Топла есен вън е вече,ето го и първото ритниче на МАРТенското ни човече!-тема4

  • 41 443
  • 749
# 210
„Бебемания”. Събитието ще се проведе в Интер Експо Център - зали 3 и 4 /централен вход /,  21 - 23 октомври 2016 г. от 10.00 до 18.00 часа.
Да не би да казвате за това събитие ,защото така или иначе аз ще съм там bouquet
Виж целия пост
# 211
Момичета,минах на прегледа.Нашето човече май е много танцувално и изобщо нищо не може да се види.😃Много мърдало каза док.Трябвало да застане по определен начи,а то се движи постоянно.Гледа го отвсякъде,но ми каза,че ще ме излъже и просто наистина не се вижда,а е и още малко.Тя е голям спец,а апаратурата й е много добра,така че й вярвам.Явно ще чакаме още малко,ако изобщо благоволи да застане като хората.
За срещата-аз скоро се местя от София и няма да живея вече тук(за което съм особено шастлива) и не мога да ви кажа кога ше идвам пак.
По молове и аз не си падам.😊
Виж целия пост
# 212
Kalfova, аз съм съгласна за Мол София, аз живея до него. Трудно бих стигнала до Експото сама честно казано.

Като гледам май никой друг не се присъединява към среща в мола освен нас двете Simple Smile всичко живо иска да ходи да пазарува, срещата остава малко между другото така и така съм там. Така че ако искаш може с теб да се видим.

Писах ти на лично
Виж целия пост
# 213
Аз също живея до Мола на Стамболийски, така че ме бройте и мен ако е в удобно време. За Бебемания все още не правя планове, но ако ходя мога да кача някоя дама да си правим компания и да укротява децата на задните седалки  Crazy
Виж целия пост
# 214
Така, понеже пак се подхвана темата за ФБ, има обновена информация в началото на първия пост в темата, копирам го:
За добавяне във Фейсбук групата, изпратете ЛС на myrcheta, didka_midka или сребърна лисичка
съдържащо имейл с който сте се регистрирали във ФБ. След това ще получите линк на този имейл.
Следвайки линка ще получите достъп до групата “Мартенчета 2017”.
Моля, проверявайте си пощата, а не профила във ФБ, също и папка СПАМ!
Виж целия пост
# 215
Аз също живея до Мола на Стамболийски, така че ме бройте и мен ако е в удобно време. За Бебемания все още не правя планове, но ако ходя мога да кача някоя дама да си правим компания и да укротява децата на задните седалки  Crazy


Значи сме в един квартал с теб, може да се разходим в парка Възраждане Hug Мами, които живеят наблизо да се включват смело. Колкото за Бебемания, може да се разберем заедно да отидем, аз също съм с кола, просто не се сещам къде точно се намира
Виж целия пост
# 216
Аз също живея до Мола на Стамболийски, така че ме бройте и мен ако е в удобно време. За Бебемания все още не правя планове, но ако ходя мога да кача някоя дама да си правим компания и да укротява децата на задните седалки  Crazy


Значи сме в един квартал с теб, може да се разходим в парка Възраждане Hug Мами, които живеят наблизо да се включват смело. Колкото за Бебемания, може да се разберем заедно да отидем, аз също съм с кола, просто не се сещам къде точно се намира
Метро на цариградско шосе, срещу него, в посока център.
Виж целия пост
# 217
Да се запиша преди да сте изписали темата Simple Smile

Днес бях на преглед при ужасната бабичка, която ми води ЖК - повече никога цитонамазка при нея! Душевна травма ми докара, как не изкървях не знам. В живота си не бяха ми заклинвали такъв уред за изтезания по меките части с такова ожесточение.  #2gunfire  Още се отърсвам от шока с шоколадено мляко и тиха музичка за нерви  Laughing
Малкия мъж е добре, в норма си расте, доколкото може да се види с допотопния ехограф.  Но пък аз имам контракции. Изписаха ми магнерич и го почнах от днеска. Но не виждам някакъв бърз ефект - корема цял ден си ми е на топка  Tired
Онзи ден пък ми изписаха желязо и въобще -  уж всичко ми е наред и ми е в норма, а  пия всичко на всичко 7 различни хапчета и химии.  Simple Smile

Ако има още незаписали се във фб групата - пишете ми на лично Peace
Виж целия пост
# 218
И на мен ми казаха първо в 12 г.с ,че е момиче.После в 13г.с друг лекар също каза ,че е девойка.И миналата седмица, вече в 16 седмица потвърдиха.
Момичета,не се страхувайте от раждането.Това са най-сладките моменти и сме благословени ,че може да ги изпитаме.Вярно,боли си ,но всичко минава и се забравя.Аз първото си момиче родих преди 5 години/секцио/.Да ви кажа влязох с усмивка в операционата.Бях със спиналана упойка.За 15 мин. я извадиха и няма да забравя никога като изплака.Не тя не изплака ами направо изпищя.Много сладка ,бяла дунда Simple Smile Е верно след това два ,три дена си ме боля,но на изписването само казах на акушерките''пак ще дойда ,чакайте ме''.Просто бях сигурна ,че  искам отново всичко да изживея Heart Eyes
Виж целия пост
# 219
Като гледам на някои никовете с годината на раждане стигам до заклюяение,че аз съм най-малката  Embarassed hahaha hahaha hahaha

Нее, аз съм... 21г.
Виж целия пост
# 220
Като гледам на някои никовете с годината на раждане стигам до заклюяение,че аз съм най-малката  Embarassed hahaha hahaha hahaha
А аз най- дъртата....хахаха
Ааа, моля, моля, мисля по дъртост да водя аз  Grinning

А за Бебемания, мисля, да ходя, та ако се съберем групичка, ще е по-весело Hug

На мен в 17 г.с. вчера ми потвърдиха пола - момиче, за което съм много щастлива. Дъщеря ми днес е писала в училище писмо до неродената си сестричка, много мило, просълзих се. Писала, че и е купила рокличка и много я обича и я чака, за да я гушне Simple Smile

И аз се чудя защо някои лекари не смеят да кажат пола, на ехографа на моята лекарка съвсем ясно се виждаше, макар че бебка мърдаше постоянно и прегледа продължи 50 минути, докато огледаме всички части на плода. Имах и постоянни контракции, които не усещам иначе, но на ехографа се виждаха как притискт бебка до стената на матката. Наложе се да пия 2 но-шпа, докато ме преглеждаше. Само се представям тези контракции, които ги усещам осезателно, какво правят на малкото човече... Crazy
Имам си и ехографска снимка на беба как си смуче палеца, доста се мъчи, докато си го набута в устата, много беше сладка Grinning

За съжаление плацентата ми била закачена много ниско, до отвора, та сега треперя дали ще се вдигне. Лекарката каза, че в повечето случаи се вдига, но аз трябва много да се пазя, да не се преуморявам, да не вдигам тежко...което с три деца е почти неосъществимо. То е едно целодневно търчане воденне и взимане от занимания, шофиране в ужасния ни задръстен град с всакякви малоумни шофьори, та хич не знам как ще изпълня лекарската препоръка...Дано всичко да е наред се моля
Виж целия пост
# 221
mama_galka  ти си майка level expert  Simple Smile шегата настрани, дано имаш повече възможности за почивка! Но пък ако си в движение малкото човече ще се адаптира от рано към всякакви шумове и ситуации Simple Smile Стискам палци.
Виж целия пост
# 222
Аз също живея до Мола на Стамболийски, така че ме бройте и мен ако е в удобно време. За Бебемания все още не правя планове, но ако ходя мога да кача някоя дама да си правим компания и да укротява децата на задните седалки  Crazy


Значи сме в един квартал с теб, може да се разходим в парка Възраждане Hug Мами, които живеят наблизо да се включват смело. Колкото за Бебемания, може да се разберем заедно да отидем, аз също съм с кола, просто не се сещам къде точно се намира
Да си призная не го харесвам този парк, много ми е гол от към дървета все още и въздухът е мръсен заради булевардите- почивните дни когато е по-спокоен трафика става. Малките харесват фонтанчето там . Ние живеем до градинката на Света Троица и там се разхождаме през седмицата, а Западен Парк си е любимо и красиво място сред дивата природа в София. Ако искаш пиши ми на лични.

Виж целия пост
# 223
Мами,
Някоя от вас правила ли е фм и има ли отзиви за д- р Гергана Атанасова, от Марковс
Виж целия пост
# 224
Хайде малко розов цвят и от мен, и аз съм с девойка!
За среща в мола ме бройте и мен, близо до него живея.
За експото също ще дойда, ако организираме.. Иначе щях да пропусна събитието..  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия