Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) Тема 17

  • 34 732
  • 725
# 255
Хахаха аз ги изпъвам на простора да не се мачкат ... вчера гледах за нови завеси и основното ми изискване беше да не се мачкат.
Иначе чаршафи и кърпи, не гладя за да не са смачкани, даже не се старая, но гладенето е вид стерилизация и се налага, ако не искам и ММ да лепне гадините.
Виж целия пост
# 256
Поли, по-добре съм днес, но яко ме гони параноята в това подтискане на имунитета Confused
Захванали сте темата за едно от най-любимите ми занимания Sick И аз все гледам да мина с дрени без гладене, но за съжаление няма как. Особено като само изкуственяците търпят липсата на такова. Чаршафи, бельо нямам нерви да гладя.
Кристи, да се похваля Blush
Скрит текст:
Днес се престраших най-после да се боцна отзад. Вчера не посмях и отидох да ми я бият, колкото да видя конкретното място. Чак ме е яд, че толкова време съм се мъчела в крака. По-досадно беше само изтегляне на течността и ако се наложи още ще си ходя при акушерките, че не ми стиска точно за това. Да беше Б12 ми е все тая.
Виж целия пост
# 257
Бравооооооо, Блинг!
Виж целия пост
# 258
Мерси за отговорите, момичета! Вчера, 11 ден от МЦ, бях на канго джъмпс за пръв път и много се натоварих. 2 часа след тренировката краката ми още трепереха Simple Smile. Днес сутринта БТ 37, а е рано. О ми е на 13, 14 или 15ти ден. Та затова се зачудих...
Дните след О са ми винаги 13, така че като ми дойде ще разбера дали О е била вчера. Дано не, че ще сме изпуснали момента, а влях интралипид и ще е било напразно, хихихихи.
Виж целия пост
# 259
Свързах се с доц. Русев за изследванията:
НК клетките ми са в норма.
ембриотоксини- имам и ще правя вливки преди трансфер на 5гр. Имуноглоболин.
Може ли някой да сподели за процедурата, цената и др.
Мерси.
Виж целия пост
# 260
Кристи, гледам още си на линия 2в1  Hug

Аз гладя само това което се налага  Laughing за дезинфекция имам сушилня  Sunglasses не смятам да гладя и бебешките дрехи, освен ако не е наложително  Mr. Green

Блингче, има ли ампули Б12 1000 мг или трябва да са две от 500  newsm78
Виж целия пост
# 261
Има има. Аз такива ползвам  Wink Около лев и стотинки са. Преди време бяха доста под лев даже.
Имам подозрения, че Кристи ще откара до края на седмицата  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 262
Снощи сънувах, че сме пропуснали вливката с интралипид. Явно покрай вас и аз започнах да психясвам  Mr. Green

Чакам Кристи.
Виж целия пост
# 263
Перу, хахаха какво да се прави, ще вливаш, щом трябва  Mr. Green

Марианка, не знам, аз не съм вливала. Звънни и попитай на регистратурата.
Самата процедура е следната, отиваш сутринта, без час, казваш за какво си, качат те на 2рия етаж и те настаняват в отделението, закачат ти система. Вливката е между 40-90 минути, тези ги вливат малко по-бавно. Носи си храна, книга, зареден телефон ... и това е. Първия път не е лошо да отидеш с някой.

Магнетик, аз си мечтая за миална, ама пак няма място. Имам страхотен простор, и съм свикнала с него, не ми трябва сушилня, но миална искам от край време... и понеже няма място в кухнята, последната Коледа си пожелах не миална, а домашна помощница  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 264
Перу ,  Hug Hug Hug

Рибочкова, и ние нямахме място за миялна, ама майка като я купи и веднага изкъртих шкафа под плота и сега малко стърчи, ама това не и пречи на миенето  Laughing

Кристи, пише из другите теми и май няма да е скоро появата на малкия принц  Sunglasses
Виж целия пост
# 265
Минавам на отчет: прясно забременена Simple Smile

Синеока, май си права за БТ и док каза някакви странни неща, пък и УЗ-то показа изненадващи за мен неща...
Виж целия пост
# 266
Минавам на отчет: прясно забременена Simple Smile

Синеока, май си права за БТ и док каза някакви странни неща, пък и УЗ-то показа изненадващи за мен неща...

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Палчета Сън, още 9 месеца все така да си  Hug
Виж целия пост
# 267
Съъън, аз от опит ти казвам, утре ще се покачи БТ и то рязко, заради утрогестана ... аз бях като печка - буквално! Заразен прашец ...
 babydust7 babydust7 babydust7

Магнетик, няма къде да си сложа чиниите, ако сложа там миалната, има място под мивката за един определен модел, малка, но на цена е като за голяма. Честно казано обмислям варианти, но при всички положения преправянето няма да е изгодно, понеже кухнята е вградена и много рязане ще падне  Cry

Виж целия пост
# 268
Сън, силно стискам палци да нямаш нужда от други процедури и скоро да ни ръсиш с бебочков прашец!
Успех на всички в процедура!

О, и да си гребна от прашеца на Синеока! Simple Smile
На мен днес май ще ми е ден за мц или утре най-късно.
Виж целия пост
# 269
Минавам на отчет: прясно забременена Simple Smile

Синеока, май си права за БТ и док каза някакви странни неща, пък и УЗ-то показа изненадващи за мен неща...
Мисля, че ви засякох двете с Блинг днес в клиниката  Simple Smile Ама не бях сигурна и не посмях да ви се обадя.
Стискам много палци за успех и до термин!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия