Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) Тема 17

  • 34 728
  • 725
# 210
Лов, ако вярваш на астролози, я послушай Simple Smile
Виж целия пост
# 211
и аз съм ви кака, макар че по ъкъл по-вероятно е да не съм Simple Smile

Около мен всички забременяват "от въздуха" противно на всякакви статистики. Последно една приятелка забременя на 35, като разбра чак в третия месец. Две познати забременяха от първи, втори опит на по 36 години също в последната година. Нито една двойка не познавам в реалния живот с такива проблеми, като се замисля. Може би само една - момичето беше с еднометриоза и след операция при д-р Стаменов забременя от раз още на следващия месец естествено, пак въпреки всякакви статистики за резерв и успеваемост. Чак Стаменов беше изненадан. Аз съм убедена, че забременяването си остава чудото на живота. Никой не познавам, изследвал се за тромбофилии и нк клетки. Понякога ми се иска да помоля една приятелка, бременна сега, да си изследва НК клетките, за да видя дали при нея ще са ок, но естествено няма да й причиня това. Та така...извинявам се за лиричното отклонение...добре, че сте вие, да си споделяме. Честно казано не знам какво бих правила без форума...

При мен нищо не се случва и няма какво да споделя. Още сравнявам мнения и се чудя по кой път да поема - инсеминация или направо инвитро и при кой доктор, и как точно ще бъде проведено. При мен има някои особености, заради които стимулация, дори и лека, може само в краен случай, затова така проучвам.

Успех на момичетата, които са в процедура! Стискам палци и на краката!  Hug
Виж целия пост
# 212
Здравейте,

Отчитам се с ЛХ 40 и ме викат в понеделник сутринта за преглед. Да ни стискате палци с Блингчето да се засечем и да имаме късмет.

За мой късмет обаче ми се схвана рамото и умирам от болки от него и от глава покрай него...
Виж целия пост
# 213
^SunLight^, стискам палци Praynig Хормони ще имаш ли пак или директно на преглед newsm78
Виж целия пост
# 214
^SunLight^, стискам палци Praynig Хормони ще имаш ли пак или директно на преглед newsm78

По-скоро няма да има хормони. Док прави инсета само на спукани фоликули, ще я прегледа дали го е спукала. При ЛХ 40 днес е почти сигурно, че ще го спука до понеделник.
Виж целия пост
# 215
Май няма да имам наистина. В 8 на преглед и тогава. А с такива болки... залагам на О утре късно следобяд или вечерта, тъй като тестът не беше 100% положителен и като добава сметките от минали цикли...

Блигче и на теб много палци! Някой друг за понеделник да стискаме?
Виж целия пост
# 216
Може да се разминем тогава или да се засечем някъде по коридорите. И аз залагам на утре вечер Wink
Виж целия пост
# 217
Може би само една - момичето беше с еднометриоза и след операция при д-р Стаменов забременя от раз още на следващия месец естествено, пак въпреки всякакви статистики за резерв и успеваемост. Чак Стаменов беше изненадан.
Чувството, когато отидеш на преглед за сакче и чуеш думите "мда, невероятно наистина, но си бременна" Mr. Green И при мен беше изненадан Joy
Виж целия пост
# 218
Кристи, помня, че му беше пратила смс за кръвния, на който беше отговорил много готино Sunglasses
Виж целия пост
# 219
Да Simple Smile Беше в чужбина, но се зарадва много.
Виж целия пост
# 220
Тотално съм разочарована от доц, Русев. Първо, най-малко 5 пъти звъня на регистратура и на личният му- за да ми изпрати резултатите. После в крайна сметка ми изпраща някакъв погрешен файл. Писах му- 4 дена без резултат. Дадох минимум 300 лв. за тези изследвания преди две седмици.....
Виж целия пост
# 221
Човекът е доста натоварен и не винаги има възможност да реагира бързо, освен това всеки прави грешки. Трябва да му "простим", защото е изключително коректен и човечен и много добър специалист. И да сме много благодарни, че се е върнал в Бг да помага  на всичкки нас. Винаги можеше да си остане в чужбина. Разбирам разочарованието ти, но опитай да проявиш търпимост и ще видиш, че си заслужава Wink
Момичета, имам чувството, че нещо ми създава някаква "алергия". От вчера имам страхотно дразнене на очите, сега почна и носа. После ще чета пак подробно листовките за странични ефекти Confused
Виж целия пост
# 222
Блинг, всички тези неща ги знам... Но аз съм си индивидуален случай, в коя лаборатория бавят резултата 2 седмици ? Резултата, за консултацията не говорим въобще...
Виж целия пост
# 223
Човекът е доста натоварен и не винаги има възможност да реагира бързо, освен това всеки прави грешки. Трябва да му "простим", защото е изключително коректен и човечен и много добър специалист. И да сме много благодарни, че се е върнал в Бг да помага  на всичкки нас. Винаги можеше да си остане в чужбина. Разбирам разочарованието ти, но опитай да проявиш търпимост и ще видиш, че си заслужава Wink
Момичета, имам чувството, че нещо ми създава някаква "алергия". От вчера имам страхотно дразнене на очите, сега почна и носа. После ще чета пак подробно листовките за странични ефекти Confused

Блинг, ако пиеш клостилбегит, имай в предвид, че повишава очното налягане и дразни очите, преднизолон ф също. Алергичните реакции се проявяват мигновенно.
Виж целия пост
# 224
 Laughing  бяха готови същият ден , лаборантите казаха !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия