Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) Тема 17

  • 34 728
  • 725
# 525
Честит Рожден Ден, Брайда и Боби! Бъдете здрави, весели, засмяни  nbirthday И догодина да празнувате с един повече в семейството (може и двама) newsm10
Виж целия пост
# 526
Честит рожден ден и от мен на Боби и Брайда!  newsm59 newsm59 newsm59
Момичета, бъдете живи и здрави! Пожелавам ви от цялото си сърце да ви се сбъднат най-съкровените мечти и да имате сили за тяхното осъществяване! Сигурна съм, че следващите ви рожденни дни ще празнувате с по едно (може и две и повече, който желае) възропче, което ще ви радва и ще ви кара да се чувствате невероятно!!!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 527
Боби, Брайда, честит рожден ден! Бъдете здрави, щастливи и много обичани!  Hug
Виж целия пост
# 528
Честит рожден ден, момичета! Желая ви да сте здрави и да сбъднете мечтите си!
Поли, благодаря!
Виж целия пост
# 529
Добро утро, момичета!
Аз днес нямах късмет, но продължаваме следващия месец!
 Hug за всички!
Виж целия пост
# 530
Reni - дано другия МЦ ви донесе късмет!

Момичета, още един път благодаря за прекрасните пожелания. Да ви се връщат и на вас с пълна сила.

Днес си чакам МЦ, имам всички признаци и почва и за мен новата надежда Simple Smile
Виж целия пост
# 531
Рени Hug
Brayda, точно по график, оттърва празника поне Sunglasses
Боби, теб зарадва ли те лелката Rolling Eyes
Виж целия пост
# 532
Да, събота сутринта ми беше последния утрогестан, днес вече с ниска БТ и пронизващи подсказки че идва Simple Smile
Имам и план, ще отида на 3-ти ден да ме видят за антрални, ще пусна и хормоните - LH, FSH, AMH, Inhibin, DHA, а на чист ден и като станат 30 дни от почване на еутирокса ще пусна TSH и Пролактин.
Реших да видя нещата как са, че от март не съм, а и ми е интересно след дрилинга как е резерва, ако приемем че тези изследвания са показателни разбира се Simple Smile
След това като видя резултатите ще помисля дали да пия клостил този месец. Имам вътрешно чувство, че трябва да го направя и ако не стане, чинно ще си чакам декември-януари и вече док. няма да може да се отърве от мен. Simple Smile
Виж целия пост
# 533
Боби, Брайда, честито ан патерица - знаете какво ви пожелавам  Wink
Скрит текст:
по едно бебче  Hug
Виж целия пост
# 534
Боби, Брайда  bigdance2 newsm59 Gift с малко закъснение Честит рожден ден и от мен !!! Пожелавам ви здраве, сили и кураж за да осъществите мечтите си и след година, с поне по едно бебче на ръце да посрещате рожденният си ден  Heart Eyes

Прашец за вас :  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Прашец за всички останали, които имат нужда  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Днес, с Рапунцел започваме 7ми месец и не спирам да благодаря, за възможността която имам  Heart Eyes Може да не пиша често, но ви мисля и съм сигурна, че много скоро ще направите бейби бум на малинови бебета  Heart Eyes Hug

Кристи, дано днес те зарадват с хубави новини и малчо е вече при теб  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 535
Боби, Брайда, бъдете на първо място здрави и следвайте мечтите си, но аз ви пожелавам и да умеете всеки ден да се радвате на най-малките неща, за да можете един ден да сте спокойни и пълноценни за голямата радост  bouquet bouquet

Кристи, как сте ?

Аз съм много объркана от срещата с малчо. Не знам дали трябва да се почувства нещо, макар че срещата беше твърде кратка, но малко се изплаших. Не знам дали ще успеем да се справим, след като имаме една голяма фурия.
Виж целия пост
# 536
perunika - мисля, че това което си изпитала е напълно нормално Simple Smile А за справянето с две деца - филм ще е, но също и много хубаво сигурно Simple Smile Аз винаги съм искала деца с малка разлика, виждам много приоритети в това Simple Smile
Виж целия пост
# 537
Перу, съвсем нормални емоции си изпитала. Да не би като се роди Ида не си изпитвала страх дали и как ще се справиш с новата си роля на мама? Съдбата ви прави страхотен жест. Hug
Виж целия пост
# 538
Перу, страх има винаги ... дано направиш избора, който е най-правилен за теб!  Hug Hug Hug

Успешна седмица момичета! Всичко да върви по мед и масло  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 539
Здравейте,

уикенда се позагубих. Ходихме да зазимяваме вилата...

Първо ЧРД на патерички на Брайда и Боби. Пожелавам ви по едно бебе за следващия рожден ден и къща изпълнена с много радост!
Перу, пожелавам ти душевен покой, за да направите най-празилния избор. Страхнът е нормален, особено от неизвестното... Но пък, който не е рискувал не е спечелил.
Кристи, дано всичко е наред с вас!
Рени, за другия месец почвам от сега да стискам палци!
Блингче, как си? Палците не ги пускам! Силно съм ги стиснала!
Зайко, добре дошла и да не се задържаш!
Соренда, как си?
Драгън, следващия път да е твоят!
Синеока, рибочко как е? Simple Smile
Магнетик, честит нов месец на двете ви с Рапунцел. Направо не остана много до края:)
Solace, палции!

При мен... Почнаха на 5-6 ден след О силните болки в гърдите... И ми се спи зверски много.... БТ скочи днес на 37,2, молете се да се задържи още 8 месеца така Grinning Хем съм спокойна да дойде денят на истината, хем вече искам да идва...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия