Операция на щитовидната жлеза -12

  • 95 939
  • 833
# 15
К. Лера, и аз съм с грип, започна с мравучкане, сърцебиене и кръвно. И аз веднага казах или се влошавам или е грип е грип беше. Винаги мравучкам, като се разболявам, т. е. калция ми пада, не се притеснявай, той си е в норма, моят никога не е бил след операцията в норма споко Hug
Илияна спокойно, виждат какво ли не не се шашкай иди на поулмолог Hug
Другата седмица съм на ендо и ще пиша. Сега чакам да ми мине. Wink
Виж целия пост
# 16
К. Лера, и аз съм с грип, започна с мравучкане, сърцебиене и кръвно. И аз веднага казах или се влошавам или е грип е грип беше. Винаги мравучкам, като се разболявам, т. е. калция ми пада, не се притеснявай, той си е в норма, моят никога не е бил след операцията в норма .
БлагоДаря ти,Сиси bouquetАз имах малко мравучкане на пръстите на ръцете и нощни крампи на пръсците...Страшен е този грип....уж взе да отминава...и със смяната на къщата ми е още по-натоварено,но ще премине и това HugАз съм на ендокринолог във вторник и съм му подготвила един куп въпроси,особено за вит.К2..Бъдете здрави,момичета Hug
Виж целия пост
# 17
Пфъ,аз също съм с грип...
Виж целия пост
# 18
Пфъ,аз също съм с грип...

Джинджифил,лимон и мед...На мен единствено това ми помогна Hug
Виж целия пост
# 19
...............много се ядосвам .....
не се ядосвай, виж каква картинка има темата  Laughing
Виж целия пост
# 20
...............много се ядосвам .....
не се ядосвай, виж каква картинка има темата  Laughing

Яяяя глухалчеее  Laughing
Виж целия пост
# 21
Аз джинджифила го любя,ама имам алергия.към меда
Много кашлям и имам страшна хрема
Виж целия пост
# 22
Аз джинджифила го любя,ама имам алергия.към меда
Много кашлям и имам страшна хрема
Можеш да го замениш със сироп от Агаве,който също е много полезен HugИ при мен е така-първо силна хрема и след нея кашлица.За хремата ми помага камфоров крем за хрема,а за кашлицата,освен джинджифила,меда и лимона,се сетих,че баба Бог да я прости ни правеше домашен сироп за кашлица от ракия,захар(аз сложих мед) и зехтин.Хубаво се разклаща(направих го за тази цел в бурканче от детско пюре) и тъй като с мъжа ми не пием и в къщи няма алкохол,купих от аптеката чист медицински спирт,за приготвяне на билкови извлеци.И вит.С с бавно освобождаване.Бързо оздравяване,skabiela
Виж целия пост
# 23
  Лера ,добри ти са изследванията,но пишеш ,че имаш крампи.Аз от 2 седмици съм с ужасни крампи на прасците.Аз вземам ,калций,магнезий и вит.  Д.Но снощи забравих и ужасно събуждане в 5ч.с крампи на прасеца.Освен това и голям проблем със ставите-болят ме.Може би някой ще каже ,че няма общо с щитовидната жлеза,ама с тези проблеми се сдобих след операцията.Лятото имам малък релакс и още есента отново се започва!!
 Илиана,гледай да се успокоиш,защото от лоши мисли човек си докарва много неприятности.Намери си добър специалист и дано всичко е наред.
Виж целия пост
# 24
  Лера ,добри ти са изследванията,но пишеш ,че имаш крампи.Аз от 2 седмици съм с ужасни крампи на прасците.Аз вземам ,калций,магнезий и вит.  Д.Но снощи забравих и ужасно събуждане в 5ч.с крампи на прасеца.Освен това и голям проблем със ставите-болят ме.Може би някой ще каже ,че няма общо с щитовидната жлеза,ама с тези проблеми се сдобих след операцията.Лятото имам малък релакс и още есента отново се започва!!
 Илиана,гледай да се успокоиш,защото от лоши мисли човек си докарва много неприятности.Намери си добър специалист и дано всичко е наред.
БлагоДаря ти,gia_n  HugИ аз взимам магнезий...но не всяка вечер,много често го забравям...А този грип е ужасен ooooh!Хвана го и мъжа ми ooooh!Нощни крампи на прасците имах много често(почти всяка вечер)много преди операцията,но не им обръщах внимание:(
Виж целия пост
# 25
Да се включа и аз Wink.
Понеделник съм на скенер, а вторник сутрин на пулмолог за резултат. Дано не съм полудяла до тогава.
От както съм се разболяла май скенера е първото безплатно нещо което ми дава държавата, и то сравнително бързо. Контарастът обаче е 60 лв, а е задължителен, понеже сенките са бледи.
Ох, дано всичко е било излишно.
Виж целия пост
# 26
Ще видиш,че няма нищо
Виж целия пост
# 27

ilianagm Flowers Four Leaf Clover
Всичко ще бъде на ред
Виж целия пост
# 28
Ще видиш,че всичко ще е наред!Прегръщам те и ти изпращам много положителна енергия Hug
Виж целия пост
# 29

ilianagm драсни два реда душицо,мислим те  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия