

Лу - нали си почина мила...Действай сега да сложиш всичко в ред  Grinning

Боби бързо оздравяване  Praynig Пиши какво ти каза личната....Какво става с бабчето....



Сарп (Митат)

Гости сигурно днес е командировка - щеше да си носи отчетите на 17-ти.....




Виж целия пост
# 437
Цитат
Злати нови снимки ли са пуснали или са зад кадър....Любопитна съм да видя какъв е проблема на дамата с червената рокля....Харун сигурно в миналото е пишкал на криво  Embarassed Very Happy - така мисля, но ще видим дали е така.....
Ани Hug,зад кадър са снимките!Тази вечер сигурно ще разберем какво е замислила Селма! Peace
Скрит текст:
До сега правила ли си ехо?
Лу Hug,с децата е така! Laughing

Дано Боби Hugсе появи и пише какво стана! Peace

Друг билборд на Парампарча в Кан! Peace

Виж целия пост
# 438
Злати - да тази вечер ще видим какво е намислила дамата....
Скрит текст:
До сега не съм си правила ехо. Да си призная от петък ме сполетяват едни лоши мисли. Дано прегледа да ги опровергае. Така ми се е стегнала душата  ooooh! ooooh!



С тази снимка Хати ни пожелава хубав ден и седмица....

Herkese merhaba  size güzel bir gün ve güzel bir hafta dileğiyle 

***

Hello to everyone    we wish you a nice day and a nice week
Виж целия пост
# 439
Ани HugЗлати HugЛу Hugи всички,които ще минат по-късно Hug
                                                                                                               
Ани wavey
Скрит текст:
Отпусни си душата и не мисли лоши работи StopУтре ще видиш,че всичко ще е наред Peace
                                                                                                                           
Злати  waveyчета,че не си видяла озет на "Парчетата"
                                                                   
Има озет,но е на турски!Този път не са го превели Crossing Arms
                                                             
Скрит текст:
Özet 76. Bölüm: Asuman'ın talebi Dilara'yı çıldırtıyor
Polislerin ifade için götürdüğü Harun, kendisini ihbar edenin kimliğini öğrenir. Dilara’nın Harun’u affedebilmek için tek şartı vardır; Harun’un Maide Hanım’ı ihbar etmesi... Halası ve karısı arasında kalan Harun, Asuman’ın gösterdiği yakınlıktan da rahatsız olmaya başlamıştır. Harun ile Asuman arasındaki konuşmaya şahit olan Dilara çileden çıkar. 

Deniz'e büyük şok

Burhan Bey, oğlu Deniz’i geri kazanabilmek için Cansu’yla buluşur. Cansu’nun geçirdiği kaza ise sağlık durumunun ciddiyetini ortaya çıkarır. Burhan Bey’in pes etmeye niyeti yoktur. Deniz’i masumiyetine inandırır ama Deniz, babasıyla ilgili çok daha büyük bir gerçeği öğrenecektir…

 

Selma kimin tarafında?

Hazal şirkette çok büyük bir hata yapar. Hazal’ın peşine düşen Ozan, Hazal’ın şoke edici sırrını öğrenirken yanında Cihan da vardır. Günlerdir takip ettiği Cihan’ın karşısına çıkan Selma, ona işbirliği teklifinde bulunur. Cihan geçmişin intikamını almaya gelen bu kadından duyduklarına inanmak istemez ancak Selma’nın Harun ile de görüşmesi dengeleri değiştirir.
                                                                                                                                                                                                                                                                       
                                                                                                                                                                   
Момичета wavey wavey wavey
                                                                                             
Скрит текст:
Имам гнойна ангина!Даде ми 7 дена болнични!Изписа ми антибиотик и 3 други лекарства!
                                                                                                                                                               
Опитах се да видя бабчето,но не можах Crossing Arms
Пред отделението има полицай и освен това зетя и 2-та и внука,като чуха,че сме пътували заедно се държаха много враждебно!Обвиняват всички,че не сме видели,че я няма в автобуса....А само да чуете за шофьора какви ги приказват ooooh!
За мен най-виновна е жената,която е от нейното село и е поела ангажимент пред дъщеря и,че ще наглежда майка и Naughty
                                                                                                                                         
Шофьора на всяка спирка питаше "Всички ли са в автобуса" и всички викаме"ДАААААА"! И тая заспалка и тя без да се увери,че бабчето е на задната седалка и тя вика"ДААА"
И,което ме ядоса още вечерта на инцидента е,че,когато дойде линейката,тази жена не се качи да придружи жената до болницата и отказа тя да се обади на дъщеря и да и каже какво се е случило Crossing Arms
Каквото и да говорим всичко ще го отнесе шофьора ooooh!
Най-вероятно ще го съдят и семейството и държавата ooooh!
                                                                                                                           
                                 
Цитат
"Avşar Film" опубликовал специальный фрагмент к фильму "Второй шанс".

В сеть выложили специальный фрагмент из фильма "Второй шанс" с Озджаном Денизом и Нургюль Йешилчай в главных ролях.

Фильм выйдет в прокат 18 ноября этого года.

Напомню Вам сюжет:

В один день пересеклись пути двух диаметрально противоположных друг другу людей: красивой учительницы по математике - Ясемин и владельца ресторана - харизматичного гурмана Джемаля.

Джемаль - необъятный человек, экстраверт; беззаботный мужчина, который старается спастись от прошлого.
Ясемин - женщина, которая так же старается залечить раны прошлого. Замкнутая, робкая, на все смотрит с точки зрения математики.

Двое, которые в нормальной жизни и не взглянули бы друг на друга, начинают свое знакомство с ссоры, которая позже превращается в любовь. Их общая черта - это то, что они нуждаются во втором шансе. После того, как мы заглянем внутрь каждого из них, мы увидим, что это будет нелегкая любовь.

Источник:GECCE
                                                                                                                                         
Виж целия пост
# 440
Боби  Hug
Скрит текст:
Добре, че са ти дали 7 дни болнични, че с твоята работа няма как да си починеш. Но не разчитай само на лекарствата. Помогни си с бабешки илачи - сода бикарбонат и нишадър. Нишадъра е най-добър, но е много гаден. Ако има кой да ти впръсне на сливиците с фунийка от хартия ще се скъсаш да кашляш, но гнойта ще изчезне за нула време. Ако няма кой - сама с пръст топиш в нишадъра и мажеш сливиците. Ако и това не можеш разтваряш в малко вода и правиш гаргара. Същото се прави и със содата. След това поне половин час не трябва да пиеш вода и да се храниш, за да си свършат действието. Едно лято направих гнойна ангина и шашнах доктора...Една колежка ми пръсна в гърлото нишадър...и на петия сливиците ми бяха чисти...а трябваше след като оздравея да ги оперират...Доктора помисли, че ми е изписал много добри инжекции....
За бабчето - права си. Най-виновна е приятелката й....Но ще го отнесе шофьора. На приятелката ще й остане само на съвестта, което никак не е малко според мен....
Мерси за инфото за филма на Ози. Мамашите ще го преведат при първа възможност, та ще има къде да го гледаме на разбираем език...


Виж целия пост
# 441
Здравейте Слънчица, приятна вечер.

Моля ви, не искам да чета за болести. всичко ще се оправи.
Живейте само с  позитивна енергия. Нормално е човек понякога да се почувства неразположен.
Важното условие е: майката му е първо спокойствието. Това е първото. Всички болести идват от  заболяването на душата, на духът, на чувствата.
И друго - не викайте  дявола при нас. Спокойно....спокойно.......  и  после всичко си идва на местото.
Най-лошото лечение е:  паниката, страха и нервите. От тези  3  състояния да  бягаме далече.

Боби,
скъпа,  ти преживя много с  този инцидент и това неминуемо ще рефлектира върху  нервната ти система, а от там и може да има заболяване на  физическото ти тяло.  Но в никакъв  случай не изпадай  в  паника, още  по-малкото  в  депресия. Паниката и депресията са най-лошият  учител.  Пиши сега как си???
Запомнете - първо се разболява психическото ти тяло и от там  рефлектира във физическото. Това не бива да се допуска.
В нормалните  държави  хората си имат  психо-аналитици....те ръководят  психиката и енергията на хората. У нас такова нещо няма, за това трябва ние самите да си  помогнем и после да ни  помогне и  Бог.  Създайте си в себе си  ФИЛОСОФИЯ НА ОЦЕЛЯВАНЕТО.
Не си мислете за лоши диагнози, които още не знаете. Това не е полезно, а е вредно. "Аз съм болна от....." Това изречение въобще не си го  помисляйте. Когато имате установена диагноза, това е друг  въпрос, ама и тогава ви трябва най-вече спокойствие. С нерви нищо не се прави, нищо не се лекува, нищо не се постига.
Много ви моля, командвайте си  мислите, командвайте ги, за да се справите по най-лесния  начин.
Антибиотиците не са най-доброто лечение.
Ани, сега времето е променливо. Студено, ветровито. Пази се от простинка, защото една малка простинка  те сваля на легло. Аз си обличам по-топли дрехи и така съм си добре.  Не мога да ходя  с  къси  ръкави или копринени блузки като младите момичета. Съобразявам се с  всичко.

Мили  момичета,

Скрит текст:
всички  бяхме потресени от този случай в автобуса с бабата, който Боби ни разказа. Всички пишем, защото е ненормално да се случи така. Ани, и аз си мисля също като теб - на това арматурно табло на автобуса не е ли имало един  светодиод, който да свети червено, ако има отворена врата?  Нали това е автобус, вози хора, а не  камъни. Ами пък си мисля - бабата не е ли могла да реагира в мига, когато шофьора е заклещил краката й отвън? Не е ли могла да крещи, да вика колкото й глас  държи в  момента на затварянето, та шофьора да я чуе?  Той е бил до нея, когато е затварял  вратата.....Лоша работа.Много грешки  на  много хора и ....това е то...друго  няма.
Виж целия пост
# 442
Ани Hug
Скрит текст:
Аз съм си правила още преди 10г.,когато започнаха проблемите с кръвното! Peace Имаш ли някакви симптоми за да се притесняваш или просто реши да си направиш!

Боби Hug,благодаря за озета,имах предвид-преведен на руски ез.! Peace
Скрит текст:
Бързо оздравяване! Hug HugСеди на топличко в къщи и се лекувай! Peace
Жалко за бабето и шофьора,а за др. жена от селото-нямам думи! ooooh!

Сиси Hug



Виж целия пост
# 443
Боби, Слънце, видях, че си писала. Благодаря ти.   Ще ти мине ангината.

Помагай си със чайове, с билки. Както казва Ани, нишадърът много помага. Дано имаш някой около теб да направи от хартия една малка  фуния, да сложи  малко нишадър да си отвориш  устата и да ти  духне нишадъра  точно върху  сливиците.

Друго - ще си купиш пресен йод от аптеката. Ще вземеш една по-дълга клечка - може от  захарен памук. Ще навиеш  на  края на клечката малко чиста, медицинска марля - колкото да увиеш края на клечката. После ще потопиш клечката с марлята в  шишето с  йода. Ще си отвориш  устата и някой, който е около теб да  ти  намаже
побелелите  сливици - налепите да ти ги  намаже  с  йода.  Това ако го направиш няколко пъти за 3-4 дни ще си напълно излекувана.

Чайовете не се гълтат. С тях се прави  гаргара и жабурене.

Гаргара със сода  бикарбонат - много помага - чисти налепите по гърлото ти  и  освобождава сливиците от тях.

Гаргара с  лайка - много добро - изключително.

Ами смрадликата - изключителен антибиотик от  природата - естествен.  Непременно да ти купят  смрадлика.
Сваряваш 2 супени лъжици смрадлика в 150 гр. вода, оставяш я да изстине и започваш да се  жабурчиш.  Изплюваш и после пак.
Няма да го  гълташ.  Много, ама много помага.

Антибиотика ще ти  помогне, ама пък на друго ще ти навреди. Ама като си го  купила - пий го.

Прости ми, много  ти написах, ама нали знаеш - голямо семейство имам и е нормално и ние да боледуваме.

Най-важното е да си спокойна - всичко ще се оправи.......Да не ти пука....тъкмо пък и малко ще си полежиш и ще се поглезеш.
Имаш нужда от  почивка. Богородица е казала, че ти дава почивка.  За  добро е.  Споко....
Целувки.  Пиши пак, информирай ни. Ако нещо не си разбрала, аз съм тук.  Чакам.

Виж целия пост
# 444
Ани Hug
Скрит текст:
мерси за съвета с нишъдъра Hug
Майка има и ще го направим  Peace
А аз утре ще ти стискам палци за твоя преглед, и всичко ще бъде наред Peace
                                                                                                                                                       
Сиси Hug
                                                                                                                                   
Скрит текст:
наистина тази случка ме разтърси,но било писано да стана свидетел и на това ooooh!Много ми е жал за бабчето,макар,че се запознахме за един ден!Господ да и помага Praynig
Благодаря,че ми даваш кураж,благодаря и за съвета с йод Hug
                                                                                                                               
Злати Hug
                                                                                                                                             
Скрит текст:
И аз съм решила да си почина хубаво,на топло в леглото Grinning
                                             
Момичета wavey wavey waveyозета на руски;
                                                                 
Цитат
Предложение Асуман взбесит Дилару
Харун, которого полицейские забрали для показаний, узнает кто донес на него. У Дилары есть одно-единственное условие, чтобы простить Харуна: Харун должен сдать Маиде-ханым... Харун остался между своей тетей и женой, также его начало беспокоить поведение Асуман. Став свидетельницей разговора между Асуман и Харуном, Дилара просто взбесится.
Большой шок для Дениза
Бурхан бей встречается с Джансу, чтобы помириться со своим сыном Денизом. Несчастный случай произошедший с Джансу выявляет всю серьезность ее болезни. У Бурхан бея нет намерений сдаваться. Он убеждает сына в своей невиновности, но Дениз узнает касаемо отца еще большую правду...
На чьей стороне Сельма?
Хазал совершит большую ошибку в компании. Озан выясняет про Хазал, и когда он узнает ее шокирующую тайну рядом с ним находится и Джихан. Сельма, которая на протяжении стольких дней следила за Джиханом, появляется перед ним и предлагает ему сотрудничество. Джихан не захочет верить словам женщины, которая пришла мстить за прошлое, но встреча Сельмы и Харуна изменит ситуацию.
                       
Виж целия пост
# 445
Ани Hug
Скрит текст:
Аз съм си правила още преди 10г.,когато започнаха проблемите с кръвното! Peace Имаш ли някакви симптоми за да се притесняваш или просто реши да си направиш!

Боби Hug,благодаря за озета,имах предвид-преведен на руски ез.! Peace
Скрит текст:
Бързо оздравяване! Hug HugСеди на топличко в къщи и се лекувай! Peace
Жалко за бабето и шофьора,а за др. жена от селото-нямам думи! ooooh!

Сиси Hug






Златинченце, Златенце,...
..  здравей......  Благодаря за поздрава. Все чакам Джихан да се обръсне....аман вече от  бради....  Всички са с  бради.
Слънце, аз мисля тази вечер да не пиша в  темата за  76-ти епизод. Нали ме виждаш как си измислям сценария.  Ще гледам, ще слушам, ще се мъча да го разбирам до колкото схващам.
Тази вечер  ще се появи  новата хубавица. И тя ще ги измисли  някакви.....ще я разберем. Да не каже, че Харун и заразно болен???  Ето, пак си измислям.....
Виж целия пост
# 446
Сиси какви са тези нравоучения...
Скрит текст:
Не ти се четяло за болести...ами не чети. Ние тук си споделяме болежките и винаги ни действа успокояващо, защото си даваме кураж една на друга...А и аз на кого да кажа, ако не на вас...Вече нямам и коте....
За бабчето и преживяванията на всички които са били в автобуса не ми се мисли  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! А шофьора затваря багажното отделение от мястото на водача. Може да го затвори и от долу ръчно, но...така е рекла съдбата....
Злати
Скрит текст:
Не съм решила сама да си направя ехото. Нали ходих на профилактичен преглед при кардиоложка. И от проблемите, които й разказах, тя реши да ме прати на това изследване. Може би е рутинно това изследване за хората на моята възраст. Не знам....



Всеки понеделник от 20.00 часа по Star tv

Може да  гледате сериала онлайн тук:  

Виж целия пост
# 447
Здравейте момичета
тази вечер сте на кино....затова набързо...
Ани, не се притеснявай....
Скрит текст:
това си е рутинен преглед, но не винаги го правят....пестят средства Peace
Боби
Скрит текст:
бързо да оздравяваш....имало да става....макар, че  все още не мога да си обясня как се озовала бабката в багажното отделение newsm78
Злати,Лу,Сиси Hug Hug Hug
Очаквам с нетърпение филма на Ози  и Нюргул...дай боже мамашите да го преведат Peace
Приятно гледане на Парченцата Party
Виж целия пост
# 448
                                Момичета,  озета

                                    ПРЕДЛОЖЕНИЕТО НА АСУ ВБЕСЯВА  ДИЛАРА
                      Харун, който полицайте арестуваха  разбра кой е  писал  молбата  срещу  него.
                      Дилара има само едно, единствено условие, за да прости на Харун: Харун трябва да предаде  Майде.....
                      Харун  остава  между  своята леля и жена си, а започва да се притеснява и за поведението на  Асу.
                     Ставайки  свидетелка на разговора  между Асу и  Харун,  Дилара просто  побесня.


                                                ГОЛЯМ  ШОК  ЗА  ДЕНИЗ

                       Бурхан се среща  с  Джансу, за да се  помири със сина си.
                       Нещастен  случай, който  се случи с Джансу  е  проявление  на  цялата сериозност на нейното заболяване.
                      Бурхан няма намерение да се предава.  
                      Той убеждава сина си в своята невинност, но  Дениз  разбира  по отношение на   баща му  една  голяма истина.


                                 НА КОЯ СТРАНА Е  СЕЛМА ?
                      
                Хазал направи  голяма  грешка в  компанията.  
                Озан установява истината за  Хазал и когато той разбра  шокиращата тайна, заедно при тях е и Джихан.
        
                                Селма, която  много дни  следи  Джихан, се явява пред  него и му  предлага  сътрудничеството си Джихан не иска да повярва в думите  на тази
                жена, която е дошла  да си отмъщава  за миналото, но срещата на Селма с Харун променя         всичко
Виж целия пост
# 449
Сиси какви са тези нравоучения...
Скрит текст:
Не ти се четяло за болести...ами не чети. Ние тук си споделяме болежките и винаги ни действа успокояващо, защото си даваме кураж една на друга...А и аз на кого да кажа, ако не на вас...Вече нямам и коте....
За бабчето и преживяванията на всички които са били в автобуса не ми се мисли  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! А шофьора затваря багажното отделение от мястото на водача. Може да го затвори и от долу ръчно, но...така е рекла съдбата....
Злати
Скрит текст:
Не съм решила сама да си направя ехото. Нали ходих на профилактичен преглед при кардиоложка. И от проблемите, които й разказах, тя реши да ме прати на това изследване. Може би е рутинно това изследване за хората на моята възраст. Не знам....



Всеки понеделник от 20.00 часа по Star tv

Може да  гледате сериала онлайн тук: 



Слънце, любима Ани,
как да не ми се чете?  Въобще не съм искала това да пиша. Исках да пиша, че всички да сме здрави и да не пишем за болести.  Да си пишем само хубави неща,  нищо  друго.
Ама, моля те, прости ми.  Знаеш, че съм  сговорно  човече. Аз нали и рецепти написах на Боби.
Извинявам се и на другите момичета, ако така са изтълкували изречението ми.  Ще внимавам какво пиша
Приятно гледане на 76-та серия на Парчетата.
Хиляди мили привети и целувки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия